Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Kas gims?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-05-19 08:51

sveikutes. mes dar nezinome ka turesim . siandien einam ekoskopuotis  tikimes pamatyti slapuka.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-05-19 10:34

mums sako kad bus mergaite.. birzelio gale bus aisku - ar tiesa sake ar ne 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-05-19 10:51

o as visa laik galvojiua kad mergyte turesim, ir is pilvo formos man sake drauges, bet likus iki gimdimo dviem savaitem suzinojiom kad bus berniukas. bet vistiek mylim savo leliuka. svarbu kad sveikas gimtu leliukas, o lyties juk neuzsakysi, kad ir kaip noretum

2009-05-19 15:36

man tai visi sako kad berniuka turesim. o vat dare echoskopa, tai lyg ir mergaite mato. nezinau nei ka galvoti .

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2009-05-19 17:56

mazuli

,man rodos gal echoskopu geriau tiket,nors aisku klysta visi.mums 3 skirtingi gydytojai dare echoskopus ir visi patvitino kad berniukas.tai kazkaip ir tikiu,na nebedaug laukt ir pamatysim,ar neapsirikonors jau nuo 14 savaiciu sako kad berniuka mato

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-19 18:17

mums pirmaji karta patvirtino kad gims mergaite.taip ir buvo.o kai laukemes antro vaiko,tai nezinojome ka turesime,nes slepesi,norejo staigmena padaryti.ir po cezario gime antra dukryte.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-19 19:02

As kai laukiau maziuko tai konkreciai nieko ir nesake, nes nerode ponulis. Nepamenu tik kada man gydytoja prasitare, kad lyg berniukas, bet negarantavo, nes gali buti virkstele. Pasirodo is tikro berniukas.Fantastika nes as laba labai norejau sunelio.

2009-05-20 10:35

na zmones sako kad mergytes slapukes buna, siuo metu laukiasi mano 3 drauges visoms birzelio men. gimdyti ir visos labai velai suzinojo kad laukiasi mergyciu.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-20 11:04

mano gydytojas pasake kas gims, kai buvo 100 % garantuotas :) nes jis pats nenorejo spelioti. nestumas buvo mazdaug 8 men. :) kai suzinojom, kad mergyte.

Sukurtos temos: 22   Diskusijose pasisake: 125

2009-06-02 15:19

Mums daktare pasake kad bus berniukas :) as aisku labiau noreciau mergaites, nors nesvarbu kas bus, svarbiausiai kad sveikas maziukas butu :) na bet gyliai sirdy tikiuosi mergaites :)

2009-06-06 09:53

mes ir negarantuoti ka turesim. bet manau kad svarbeusia sveikas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-23 22:18

nemanau,kad labai svarbi vaikucio lytis,tik mano dukrai jau8metai.laukiam antro,oji apie broli nenori net girdeti,neramu man nes jauciu kad taip ir bus

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-23 22:37

svarbiausia ,kad vaikutis butu sveikas.kai laukiausi pirmaji karta,tai apie 5 men pasake kad bus mergaite.taip ir buvo.o stai per antraji nestuma taip ir nepavyko suzinoti anksciau laiko.mes buvome nusprende,kad niekam nesakysime kas gims.sakem tebus staigmena.ir ka jus manote-baby pats padare mums staigmena.visa nestumo laika nesirode kas pilvelyje gyveno.ir kam sakeme ,kad patys nezinome,niekas netikejo mumis.o kad gime antra dukryte,suzinojom tik po cezario.dar pamenu niekas nesako kas gime,tai sakau ar kas pasakys kokia lytis,tai anesteziologas sypsodamasis sako,tai ka mamyt,nejau nezinai.nu ne sakau.DUKRYTE.buvo didele ir be galo maloni staigmena.taip issipleciau,kad ziuriu visa istorija parasiau.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-24 11:57

o musu dukryte visa nesislepe, jau per pirma echoskopija pasake bus mergyte.lb apsidziaugiau, nes visuomet apie pirma vaikely svajojau kad bus mergyte, o antro noreciau sunaus (bet cia su antru bus matyt). tai va, visa laika laukiausi mergytes, o paskutiny karta kai dare echoskopija cia buvo 38 savaite - gydytoja man sako, oi koks berniukas...mano akys issprogo, vyras kartu buvo sioj proceduroj laike mano daiktus, tai jam is ranku viskas iskrito... kaip tai sakau berniukas???? juk viska susiruosem mergytei jau nuo 26 savaites pilvely Kamile vadinom, jau susigyvenom su tuo kad mergyte ir tik mergyte gims. tai man buvo paskutines dienos labai pilnos ytampos, nerimo, sunkiai valdziau emocijas. zinokite save sunku apgauti,.. net vyrui esu pasakiusi tokius zodzius: Bijau, kad berniuko taip nemylesiu kaip dukrytes... baisiai skamba, bet tada buvo mano tokia savijauta. todel su tomis lytimis reikia labai atsargiai, viska vertinti proto ribose...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 32

2009-07-10 10:29

as is pat pradziu jauciau ,kad nesioju berniuka  kazkaip ir vardus galvojau berniukui ir sapnavau net ,kad berniukas gime  zodziu nuejau pas gydytoja gera privatu ir man aiskiai parode ,kad tikrai nesioju berniuka

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-07-10 10:52

pas mus irgi buvo idomiai :) kai tik pastojau su vyru iskart galvojom kad bus berniukas, jis net varda jau dave jam iskart :D kai ziurejo echoskopu ilgai nematem ka nesiojam nes visa laika rode mums uzpakaliuka :) bet va mintyse vistiek zinojau kad bus berniukas, net kai nebuvau nescia sapnuodavau berniuka..ir nestumo metu sapnuodavau tik berniuka, ir viskas pasitvirtino, istiesu auginame nuostabu suneli

http://zivile1984.blogas.lt/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 50

2009-07-10 14:25

Man daktare pasake kad laukiuosi dukrytes 20nestumo sav,taip ir buvo,atspejo,as taip pat zinojau kad laukiuosi dukrytes,o vyriskes taip tikejosi sunaus,pilvuka vyrisku vardu pavadino,o as jam sakiau kad bus mergaite,nes ir sapnavau kad laukiuosi dukros,tai dukryte is UGNIAUS tapo UGNE

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 52

2009-07-10 15:10

o mano panele nesirodo iki pat nestumo galo,kai tik reikedavo vykti pas gydytoja is karto apsiversdavo skersa ir nesirode,likus 2 savaitem iki gimdymo suzinojau kad bus mergaite... trecia,nes dvi seses jau namie lauke.nuojauta irgi nieko nesake,nes per pimus du nestumus nepasitvirtinu.dabar esu laiminga triju graziu mergaiciu mama

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-18 18:27

pritariu pareigunei kad reikia atsargiai vistik su tomis lytimis.na o as labai norejau suzinot kokia lytis ale tris kartus kaip dar men ekoskopa tai vis daktarai neiziurejo kas ten pas mane per slapukas gyvena ;) tai suzinojau kad mergaite kai jau  pagimdziau ir daktare pasake.tikrai kad labai maloni staigmena ;) dziaugiuosi kad ir nesuzinojau lyties iki gimdymo :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-18 18:41

na as nezinojau kas gims,nes slapukas buvo :) tik pagimdzius suzinojau kad mergaite. o per nestuma tai pradzioj maniau kad berniukas bus,paskui-mergaite,tai vis kaitaliojosi mano nuojautos :) o ant pabaigos visai pasimeciau :) dar keleta kartu sapnavau kad berniuka pagimdziau.ir vardus kai rinkau tai vis kazkaip berniuku vardai man kildaavo.mergaitei tik viena varda turejau kuri jau dar net nebudama nescia buvau sugalvojus.ir viena ryta draugui pasiuliau varda Gvidas,tai jis kaip ir sutiko (nes nesutapo musu nuomones del vardo) tai tos dienos popiete ir prasidejo saremiai tai ir palikom mergytei si varda,nes nusprendem kad jai jis patiko ir pati pasirinko :)

3

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Danielius