Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Kas gims?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-09-11 13:59

na man du kartus irgi žiūrėjo, bet nei karto tikslai negalėjo pasakyti, nes kojas vis sukryžiuotas laikydavo. tai ir sakydavau tikrai bus mergaitės. taip ir buvo. dar sesers draugės mama turi tokią lentelę, pagal kurią irgi merginas prognozavo. va dabar regis vyriški prognozuoja... matysim...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 213

2009-09-12 10:43

Žinojau visus kartus,kas gims.Tik paskutinį kartą gydytoja neatspėjo. Laukėm mergaitės,o gimė sūnus.

http://lilijairsaulius.ucoz.de/

">

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-05 19:57

Tema ''Kas gims'',sujungta su tema ''Kudikio lyties nezinojimas iki gimimo''.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-10-05 20:38

man su pirmu pasake jau trecia menesi ,kad bus berniukas ir nesuklydo.o daba sake nesimato gerai tai tikriausei bus mergyte tai suzinosim kas 5nestumo men.ka turesim daba,bet jau 100 procentu ,su ju technolodzika nesuklysta ir duoda 100 %

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-10-05 20:46

Man 4 men sake kad tikriausiai kad bus mergyte. O pries pat gimdyma sake kad 100 proc. kad bus berniukas. Tai 100 proc. suklydo

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-10-05 21:48

Na kaip laukiausi pirmo, tai pasake,kad 100% berniukas, taip ir buvo.Na dabar keli daktarai mate taip pat berniuka, tai turesim du vaikinukus

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-10-05 21:49

Na kaip laukiausi pirmo, tai pasake,kad 100% berniukas, taip ir buvo.Na dabar keli daktarai mate taip pat berniuka, tai turesim du vaikinukus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 83

2009-10-06 12:06

laba diena mamytes , su pirmu lelliuku tai mums 4 men. pasake kad turesime dukryte ir gime dukryte  ir nuojauta buvo kad bus mergyte. si karta laukiam  antro leliuko bet dar nezinom kas  daugelis sako kad turesime vel mergyte  nes pilvukas aukstai ir apvalokas . tai va noriu jusu paklausti  kas turit berniuka ir mergyte ,ar tai tiesa kad pilvuko forma  skiresi ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2009-10-06 13:12

Man 19 savaite pasake, kad bus mergyte, na garantavo, kad tikrai, na ir nuojauta manes nenuvyle... bet tie keli procentai turbut vis tiek lieka, kai prognozuoja ankti. Na uz poros savaiciu bus 33 sav. echo tai matysim ar antra kart patvirtins. :)   O del pivuku formos tai net neisivaizduoju, man vieni spejo, kad mergyte kiti, kad berniukas... nzn kur cia suo pakastas su ta pilvo forma. :) man atrodo kad vis gi tai priklauso nuo kuno sudejimo, organu dydzio ir issidestymo, na ir vandenu ir aisku kudikelio dydzio... gal

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-10-28 15:23

3 kartus buvau nescia ir visus kartus pasitvirtino,net ekrane aiskiai matosi,kur kaba kiausiukai ,o kur pupele.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2009-11-16 18:36

kai as pirma kart laukiausi zinojau kazkaip pati kad bus berniukas, is tikro net nuojauta neapvyle, dabar dar tik 13 savaiciu bet kai isgirdau sirdies plakima iskart supratau kad mergaite...ziuresim kas bus

beja mano pilvukas dabar aukstai taip arciau skrandzio, be to i apvaluma labiau, kai sunaus laukiausi pilvas apacioje buvo...siaip forma skiriasi taciau dabar reikia laukti skano

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2010-12-26 18:31

sveikos mamytes :) Mums dar labai mazai laiko (4 savaiteles su biskuciu), bet ir mes iki siol nezinom, ar prasysim, jog pasakytu ar kad nesakytu. Is tikruju tai man viena akimirka labai didelis jausmas, kad bus mergyte, taciau jau kita akimirka - kad bus berniukas! O jau po to pagalvoju, kad gal du bus is karto....  nes manojo tevu seimoje buvo dvynuku, tai jo mama sako, kad gali but ir du del to :D Na vat ir dabar galvoju, kad gal ir noreciau suzinoti, kas... :) Vis tiek tada zinai, kokius rubelius pirkt ir visa kita... ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 62

2010-12-27 21:20

oi oi negalima pasikliauti ir nusiteikti ka mato daktarai,va mane trys ziurejo ir sake berniukas,akusere is pilvo spejo,kad berniukas,o lapkricio 17 gime mergyte,nu dar suprantu kai sako mergaite,o gimsta berniukas tai gal kiausineliai buna nenusileide,bet is mergaites kaip jie mato berniuka tai niekaip nesuprantu.plius viena karta dar ejau privaciai i mokama ir ten sake berniukas ir net lapa isdave kur parase lyties organai vyriski 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 62

2010-12-27 21:21

beje imba as ir susipirkau viska berniukui tai dabar melina mergyte

2011-01-09 11:56

o man, zinok, melyna yra pati megstamiausia spalva :) todel jei tavo mergyte melynais rubeliais vaksto, man yra labai grazu

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-09 12:45

Man irgi  gražu, mes kažkaip  susireikšminam spalvas :) mano kaimynei buvo pasakyta jog bus mergaite iki gimdymo tap ir galvojo :) gime berniukas ;)  sako gerai kad pirkom neutralia spalva  žalia, geltona :) viskam tiko 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-01-09 13:40

teisingai, taip ir reikai daryt, ta prasme pirkt neutraliu spalvu drabuzelius ir visa kita, nes 100% niekada negalima pasitiket daktaru pasakymu "bus mergyte/berniukas" :)

mano draugei sake, kad bus berniukas ir net "mate", kad bus berniukas, taciau gime megyte :) o paaiskejo, kad daktarai mate ne "berniuka", o virkstele :) jos dukrtyte pilve labai mego gimnastikuot :D

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-25 14:55

O maždaug kokių laikų sužinojot kas bus? Su pirmu vaiku sužinojau per 6 ji mėnesi neštumo 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-13 16:12

Sveikos mamytes  Na nezinau ar reiktu jau taip visu 100 proc. patiketi echo. Man pirma karta sake kad 100 proc. laukiam mergytes, ot smagumelis galvojom, o kai reikia gime berniukas. Dabar vel sako mergyte tai bijom patiketi kad netektu nusivilti. Aisku giliai sirdyje norisi merginos. Sako reikia labai noreti tada taip ir bus, tikiuosi issipildys

2011-02-27 17:50

kaip mano teta sake, jei pilvas zemai - mergyte, jei pilvas aukstai - berniukas. Kiek aplinkui draugiu, pazistamu ir seimos nariu laukesi, pagal pilvo padeti galedavai suprast, ka tures :)

5

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Elinga