Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Mama.lt DUK

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-02 17:21

Visa informacija apie atsinaujinusi portalą Mama.lt straipsnyje „Mama.lt gidas“.

Kas tie draugai?

Ant nario profilio paspaudus mygtuką „pliusas“, galima įtraukti tą narį į savo draugus. Atsidaro konkretaus nario profilis (namučiai), kur galite parašykite jam žinutę laukelyje „Noriu draugauti“.
Kai jus priima, jūs atsiduriate šio nario draugų sąrašuose.

Kur galiu užpildyti savo profilį?

Tai padaryti galima viršuje pasirinkus ryškiai geltoną mygtuką "aš mama/aš tėtis". ten galite surašyti savo vaikus, kurti nuotraukų albumus, skaityti komentarus, rasti savo draugus.

Kaip įsidėti avatarą? 

Tam reikia susikurti albumą savo profilyje. Įkelti ten nuotraukų/paveikslėlių (kol kas tik iš savo kompiuterio). Po norima nuotrauka pasirinkti "naudoti kaip pagrindinę". Ji ir bus naudojama kaip jūsų avataras.

Ar į žinutę galima įkelti nuotrauką?

Taip, užtenka tik į žinutės lauką nukopijuoti norimo paveiksliuko internetinį adresą.

Ar galima savo profilyje rašyt komentarus prie komentarų?

Ne, negalima. Tai yra kitų narių komentarai apie jus.

Nežinau, kaip pasikeisti savo vardą?

Rašyk bet kuriam forumo moderatoriui, jis nukreips reikiama linkme.

Kaip įkelti nuorodą, kad ji atsidarytų kitame lange?

Kai įrašote nuorodą specialiai atsidariusiame langelyje, tame langelyje turi būti ir kortelė „Paskirtis“ – čia nurodykite, kad nuoroda atsidarytų atskirame lange (_blank).

Ar galiu į forumo žinutę įterpti nuorodą?

Taip, tai galima padaryti. Žinutės rašymo lange parašykite, kaip vadinsis jūsų nuoroda. tarkim, "mano albumas". Tada pažymėkite šį žodį, spauskite ant "gaublio su akiniais", ten įklijuokite nuorodos adresą ir patvirtinkite.

Ar galiu rašyti spalvotai, keisti šriftą, raidžių dydį?

Ne, kol kas to daryti negalima.

Ar galima bendrauti uždaruose forumuose?

Ne, forumų, apsaugotų slaptažodžiu, nėra.

Ar forume yra moderatoriai?

Taip, forume yra moderatoriai. Jie turi prie savo profilio ženkliuką - tamsiai mėlyną švyturėlį.

Nerandu senajame forume savo kurtos/pamėgtos temos.

Temos buvo perkeltos rankiniu būdu. Gali būti, kad ieškoma tema dar neperkelta arba perkelta ne į savo kategoriją, todėl tiesiog susikurkite naują.

Daugybė temų ir atsakymų jose parašyti vieno žmogaus. Kodėl?

Dėl techninių dalykų visos perkeltos temos ir žinutės automatiškai buvo priskirtos vienam profiliui – Mama.lt .

Ar galiu įsidėti liniuotę?

Taip, užtenka tik į parašo nustatymų lauką nukopijuoti norimos liniuotės internetinį adresą.

Parašo nustatymo laukas yra tavo internetiniuose namučiuose "Aš - mama" arba "Aš - tėtis".

Mama.lt liniuotes rasi čia.

Kas yra "greitoji pagalba"?

Greitoji pagalba - tai pagalba jums. Jei prireikė skubios pagalbos, patarimo, kurkite temą ten, ir visi matys jūsų klausimą - taip didėja tikimybė sulaukti greito atsakymo. Klausti galite ir apie vaikus, ir apie savo sveikatą, ir apie būtinus dalykus, tarkim, "kiek laiko turiu kepti vištą?" Tik atminkite - jei iškilo klausimų dėl sveikatos, visada saugiausia kreiptis į tikrus gydytojus

Ar galima išsipirkti komercinius skelbimus? Kokios sąlygos?

Kreipkitės reklama@epasas.lt arba info@mama.lt

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2008-11-25 13:56)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-10-17 15:08

Įkėliau ne tą nuotrauką prie skelbimo, kaip ją panaikinti?

Žinutės lange spausk "Redaguoti" ir pakeisk nuotrauką. Jei redaguoti nebeleidžia, nuotrauką pakeisti galės tik administracija. Rašyk asmeninę žinutę forumo moderatoriams – jie pažymėti mėlynu švyturėliu – arba info (et) mama.lt.

Kaip galima pašalinti skelbimą?

Skelbimą gali pašalinti tik administracija. Nusiųsk skelbimo nuorodą el. paštu info (et) mama.lt

2008-11-28 09:43

Ką reiškia pažymėti temą?

Atsidarius tave dominančią temą, viršuje yra DIDELIS mygtukas "Pažymėti temą".

Jei jį pažymi, tuomet vienam iš forumo kortelių (Mano temos, Pažymėtos temos, Aktyvios temos) matai, ar yra atsakymų į tave dominančią temą.

Šiuo metu gaunami priminimai el. paštu apie naujus pasisakymus "Mano temos" ir "Pažymėtos temos".

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Gabrielė