Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Kas gims?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-18 18:44

Su abiem sūnumis žinojau kas gims, tik pagrandukas ilgiau slėpėsi nei pirmasis sūnus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-20 00:01

man tai jau 3 menesi pasake ,kad bus berniukas ir nesuklydo

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-07-21 12:10

Per pirmą nėštumą visą laik nematė kas gyvena pilvelyje,tik likus  lygiai savaitei iki gimdymo sužinojau,kad bus mergaitė,nors visą laik galvojau ,kad bus sūnus. O vat su antruoju nėštumu patį pirmą kart pasakė,kad bus vaikinukas,nes demonstravosi laaabai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2009-08-13 10:09

o man per pirma nestuma is karto pasake kad sunus, jo labai ir laukiau, o vat stai antras jau sake kad dukryte, nors nuojauta vis kuzda kad sunus, nors daktaras jau simtu procentu uzgarantavo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-08-13 10:27

Na man tai buvo paprastai. Kai tyriausi echoskopu, žadėjau paklausti, bet daktaras manęs paklausė kokius maisto papildus varoju. Atsakiau, kad Elevit (ginekologė patarė). Tai jis mane kai užsipuolė.. Kad tipo ar aš noriu debilą vaiką pagimdyti? (Jo žodžiai). Tipo tuose vitaminuose nėra jodo, jei neklystu.Sako: Reikia Mamavit vartoti. Nu žodžiu... Tai aš taip susijaudinau, kad net pamiršau paklausti. Visą kelią namo žliumbiau. Tai taip ir nežinojau tos lyties.Atvažiuoju į ligoninę gimdyti, tai seselė klausia manęs: Ką gimdysim? :) Sakau:Nežinau :) Tai sako: Dar ir taip šiais laikais būna :) Tai suprask, kad vos ne visos atvažiuoja žinodamos :)

2009-08-13 10:33

o man su pirmu buvo taip kad net neklause ar noriu zinoti, atejau atsiguliau sako sunu turesi, nu galvoju as net neklausiau :)   o del vitaminu tai nera ko pergyventi cia daktarai su kokia firma sudare sutarti tuos ir siulo, as geriu elevit ir tikiuosi kad ten yra visi vitaminai kokiu reikia mazyliukui

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-08-13 10:40

Na man taip po to visi sakė. Bet tą akimirką aš taip persigandau, kad tikrai išsigandau...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-13 11:45

mna su pirmuoju jau pasake trecia menesi ,kad berniukas.dabar kita menesi jau turetumem suzinot ka dabar turesim.pas mus cia pasako kai turi 3 men.aiksu 100 procentu neduoda duoda tik 80.bet 5 menesi jau pasako 100 procentu.nezinau kodel kituose salyse negali pamatyti lyti.?!

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-13 11:48

pareigune 2009 06 24    

o musu dukryte visa nesislepe, jau per pirma echoskopija pasake bus mergyte.lb apsidziaugiau, nes visuomet apie pirma vaikely svajojau kad bus mergyte, o antro noreciau sunaus (bet cia su antru bus matyt). tai va, visa laika laukiausi mergytes, o paskutiny karta kai dare echoskopija cia buvo 38 savaite - gydytoja man sako, oi koks berniukas...mano akys issprogo, vyras kartu buvo sioj proceduroj laike mano daiktus, tai jam is ranku viskas iskrito... kaip tai sakau berniukas???? juk viska susiruosem mergytei jau nuo 26 savaites pilvely Kamile vadinom, jau susigyvenom su tuo kad mergyte ir tik mergyte gims. tai man buvo paskutines dienos labai pilnos ytampos, nerimo, sunkiai valdziau emocijas. zinokite save sunku apgauti,.. net vyrui esu pasakiusi tokius zodzius: Bijau, kad berniuko taip nemylesiu kaip dukrytes... baisiai skamba, bet tada buvo mano tokia savijauta. todel su tomis lytimis reikia labai atsargiai, viska vertinti proto ribose...

Tai man panasiai as labai norejau berniuko, net nebuvo minties kad mergaite, nes pasak pareigunes bijojau kad galiu taip nemyleti.Net nezinau kodel, bet jauciau, laukiau ir tikejausi berniuko. O kai gime tai mano pirmas zodis buvo- berniukas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-08-13 17:45

Sveikutes,laukiuosi 3 vaikelio,bet nei su vienu neklausem kas bus,paprasciausiai nebuvo svarbu,svarbiausia,kad vaikelis butu sveikas

2009-08-13 17:48

tai as irgi neklausiau, daktaras pasake is karto ir viskas

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2009-08-13 17:54

mes nesidomejom kas gims,sakem kas gims tas,svarbu kad sveikas gimtu bet vyras visa niestuma sake kad berniukas,berniukas ir gime :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2009-08-13 20:41

na o kai mums dare echoskopija 6 men, tai sako daktare:,,Ziurekit, trecia koja", o mes su vyru kaip issigandom, tik paskui supratom, ka ji norejo pasakyt, tai linksma buvo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-08-19 14:05

o man 5 men,o gydytoja dar nemate kas gims, o taip knieti suzinoti

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-20 10:42

kai darė man pirmą echoskopą, tai daktarė parodė vaikučio širdelės plakimą, taip susijaudinau.. ašaros kai pupos rieda pamenu, o jin mane ramina, sako, ko verki, sakau iš laimės, sako tai nurimk, man atrodo, kad dukrytę turėsit.. o daugiau, ir neklausinėjau - buvau tikra, kad dukrytė gims

Visi klausinėdavo, ko labiau nori, berniuko ar mergytės, sakydavau - vaiko, svarbiausia, kad sveikas, o jau kas bus tą ir užauginsim 

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-20 10:45

Sandrute21 2009 08 19    

o man 5 men,o gydytoja dar nemate kas gims, o taip knieti suzinoti

sako ko ilgiau nesirodo,tuo didesnis sansas,kad mergaite. man abu kartus sunkiai matesi,o su antra isvis nezinojau,kol negime.tai turiu abi mergaites.pazystamai jau 3 ,5 men pasake ka sunus bus.taip ir buvo.bet svarbiausia,kad vaikas sveikas butu.nieko uz tai nera svarbiau.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-08-20 10:49

Man su dukryte tik 8men echo kai dare pasake kas gims, nes iki tol mazyle nesirode, vis uzsusikdavo ar kojyte uzkeldavo. Dabar ir slapukas gyvena, gal veliau suzinosime. Bet neturi esmes kas ten gyvena, svarbu vaikiukas sveikas butu.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-10 13:43

O mum pasake kad lauktume berniuko.Jau turime dvi paneles tai gal butu visai nieko?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-10 13:50

Na mums taip pat nesuklydo su pirmu, kad bus berniukas, o ir pati jauciau.Na, o dabr taip pat sako, kad bus berniukas, nes labai aiskiai net pati maciau, kad jau ten tarpkojy kazkas kabaliuoja.Pradzioj daug kas tikejosi, kad turesim mergaite, bet ne...O as laukiau bet ko ir visada galvojau, svarbu butu sveikas

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-11 13:45

as visus nestumus sakiau kad neidomu kas bus bet kazkaip savaime gaudavosi kad daktare uzklausdavo ar norime zinoti ka nesioju pilvelyje tai smalsumas savo dave...Ir tikrai nesigailiu suzinojus...O daktarai irgi pasirodo neklydo.

4

Šiandien gimtadienius švenčia (210)