Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Kas gims?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-17 21:31

ShiVAs 2008 10 08    

Pirmas butu gerai sunus... kad sesute mazesne mokykloj apgint galetu

As taip pat labai norejau, kad taip butu, kad gimtu bernukas, o po to sesute saugotu ir gintu, bet pasirodo atvirksciai viskas. Na tikiuosi antras tai tikrai bus berniukas.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-25 15:43

Mes norejom žinoti kas bus mergaite ar berniukas, bet sužinojau tik budama 7 mėnesiu neštumo. Kažkaip iki  7 mėnesiu net negalvojau ar  paklausti ar ne, o paskui savame išejo, daktaras sako ar žinot kas bus, sakau ne, nu tai ar norit sužinot sakau noriu, na ir pasake jog bus mergaite, man parode ir tikrai labai gražia ir gerai viskas mates. Taip ir atsitiko, turim mergaite :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-25 15:48

Su pirmąją sužinojau, kad gims mergaitė likus dviems savaitėms iki gimdymo :)

O antrojo, kai laukiausi, nuo pat pirmos dienos pati žinojau, kad gims berniukas - jokios echoskopijos nereikėjo : ) Nes visiškai priešingai jaučiausi nei su mergaitė, į skrandį ėjo visas vyriškas "šlamštas" (juokas čia juokas :D ): rauginti agurkėliai, spraitas, fantos, dešrainiai - net drebėdavau kaip norėdavau, nors pati nevalgau ir esu priešiškai nusiteikus :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-26 10:12

o man nei pirmos nei antros nematė kiek be žiūrėtų. pirmąją tai sapnavau,kad mergaitė ir gimė mergaitė. netgi paskui tuo pačiu rūbeliu lakstė kaip ir sapne. padovanojo kažkas. o antrąją kai sapnavau tai mačiau berniuką, bet... mergaitė. buvo keista, nes mano sapnai visada pildydavosi...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-26 10:37

as kai laukiaus dukrytes man iskart pasake bus siurprizas,o labai norejau suzinoti kas gims,nzn kaip jums bet man sunku buvo ir drabuzelius rinkti ir visa animucija vaikui kai nzn kas gims,dabar laukiuos sunaus,daktares prasiau kad pasakytu kas gims,tai jinai pranese dziugia naujiena kad sunus,net ir sunaus peni nupaveikslavo,tai laikau kumscius kad bus sunus,kad nebutu paskui apsiriko

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-26 10:41

sveikutes per ekoskopija daktaras nematydavo,o pagal tonus berniukas sakydavo daktaras,tai isikaliau i galva kad gims berniukas ir stai atejo ta lemtinga sekunde ir suzinojau kad mergaite tai patikekit koki soka gavau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2008-12-06 21:55

kai tik pardejau mastyt apie vaikus visada mintyse budavo tik mergyte, keisciausiai, kad net vardeli susigalvojau, ir taip jau atitapo kad tas vardelis dabar labai mus dziugina, nes jis sujungia vyro ir mano vardus :)

kai pastojau nuo pirmos dienos jauciau kad mergyte, net vyras kai pasakiau, kad laukiuos prasitare, kad galvoja jog turesim mergyte :) tai kai atliko echoskopa pats vyras jau mate ir patvirtino, kad mergyte :)

laukiam mergytes, o kas gims ta mylesim ir auginsim, kad sveikas kudikis butu :D

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2008-12-08 06:32

laba visiems,mums jau 13 savaiciu ir labai laukiu dukrytes.grazu man tie bantukai ir visokie mergaitiski niekuciai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2008-12-10 22:49

as nezinojau ka turesiu ir gydytoja vis nemate, bet buvau sventai isitikinus, kad bus berniukas, nes ir sapnavau kelis kartus ir nuojauta tokia buvo visa laika, bet gime nuostabi dukryte. Dabar vel laukiuos, dar echo nedare, bet savijauta sikart visai kitokia ir vel berniuka sapnavau, tai kai vyrui pasakiau tai tas sako bus sese

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 36

2008-12-23 22:57

Sveikutes mamos.Kai laukiausi pirmojo nuo pirmu dienu sakiau,kad berniukas net vardu vadinau. Paskui echoskopu patvirtino,kad berniukas .Osiuo metu esu astunta menesi nescia ir nieko nejauciu,jokios nuojautos echoskopu kas bus nemato ir visai tampa idomi ta nezinia  Va tik sunelis vadina sesute o mes meginam sakyt , kad gali buti ir brolis , taciau ne sako sesute ir nors tu ka

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2009-01-22 15:54

Sveikutes. Na mes ir nezinom kas mums gims.2 kartus dare ehoskopija, bet nesimate. Tai laukiam staigmenos

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2009-01-24 09:39

as tai noreciau zinoti kas gims,bent jau zinociau kokios spalvos rubelius leliukui i ligonine pasiimt2 kartus jau mums dare echoskopa,tai pirma karta lyg ir mate berniuka,o antra karta nemate kas.pagyvensim,pamatysim

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-01-24 10:03

nuo pat pirmos minutes, kai suzinojau, kad laukiuosi, sirdelej kirbejo, jog bus berniukas :) po to dare echoskopa 25 mazdaug savaiciu tai negalejo tiksliai pasakyt kas, bet labiau linko i berniuka, paskui nuejau privaciai daryt 3D ir 4D exoskopa 32 sav. tai ten jau 100 % gydytojas pasake, kad berniukas, net nuotraukyte spec padare, kur matosi :D  nzn, bent jau man, visada zinojau, kad pirma turesiu berniuka :)

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2009-01-24 10:04)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-01-27 16:23

o aš nuo pat nėštumo pradžios labai norėjau sužinot, ko laukiuosi. ne todėl, kad labiau kažko norėjau, o perkant kokį mielą daiktelį jau neabejodavau ar tiks mažutėliui, ar pataikysiu spalvą . jei lauksiuos dar, taip pat norėsiu žinot, kas pasibels...

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-27 16:30

as tai tikrai nenoriu zinoti... lai buna staigmena

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2009-01-27 16:58

kai laukiausi dukros vis nemate kas, uzsislepusi buvo o visi aplinkiniai sake kad berniukas bet nuojauta kazkaip kuzdejo na ne berniukas. Ir sapnavau mergaite bet jau daug vyresne lakstancia, ir tikrai gyme mergaite. O kai jau laukiausi antrojo pirma kart gydytoja sake "lygtai mergaite bet negarantuoju" O ir nuojauta sauke kad tikrai bus mergaite ir savijauta lygiai tokia pati buvo kaip su dukra(o sako kad su berniukais kitaip buna ) ir aplinkiniai visi sake tikrai mergaite, poto gal septiniu men vel dare echo tai sako " na kad sunus ta jau tikrai zinot....." as tik zvilgt i vyra- nezinom! Tada ji dar pirstu pabagsnojo i ekrana "va tikrai berniukas" Vyras leipo is dziaugsmo, as gavau lengva soka(visa diena negalejau atsigauti, o ir iki gimdimo vis dar dvejojau), o dukra nusimine kad ne sese. Tiesa dar kol nezinojom tiksliai kas sapnavau grazuti berniuka, net leipau koks grazutis. Ir tikrai turim dailuti berniuka ir grazute dukryte sapnai nei vienas neapgavo

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-01-27 19:18

Sveikos mamytės aš kai laukiausi tai nežinojau kas bus, per pirmąjį echoskopą sakė lyg berniukas, bet kitus kartus nesimatė. O bet tačiau aš laukiau berniuko, nes kitko net neįsivaizdavau, nors paradiksas vardus galvojau mergaitei. Kažkaip  visada norėjau vyresnio brolio, bet...esu vyresnioji sesuo, todėl laukiau berniuko BEPROTIŠKAI. Štai jį ir turiu ir kokia laiminga jaučiuosi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-02-01 22:06

Mes nezinojom kas bus, nors labai norejau zinoti. Vis klausdavau gydytojos kas, bet nieko nesimateKai gime paaiskejo priezastis- virkstele tarp kojyciu. Turim berniuka Nors is tikruju ir nujauciau, kad berniuka turesim, bet nuojata ne visada galima pasikliauti, todel vengdavau zydros arba rozines spalvu drabuzeliu Pirmasis garderobas musu buvo baltas ir gelsvas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-02-01 22:13

sveikos mamutes ;) mes buvome nusprende su vyru,kad nenorime zinot kas gims,bet per pirma echo daktare norejo pasakyt,sakau nenoriu zinot,sako ji ,o kad ir nesirodo,po to guliausi i ligonine ant operacinio stalo 12 savaiciu,tada buvo svarbiausia nepersileisti,ir sulaukti sveiko. Paskutines dienas kazkaip uzsinorejau zinot,o daktare buvo griezta : gims ir suzinosit kas :) drabuzeliais balti,geltoni ir zali,tik vonele bordo,o ranksluostukas zydras,sulaukem nuostabiausios Saulytes :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-02-23 18:23

Mes tai pat norėjome sužinoti kas gims, bet deja ehoskopija tiek poliklinikoje tiek privačiam kabinete nieko nepasakė. Pirma nėštumo trimestra galvojau bus berniukas, bet po to persigalvojau, o galiausiai susipainiojau ir i ligonine nusivežiau įvairių spalvų rubelių. Kai tik lelius gimė sužinojau kad mergaitė.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gintare