Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Vaiko kambarys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-10 14:32

tikiu daug graziu deriniu yra.svarbu kad nebutu visas zydras arba visas ruzavas,atsibodes jau toks derinys

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-10 14:49

gaila kad nepasiemiau fotika kai buvau baldu parduotuveje,jau tokiu grozybiu prisiziurejau,ir labai geru ideju pasisemiau kai kadanors darysime vaiko kambary,zinoma tos princeses lovos ar berniukams lova masina grazu bet kiek jos tereikes keliems metams o paskui mesti lauk gaila ir pinigus kisti,na o jei mergaitei daryciau  kambary tai butu grazi lova su virs lovos uzuolaidomis,siais lakais labai daug graziu dekoru detaliu yra pirkti kaip grazios pagalveles grazus uztiesalai uzuolaidos ivairiausiu kilimeliu,kam leisti pinigus ant grynai vaikisku baldu,jei galima papuosti ivairiausiomis detalemis sukurti personaza paciam kuo vaikas labiausiai domisi,yra ir tu kedziu barbisku kilimeliu uzuolaidu,na kita karta kai vyksiu i ta parde butinai nufotkinsiu kaip galima sutvarkyti vaikui kambari,ir pati susigundziau dukrai nupirkti ant sienos kabinama varle susideti zaislus grazu ir paprasta

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-10 14:55

Dėl užuolaidų ir kitų minkštų daikčiukų - kuo mažiau jų vaikų kambaryje. Kodėl? Nes dabar siaučia amžiaus liga - dulkių erkutės, kurioms žmonės yra alergiški. Todėl būkite atidesnės ;)

Mes neturime alergijos, yra kilimas-miestas (na kur daug kelių, namai ir pan.) vaikų svajonė :D  labai ilgai zyzė, kad tokį gautų :D apvalkalai ant lovų ir romanetės. Daugiau "skudurėlių" kaip ir nėra.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2009-03-11 22:26

Prisijungsiuir as padiskutuoti sia tema, nes siuo metu labai aktualu. Statomes nauja nama, tai teko daug papluseti kol issirinkom ne tik vaiku kambariuskaip irengti, bet ir visa nama. Labai daug visokiu varijantu galima rasti internete, bet kai reikia pritaikyti savo bustui, tai buna gan sunku. Mes irgi su vyru buvom ant bangos tiems teminiams baldams, bet gerai, kad su laiku ta nuomone pasikeite. Mazojo kambary nudazem dvi sienas gelsvai ir dvi melsvai (aisku buvo pora kartu perdazyti atspalviai, nes is pirmo karto geltona buvo per ryski, o vietoj melsvos - violetine), o vyresniojo - dvi gelsvai ir dvi zaliai. Baldus galvoju pirksim standartiniu rudu atspalviu, o visa zaisminguma kursim is pufiku, lempu, paveikslu, kilimeliu ir pan. Juos su laiku bent jau bus galima lengvai pakeisti ir tiek brangiai nekainuos. Beje, musu visam name sienos tapetuotos dazomais tapetais. Netgi lubas su tokiais issitapetavom. Turbut idomu kodel? Ogi del itrukusiu siuliu, kuriu tikrai bus ir dazniausiai pasitaiko kiekvienam name. Antra priezastis, del ko man labiau tapetaipatinka - kad vaikai bedukdami nenudauzytu sienu kampu, kurie gali ir nubyreti gave geresni smugi is kokios masineles (turiu omeny, ant kurios patys atsisede vazineja). Na ir siaip siltesni kambariai atrodo.

Jeigu mokeciau kaip ikelti foto, atsiusciau pora varijantu, kurie man labai patiko, bet..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-03-25 10:53

Mergaitės, Jūsų mažiukams tikrai patiktų Pushku pushku sėdmaišiai, kurie pagyvintų vaikų kambarį ir suteiktų daug džiaugsmo Jūsų mažyliams. Užsukite ir išsirinkite: www.pushkupushku.lt

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2009-05-28 14:44

Tikrai visai mieli :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-06 15:10

Parduodame sūnaus lovą ir ieškome dviejų aukštų , oiii galva apsisuko kiek visokių yra , bet ieškodama dar kokį fainą variantą radau, lova reguliuojama , super man labai patiko

http://public.fotki.com/zydre30/baldai/regullova580.html

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-11-06 23:29

o as mergaitei suolo jieskau, na normalaus rasomo stalo i jos kambari, cia uk nenormalus visi kazkoki, as tokio lietuvisko noriu, su stalciais. gal kokiu vaikisku baldu svetainiu lt galit parekomenduot? padariau gi savo princesei rozini kambari. kas mate visiems patiko, o svarbiausia mergaitei, tik va to stalo truksta, balto noriu...

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-11-09 15:30

Na va radau pora variantų , dabar reikės nulėkti kainų pažiūrėti, internete be jų, sakau gal, kad neišgazdinti žmonių

Vaiko kambarys

Vaiko kambarys

Vaiko kambarys

2009-11-09 15:35

bigmama 2009 11 06    

o as mergaitei suolo jieskau, na normalaus rasomo stalo i jos kambari, cia uk nenormalus visi kazkoki, as tokio lietuvisko noriu, su stalciais. gal kokiu vaikisku baldu svetainiu lt galit parekomenduot? padariau gi savo princesei rozini kambari. kas mate visiems patiko, o svarbiausia mergaitei, tik va to stalo truksta, balto noriu...

http://www.monoideja.lt/index.php?id=177

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-09 16:46

man tai vidurinė dviaukštė lova patiko, kai pagalvoji tikrai geras dalykas ir dar namie kiek vietos sutaupai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-11-10 23:59

aciu kristulka uz linka, man irgi vidurine lova patiko, tokia jauki atrodo. o tavo maziukas jau pasiruoses su broliu miegoti?

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-12-26 14:12

Vaikai miega abu jau savo kambaryje, turi naują lovą 2 aukštų, dičkiui aišku džiaugsmo daug, o mažiukui irgi puolė karstytis, lovytė mūsų jau išardyta miega jau didelėje lovoje

Vaiko kambarys

Vaiko kambarys

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-12-31 12:23

As baldu pirkau kedziu saloje Justiniskes. pas juos ir kedziu yra ir kainos mums tiko. suprojaktavo viska pagal musu norus

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 76

2010-01-12 02:53

as savo dukrytei net neisivaizduoju kokiu baldu noriu,bet jau vasara noreciau viska iki galo irengti...jau issziurejau nemazai lietuvisku psl.nu bet nieko nerandu.ipatingai ziurineju lovas,(spinta bus montuojama,nes yra nysa).mano mergina megsta labai nakti vartytis,o dauguma vaikisku lovu siauros.tai dar galvoju apie sofa-lova.Langas-ant jo galvoju kabinti dienine uzuolaida,bet va ka daryt del naktines,nezinau ar praktiskiau butu roletai,ar naktine uzuolaida

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-12 10:13

Elijosmama 2010 01 12    

as savo dukrytei net neisivaizduoju kokiu baldu noriu,bet jau vasara noreciau viska iki galo irengti...jau issziurejau nemazai lietuvisku psl.nu bet nieko nerandu.ipatingai ziurineju lovas,(spinta bus montuojama,nes yra nysa).mano mergina megsta labai nakti vartytis,o dauguma vaikisku lovu siauros.tai dar galvoju apie sofa-lova.Langas-ant jo galvoju kabinti dienine uzuolaida,bet va ka daryt del naktines,nezinau ar praktiskiau butu roletai,ar naktine uzuolaida

sveiki.tiesa sakant nežinau kas praktiškiau,jei megejai detis kažka ant palangiu ,tai manau tik roletai,nors pas mano berniukus dienines,ir naktines užuolaidos :-)

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-13 12:45

Aš tik už roletus,manau jie daug praktiškiau.Bet kiekvieno teisė rinktis,kas kam patinka.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 76

2010-01-13 13:53

vover 2010 01 13    

Aš tik už roletus,manau jie daug praktiškiau.Bet kiekvieno teisė rinktis,kas kam patinka.

jo man kazkaip ir daugiau apie roletus mintys,dienines kabinsiu del jaukumo,o va roletai atstos naktines.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-13 14:11

Grazu man uzuolaidos, ypac dabar yra labai nuostabiu, bet ko gero kai rengsiu vaiko kambari ju nedesiu, ai vaikai zaidzia, kelia dulkes, ziurek jau skalbti.O va salionas be uzuolaidu ne, tan turi buti labai grazios pakabintos.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-13 14:19

Dieninės užuolaidos tai taip,bet naktinių jau man tikrai nereikia.Nekabinsiu aš jau jų,man jau atgyvena kuri surenka dulkes.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Augustė