Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Vaiko kambarys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-01-13 14:28

as ir uz ruletus vietoj naktiniu uzuolaidu,o dienines uzuolaidos suteikia jaukumo...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-01-13 18:43

grazus baldukaiypac lovos,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-02-25 00:04

Tapetai yra praktiškiau, nes pati labai gerai atsimenu, kaip mama perklijuodavo kas keleta metu. Atrodo kad kartais vaikas yra ramūs, bet viena diena gali pamatyti išpaišytas sienas, manau visos mamytes yra susidurusios su šia problema :) tik vat dažytas sienas nepalupinėsi, bet vat kaip smagu prieš užmiegant palūpinėti tapetus :)  

Beje norėčiau pasidomėti kur mamytes perka šviestuvus vaikų kambariui? Mano drauge pirko iš www.f-style.lt, kurie įsikūre Vilniuje, liko patenkinta, kadangi leido ir parsinešti namo pasimatuoti ar tinka ir patinka ir leido net užsisakyti iš katalogo ir lygtais ne iš kiniečių veža, o iš austrijos, tai ir kokybė kita. Bet aš nenorėčiau apsistoti tuo ir noriu sužinoti kur galima būtu dar įsigyti. Senukų ir visų didelių tipų parduotuvių nemėgstu. 

Iš anksto ačiū už atsakymus

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-04 15:47

as irgi uz dienines uzuolaidas ir roletus,nors pas mane puse namo langu stovi su naktinem uzuolaidom,arba roletais,sakiau kol siuvimo masinos neisigysiu nepirksiu dieniniu uzuolaidu nes man jas visas gerokai reiktu trumpinti pagal ju matmenis,as dukros kambary gan mergaitiskai sutvarkiau,aisku butu mano namai butu ir baldai ne tie ir visa kita ,bet nesinori bereikalingai kaip sako leisti pinigus ko nepasiimsi su savim,pavasari laukia kambario perdazymas,jei seimininkas nepirks dazu patys nusipirksim,jau taip ant juoko nudazyta,o kas del tapetu,na man isties grazu tapetai,patinka kai viena siena tapetuota kitos dazytos,mano dukra buvo ne is tu vaiku kuri plesytu tapetus o vat sunus kas kita,dabar nusiziurejau labai grazia liustra tos kaip senais laikais budavo panasios i karaliskas,atrodo kaip zvakes uzdetos ,su aisku netikrais kristalais,vis praeinu pro jas ir laukiu kada isparduos brangios jos cia pas mus,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-24 09:40

na, vat turim roletus ne vienerius metus ir kaip dabar pajuodusi sniureli su plastikiniais mazais burbuliukais isblizginti (as apie sniureli roletui pakelti,-nuleisti)?! vaikai yra vaikai, rankeles baltas sunku priziureti .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-20 15:25

Kaip manote, ar geltonos spalvos kambarys berniukui tiks? :)

kaip klijuoti tapetus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-08-20 15:30

na čia tik asmenine nuomone man asmeniškai mano vaikui tiktu bet gal ne visas geltonas

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-08-20 15:36

man grazu kai nevisas kambarys vienos spalvos. Ziurint koks amzius. Idomiai atrodytu kokia pagrindine siena butu ispaisyta viena kita masinyte ar dar kas. Cia fantazijos reikalas... :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-08-20 16:30

sandraxa 2011 08 20    

man grazu kai nevisas kambarys vienos spalvos. Ziurint koks amzius. Idomiai atrodytu kokia pagrindine siena butu ispaisyta viena kita masinyte ar dar kas. Cia fantazijos reikalas... :)

pilnai sutinku

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-08-20 16:42

kaip manot nuo kokio amziaus geriausia pratinti vaikus atskirame kambaryje miegoti ? mano mazoji dar neturi savo kambario tai mastau reiketu jau pradeti ruosti, tai bent zaislus butu kur sudeti o dabr visur svaidosi, tai betvarke :D as taip isivaizduoju savo mergytes kambary : gelsvos spalvos kambarys ir dideles na pvz kokios ramuneles geles, bet jos butu tokios ant ilgo koto , daug maz nuo grindu eitu stiebas na kokio metro ilgumo ir gale ramuneles ziedas, kad ir spalvotais ziedukais, o gal baltas, o auksciau kokie drugeliai. bet visko minimaliai. Manau visas grozis slypi paprastume :)

2011-09-28 12:24

sandraxa grazios tavo mintys su ramunem ir drugeliais,nu va pas mano mergina pink kambarys galejo truputi buti netokia ryski ruzava bet taip jau gavosi,roletai pink kilimas pink lovos apredai pink tikras mergaitiskas kambarys ant vienos sienos uzklijavau lipdukus dideles zuvytes gan graziai atsviecia kazka dar reiktu damastyti su kitos sienos dekoru bet truputi veliau,aisku ateityje reikes kambari perdazyti abejoju ar nores pink

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2011-10-03 23:21

O man atrodo visai normaliai :)

jaunuolio kambario baldai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-10-04 00:17

man taip pat, kaip ir nieko netruksta :) ir su spalvom viskas gerai :)

jaunuolio baldai | gidas: kaip isirengti virtuve

Paskutinį kartą redagavo: Maryte26 (2011-10-05 14:07)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2012-02-03 12:08

Neblogų baldelių galima rasti šioje vietoje. www.voresta.lt Žinau, kad gamina nestabndartinius baldus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-02-05 21:59

As dariausi vaikiskus baldus pas  vietini gamintoja. Nusiziurejau dizaina is salono, taciau kai pamaciau kaina issigandau, tuomet nusiunciau nuoroda su uzklausa tam baldziui ir jis man pagamino tuos pacius baldus perpus pigiau ir dar geresnes kokybes. Likau tikrai patenkinta. Cia jo el. pastas ramunas.urba@gmail.com kiek zinau jis priima uzsakymus is Kauno, Jurbarko ar Raseiniuosiu ir aplink juos.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-03-20 23:56

O man patinka lipdukai vaikams ant sienos, ivairiausiu ju yra princesiu,mikiu,meskiuku ir t.t.t.t. Mano mazasis tai gyvena spiderman pasaulyje, tad viena siena padareme spidermano :D laimes pilnos kelnes, na o kaip atsibos, ar gyvens kitu personazu tiesiog nuklijuosime ir uzklijuosime kitus jokiu demiu nepalieka :)

Nelabai ryski foto ,bet kazkas matosi :)

Vaiko kambarys

Kitas kampas sienos yra kosmosas :D  

Vaiko kambarys

2012-03-21 09:21

man lipdukai geriausia iseitis kai nepatinka nuemi ir nesugadina nei tapetu nei dazu,as lt pirkau du didelius lipdukus ant sienu kai grysiu nupirksiu kazka pakeitimui,o bet kokius lipdukus ant sienu klijuoti as savo panai neleidziu man nepatinka kose ant sienos

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-03-21 09:26

Bet kokiu ir as neleidziu, su spiderman tai buvo 72 lipdukai visus ir uzklijavo :D lai dziaugiasi atsibos, apmazinsime :D

2012-03-21 09:29

Vaiko kambarys

2012-03-21 09:30

Vaiko kambarys

pas mus tokia siena gaila kad neryskiai matosi apsvietimas nekoks ir is telefono paveiksluota,

3

Šiandien gimtadienius švenčia (160)