Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Laisvalaikis: sau,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-03 18:11

Neseniai grįžau iš kelionės po Europą. Ir žinote ką?  Suėmė pavydas mane... kad žmonės moka atsipalaiduoti: parkuose, pievuose,  viešose vietose tiek daug žmonių. Su vaikais žaidžia, bėgioja, sportuoja, joga atlieka, futbolą žaidžią. 

Tėvai (tėtukai ta prasme) užssima su savo berniukais, vedžiojasi mergaites. Na kažkokia fantastika! Aš jau taip ir įsivaizduoju, kaip aš išrėplioju į parką su vaikais, įsilipu į šuns kaką, greitai pravedu vaikus pro kokį bomžą, nukritusį ant suoliuko ir uždengiu akis, kad nematytų, kaip geria paaugliai....

O grįžtant prie temos: kam skiriate savo savaitgalius? Ar dirbate, ar griežtai ieškote tik tokio darbo, kad savaitgaliai būtų laisvi? O gal vaikus paliekate seneliams ar auklei, o patys dumiate kur nors pailsėti?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-28 15:52

Dazniausiai laisvalaiki leidziam visa seima kartu.  Bet, zinoma, buna, kad uzsimanom su vyru ir dviese pabut, tada vaika pas mano mama paliekam ir lekiam abu kur nors pasiganyt.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-28 16:01

Mes irgi dazniausiai laika leidziame kartu,jau be vaiku ir nebemoku but.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-28 16:13

mes irgi namuose visa seima leidziame kartu laisvalaiki,gyvenam ne LT tai labai gaila kad kartais noredami pabut su vyru dviese neturime kur palikt mazosios,bet kai gryztame i Lietuvele tai paliekame mano mamai ir dumiame kur atsipalaiduot

Lilypie Pregnancy tickers

2008-10-30 14:41

Aš pradėjau lankyti jogą šeštadieniais - tai šiek tiek laiko skiriu ir sau :)

Vaikai didesni - tai gali ir namuose vieni pabūti, jei nieko nėra :)  Be to, šeštadieniais ryte jų vis tiek "nebūna" - sulindę į TV spangina visus multikus ir laidas iš eilės

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-30 14:45

Mes laisvalaiki praleidžiam šeimos rate vyras, vaikas ir aš. Dar neipratau būti be vaiko, o be to manau dar mažiuke maniške, kad be jos kažka nuveikti, aišku laiko ir sau turim, bet dažniau planuojam taip laisva laika kad būti u vaiku.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2009-01-23 17:31

As kazkaip laisvo laiko visai ne daug turiu. Dazniausiai aisku bunam keturiese, bet labai norisi savaitgaliais pabut nors ir vienai, nes tos keturios sienos, amzinai nesibaigiantys buities darbai ir siaip kasdienybe privercia pasvajoti ir apie laika be vaiku, o kartais ir be vyro

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-03 01:58

Mes irgi su vyru retai kada dviese pabunam visa laik su vaikais kartais noretusi islekt kur bet ner su kuo mazuju palikt ,tai lauksiu kol mama atskris gal isleis kur mums istrukt,o seip visi kartu savaitgalius praleidziam na buna ir isimciu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-02-03 09:42

Sveikos mamytes,visas musu laisvalaikis prabega su dukryte, bet buna dienu,kai jau norisi kazkur islekti su vyru dviese, tai nusprendeme koki savaitgali vaziuoti papramogauti i akvaparka, o dukryte paliksim pasidziaugti seneliams

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-24 00:18

Plnuok ne planaves pas mus vis kas nors nutinka,va norejom i kalnus nuvaryt pasivaiskciot o mazieji susirgo ir niekur vel teko namie savaitgali praleist,o ir oras geras buvo va taip ir prasedejom uzsisakem kinieciu pavalgyt tai nors nuo gaminimo pailsejau.

2009-02-25 14:12

Sunku su tokiais maziukais kazka idomesnio nuveikti. Nuolat ta pacia veikla uzsiimti atsibosta, o i vietas, kur susiburia daug zmoniu nebesinori ju vestis, nes ten nuolat galima koki virusa pasigauti. Tai jau vien tam, kad isvengti ligu, tenka atsisakyti ir tu prekybos ir pramogu centru, na nebent jeigu palieki mazuosius su seneliais, tada bent dviese kazkur isvaziuoji.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-18 09:43

Mes laisvalaiki leidziam kartu su vyru ir vaiku dazniausiai, as lankau sporto kluba, siandien pirma karta vyra isleidau pabuti be vaiko ir be manes, i zvejyba, o pati vaziuosiu praleist diena pas mama.                                                                  Man labai patiko, kaip Giedre rase kaip europojet eveliai su vaikais leidzia laika parkuose, tai nuostabu ir as taip noreciau

2009-04-18 15:19

Labai smagu, tik gaila, kad pas mus nera tokiu vietu, kur butu tikrai graziai padaryta ir svaru. Na nebent as dar tokios neuztikau.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-04-18 15:35

Kaip besisuktų gyvenimo ratas, bet mėginu visur suspėt. Kadangi visi savaitgaliai šeimai, tai 3čiadienio vakarus skiriu sau (einu į jogą).  O šiaip stengiuos planuot, kad visi kartu būtumėm.

2009-04-20 08:25

Jau pavasaris mergytės prasidėjo :) Keliaukite po Lietuvą - tiek gražių vietų! Ir nereikės parkų ;)

Kaip tą daryti? Ogi pradžiai paimkite atsidarykite savo savivaldybės puslapį ir susiraskite Meniu "Lankytinos vietos". Išsinagrinėkite žemėlapį, išsikepkite kepsnelių, paimkite "graužasties", duonytės, agurkų, atsigerti ir važiuokite! Nepamirškite fotiko

Pagrindinė taisyklė: sukite visur, kur randate oranžinę rodiklę "Lankytina vieta". Patikėkite  - tikrai smagu ir vaikams, ir tėvams :) PAmatai tai, ko net negalvoji esant.

Mes taip jau buvome Panemunės senuoju keliu po Panemunės pilis, Trakuose, Kernavėje, Anykščiuose, Birštone, Druskininkuose, Grūto parke, Čepkelių raiste, prie Kruonio hidroeletrinės, Kretingoje, Karklėje, Klaipėdoje Melnragėje ant molo.

Šiemet tikrai noriu važiuoti prie aukščiausio Lietuvoje tilto - čia prie Raseinių, tai už tą patį ir Dubysos apylinkes aplėksim. Taip pat mano svajonė - Merkinė. Na žodžiu, dar yra kas veikti :)

2009-04-20 16:31

As jau senai noreciau taip po Lietuva pakeliau, bet mano vyrui nepatinka tokios keliones kur nuolat reikia vaziuoti.

2009-04-20 16:50

Na taip - vairuoti dažniausiai tenka tėveliui :) Kadangi mes dėl to neturime problemų - tai priklauso dažniausiai nuo mano užimtumo

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-04-21 09:44

Laisvas laikas mano prleidžiamas su šeima , mano valandėlės būna kirpyklose, manikiūrai, parduotuvės, tokias valandėles sau pasidarau, va labai norėjau pradėti lankyti jogą, bet deja mano norui šiam, dar ne laikas.

Labai mėgstame ir mes keliausti po Lietuvą, mylimas kampelis mūsų yra po kol kas Nida, buvome ir Grūto parke labai patiko, ir sostinę aplankėm, ir Kauno zoologijos parką, vaikui super patiko ir mums , mažasis dar nesuprato nes buvo tik keletas mėnesių, tad teks pakartoti šią kelionę, ir į Šatrijos kalną lipom ir t.t.Dabar mūsų planuose, Molėtai , šią vasarą tikriausiai neiįeis keliauti, bet kitą manau tikrai keliausime.

Na esame ir Venecijoje buvę ir Milane, aš pati ir Japoniją esu aplankiusi ir Honk Kongą.

2009-04-21 11:57

As ir pati vairuoju, tik mano vyras ne del to nenori, bet del tos pacios keliones...

2009-04-22 12:19

O tai ką veikiate laisvalaikiu, kai būna laisva visa šeima? Telikas, kompas?

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Laisvalaikis: sau, šeimai...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matukas