Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Verkia valgydamas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 50

2008-09-30 19:01

Mano lelius 1 menesio,pries pora dienu kazkas nutiko,kai valgo labai verkia.Kas galetu jam buti?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 17

2008-09-30 22:15

Ayta 2008 09 30  

Mano lelius 1 menesio,pries pora dienu kazkas nutiko,kai valgo labai verkia.Kas galetu jam buti?

o maitini pati,ar misinuku?

2008-10-01 10:47

Misinuku,jau nuo dvieju savaiciu,nes dingo pienasviskas buvo gerai,bet kas pasidare net nezianu,skaiciau internete,kad reik pakeist maitinimo poza,net nezinau.eisim siandien pas daktare

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-10-01 12:23

Labai teisingai darai, kad eini pasitarti pas gydytoją Tik ji, apžiūrėjusi tavo vaiką ir įvertinusi jo būklę, galės atsakyti, kodėl jis verkia. Viena iš galimų priežasčių - pilvo skausmas dėl netinkamo mišinio (galbūt netinka pati mišinio rūšis, galbūt jo pagaminimas ir t.t.). Ieškokite priežasčių, nes taip neturi būti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 17

2008-10-01 14:12

net nezinau, aisku reikia paklaust gydytoja, bet ne manau kad cia pilvukas skauda, jeigu skaudetu ,jis (ji) verkdavo pastovej,a ne tik tada kada valgo. Gal per karstai jam padarej kaz kada tai, ar jisai jau uzaugo ir reikia pakeist buteliuka. mano mazytej jau greitai bus 2 men. i ji pradejo ,kai valgo, ne tai kad verkti, o nervotis, pakeiciau buteliuko ciulptuko and didesnio (2 laseli) ir viskas mums gerai. . Aceprasau uz klaidos,esu rusakalbe, ir rasau su zodynu. Parasyk paskuj kas buvo tavo lialiukuj.... Aukyt dideli ir sveiki

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-10-02 08:57

Alisa 2008 10 01  

ne manau kad cia pilvukas skauda, jeigu skaudetu ,jis (ji) verkdavo pastovej,a ne tik tada kada valgo.

Valgant suaktyvėja žarnyno peristaltika, todėl pilvo skausmas gali sustiprėti. Vaikas nebūtinai turi rėkti nuolat. Kitu metu gali būti tiesiog neramesnis nei visada

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-10-02 11:09

As taip pat manau, jog reiketu pakeisti zinduka skirta didesniam mazyliui. Mums panasiai buvo, tai didesnio numerio zindukas isgelbejo

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-10-03 10:36

O ka daktarai sake? ar dar verkia?

2008-10-04 16:46

Na mes zinduka pakeitem kai tik suejo menuo(dabar geriam su 2 lasiuku ciulptuku).Daktare pasake,jog kai valgo sukyla rugstele ir jam grauzia,todel reikia pakeisti maitinimo poza,kad galvyte butu auksciau uz kuneli.

Mes taip pabandem-ir valgom be verksmu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2008-10-27 10:17

ir pas mus ta pati beda kai tik bandau maitinti paguldyta is karto asaros...o kai daugiau stacia valgo neblogai...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 11

2008-12-03 14:17

Sveikos,

Gal galit man padėti, nes taip jau nutiko, kad pati nemaitinu :( (, mano vaikučiui 1mėn ir 4 dienos, valgom Aptamil pieno mišinį, bet mes suvalgom kažkur apie 170g, valgom kas 3 valandas, tai gaunasi į parą 7 kartai ir tokia norma turetu suvalgyti 2mėn. kūdikis, bet mes maždaug po pusantros  ar dviejų valandų, vėl norime valgyti ir esame labai neramus, traukiam soske, pykstam. Nežinau ką daryti, pagal instrukciją turėtume valgyti tik 5 kartus ir žymiai mažesnę normą apie 120g., tai turėtų išeiti kas 4-5 valandas, bet kaip sakiau mes per pykčius vos vos ištraukime 3 val., bijau permaitinti ir nežinau ar keisti kokį kitą mišinį, nežinau ką daryti. Padėkite jei galite. Savo gydytojai pasakiau tai ji patraukė pečiais nežinau jis turi suvalgyti 120g. ir netankiau kaip 3 val.,. o ką daryti jei jis suvalgo 170g ir vėl nori valgyti po pusantros ar dviejų valandų, jei maitinsiu kas 2 val. tai į parą gausis 12 kartų. Ir dar atrodo , kad suvalgęs tą 170g, dar norėtų valgyti,pakeli atsirugti, atsirugsta, ir vėl čiulpia savo kumsčiuką ir laižosi, verkia, neina suprasti gal jam pradeda skaudeti pilvą ar dar kas nors. Prašau padėkit

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-03 14:36

Labas :)
Kartais vaikas pyksta ne dėl to, kad nori valgyti. Kartais jie pyksta, nes jiems skauda pilva ir kaip kūdikiai kaip ir suaugusieji instinktyviai nori pavalgyti, kad to pilvo neskaudėtų.

Deja, teks pavargti su pilvo skausmais. Daugiau apie tai pasiskaityk šioje temoje.

Apie mišinėlius negaliu tau nieko patarti - neturiu žalio supratimo apie juos :( Bet tavo vietoje tikrai pabandyčiau kokį kitą variantą.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-12-03 14:45

Ačiū Tau labai Giedre už patarimą.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50

2008-12-03 14:49

Man irgi atrodo, kad tokio amziaus kudikeliai nebutinai nori valgyti, tiesiog reikia pandyti vaikeli panesioti, paguldyti ant pilvuko ar paglostyti, pamasazuoti pilvuka (jei tai pilvuko putimas), juk kartais vaikiukai tiesiog nori mamos prisiglaudimo. Del misinelio as taip pat nieko negaliu patarti, bet jusu vietoje panadyciau kita, bet pabandykite pasitarti su kita gydytoja, jei jusiske tik guzcioja peciais. Viskas susitvarkys!

2008-12-03 14:57

Ačiū už patarimą, na atrodo ir nešioju ir trinu pilvuką, bet vis vien neramus.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-12-03 15:47

pabandyk vietoj mišinio kada duoti virnto ataušinto vandens arba nusipirk specialų kūdikiams skirtą vandenį. jo būna visauose prekybos centruose prie kūdikių prekių. paprasčiausiai gal vaikui tas mišinis per saldus ir jis nori atsigerti. nors visi sako, kad nereikia bet tu pamegink. arba vaistinėse būna pirkti tokios 5 procentų gliukozės tirpalo kolbos. jas į veną leidžia kai lašalinę stato. tai to skysčio galima pagirdyti. mums irgi tokių bajeriuko buvo tai čia ligoninėj patarė ir davinėjo. šis tipalas ir žarneles praplečia, kad diegliai ne tokie skausmingi būtų.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-12-03 16:19

Mano vaikai gere misineli ir kas dvi valandas.Nemanau,kad reikia maitinti pagal valandas.Gal tavo vaikutis''besociukas'' ir jam reikia daugiau.Yra pirkti misineliu skirtu tokiem ''besociukam'',jie kaloringesni,vaikas greiciau pasisotina.

Paskutinį kartą redagavo: dvynka (2008-12-03 16:20)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-12-03 16:41

esu girdejusi tokius zodzius,berniukams rupi ne apsirengti o gerai pavalgytias pati savo dukra maitinau misineliais ir suvalgydavo labai daug ne pagal norma kiek turetu,taip kad abejoju ar vertetu tau jaudintis kad mazylis daug suvalgo,dabar pati turiu kudiki namuose,ir galiu pasakyti kad ka as pamaitinu krutine neuztenka dar ir misinuko duodu,gal but neprivalgo is mano pieno ir zirzia,kai buna sotus iskart uzminga,

2008-12-03 16:57

Labuka,tu tikrai neziurek i tuos nurodymus ant pokelio,kiek lelius nori tiek valgo,mums jau 3 men.pagal dezute jis turetu valgyt kas4,5 ar 5val.bet jis valgo kas3diena,o nakti kas 4.taigi zinok maziukai patys sau seimininkaiMes valgom Nana ir labai patinkaDel pilvuko,tai nusipirk viburkol zvakuciu-geras dalykas,kai vaikui baisiai skauda vakarais,o i maisteli lasindavau sub simplex arba espumisan nuo putimo,pries valgi paguledavom ant pilvuko.Su laiku viskas susitvarkys,o valgyt duok kas dvi jei jis nori,mano broliene diena nakti kas dvi duodavo,nes maziukas taip norejo

Laikykites,aukit

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2008-12-03 19:12

mano maziukui irgi taip budavo iki kokiu 4men. bet gydytoja mum patare naudot Espumisan laselius kudikiams.Kiekviena kart i buteliuka su misinuku ilasindavau po 20 lasu ir neturedavom jokiu bedu su pilveliu.As negarantuoju kad visiems padeda cia irgi nuo organizmo priklauso,bet mum labai padejo.Na drauges vaikeliui irgi labai padejo,buvo patenkinta.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
SAULIUS