Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Pienligė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2012-05-28 16:12

pavartok žvakutes su laktobakterijų lizatais ir pieno rūgštimis. kaip gydytoja sakė, tai probiotikai moteriškai vietelei :) ir poveikis greičiausiai jaučiasi, nes vartoji tiesiai ten, kur reikia :) http://mumsmoterims.lt/laktobakterijos-reikalingos-ir-imtymiausiai-vietai/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-06-06 23:29

sveikos mergaites, as irgi turejau sita beda, kuri mane istisai kamuodavo. drauge man patare naudoti tik medvilnines kelnaites be jokiu iklotu ir jas plauti tik su ukiniu muilu.o apatine dali plauti tik su vandeniu, mat jai ginekologe pasake sitaip daryti tik tada, kai ji jai sumokejo nemaza pinigu suma. taigi ir jos ir mano problemos sioje srityje baigesi. pameginkit ir jus

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2012-06-12 16:26

renciute 2012 06 06    

sveikos mergaites, as irgi turejau sita beda, kuri mane istisai kamuodavo. drauge man patare naudoti tik medvilnines kelnaites be jokiu iklotu ir jas plauti tik su ukiniu muilu.o apatine dali plauti tik su vandeniu, mat jai ginekologe pasake sitaip daryti tik tada, kai ji jai sumokejo nemaza pinigu suma. taigi ir jos ir mano problemos sioje srityje baigesi. pameginkit ir jus

teisingai, jeigu esi sveika, to tikrai pakanka, nes perdėta higiena, makšties plovimai ir pan. įsikišimai tik pakenks. vis dėlto to, kurios turi pasikartojančią pienligę žino, kad vanduo nepagelbės. man gydytoja patarė kaip tik stiprinti makšties florą su Floragyn ovules ir prausiklį. iš pradžių skeptiškai žiūrėjau, bet pabandžiau ir žinokit tikrai padėjo. nebūčiau patikėjusi, jei nebūčiau pati išbandžiusi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2012-07-29 23:38

Labukas, ir mane kamavo si beda, ko tik nebandziau, ko tik negeriau ar koiu tik zvakuciu nenaudojau. Gydytoja patare keisti gyvenimo buda. Taip ir padariau. Pakeiciau mityba, maziau valgau saldu maista, apsiprausineju vandenuku, o kartais VAGISAn prausikliu, nebenaudoju iklotu, o paketai tik naturalios medziagos, be kvaqpu visokiu, pakeiciau stringus paprastomis kelnaitemis, daugiau judu ir ka manot, bent jau kuris laikas nebeturiu sitos zarazos. 

[/[url=

" alt=""> url]

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2012-10-29 15:01

lorene 2012 07 29    

Labukas, ir mane kamavo si beda, ko tik nebandziau, ko tik negeriau ar koiu tik zvakuciu nenaudojau. Gydytoja patare keisti gyvenimo buda. Taip ir padariau. Pakeiciau mityba, maziau valgau saldu maista, apsiprausineju vandenuku, o kartais VAGISAn prausikliu, nebenaudoju iklotu, o paketai tik naturalios medziagos, be kvaqpu visokiu, pakeiciau stringus paprastomis kelnaitemis, daugiau judu ir ka manot, bent jau kuris laikas nebeturiu sitos zarazos. 

Vagisan prausiklyje SLS - pasigooglink ir pamatysi, kad reikėtų vengti kosmetikos priemonių, kur yra ši medžiaga. Geriau išbandyk Floragyn Intimo prausiklį - geresnė jo sudėtis, vienintelis Lt su laktobakterijų lizatais ir dar pigesnis ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2014-11-26 18:17

Sveikos,  matau sena tema, bet gal dar atgaivinsiu :) Uzpuole ir mane sita bjaurybe, jau antra karta :( Sugeriau tablete, praejau kursa zvakuciu, tai lyg apsitvarke, bet kad jau antra karta per puse metu, tai galvoju reik gal kokios prevencijos imtis   Jau supratau, kad apatiniu stalciuj reiks pertvarka padaryt. O iklotu naudojimas tikrai daro itaka sitai problemai? Ir papildomas priemones kazkokias galvoju isigyt, dabar tik prausikli naudoji bonsen ar kaip vadinas, bet nelabia jis man prie sirdies. Galvoju ta Floragyn isbandyt, patarkit, kas naudojot - pajautet skirtuma? 

2014-11-26 19:06

Del iklotu - tikra tiesa, ypac reiketu vengti visokiu kvepianciu dalyku toje vieteleje, jie ypac dirgina. Apatiniai taip pat labai svarbus.  Del prausiklio, tai butinai reikia atkreipti demesi ar jis yra skirtas kasdieniam naudojimui ir jei ne tuomet ji naudot tik menesiniu metu. Floragyn galima naudoti kasdien, as tai juo labai patenkinta, nuo to laiko, kai atradau - tik ji ir naudoju iki siol ir viskas tvarkoje. Ir zvakutes Ovuli i nauda buvo, tiek po sios problemos, tiek ir nuo kitu. Mano organizmas pvz. labai i stresa reaguoja, nervinyke as, ir man nuo to kartais buna maksties issausejimas, tada irgi zvakutes panaudoju ir viskas susitvarko. 

2014-11-28 22:01

Dekui labai uz atsakyma. Paziurejau savo prausikli, tai ant jo neparasyta, kad kasdieniam naudojimui - tai reiskia, kad tik per menesines galima su juo praustis? Gal cia taip ir busiu nustekenus ta vietele :/ Reikia turbut sita Floragyn nusipirkt pabandyt. Ar kas patarsit geresniu?

2014-12-09 19:19

Tai ko gero nepatartina jo naudoti kasdienei higienai, gali issausint gleivine, pazeist mikroflora, taip  ir atsiranda visokios bedos, todel buk atsargi. Pabandyk pabandyk Floragyn, tikrai geras. 

2014-12-20 17:22

Dekui uz patarima, nusipirkau Floragyn prausikli, kol kas labai patenkinta esu. O cia gal truputi ne i tema, bet prie to pacio -  http://mumsmoterims.lt/ maciau jie ten ir zvakutes liuosuojancias turi, gali teko isbandyt?

2014-12-20 18:29

Tu cia apie Eva/qu?  As esu bandzius ir po siai dienai naudoju reikalui esant, nes geriamu liuosuojanciu negaliu vartot, tai man labai gerai, kad sitos vietiskai veikia. 

2014-12-23 11:17

Aha, apie eva/qu as. O, tai labai gerai, kad vietiskai, nes as kelis kartus eksperimentavau su visokiais senos lapais ir kitokiais geriamais, tai man panasu, kad irgi nelabai tinka. Bet siaip veiksminga priemone? Nes man tai sito pobudzio vaistai arba visai neveikia arba jau kaip suveikia, tai baisu ar gyva liksiu :D Vis aukso vidurio nerandu :/

2014-12-27 12:52

Kiekvienam skirtingai, aisku, bet man tai labai veiksmingai suveikia eva/qu. Ir greitai svarbiausia, nereik bandyt apskaiciuot "sprogimo" laiko, kaip su kitais :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2016-04-19 11:42

Tikra bjaurastis ta makšties pienligė, tik nusilpsta imunitetas ir vėl atsiranda... iš pat pradžių galvojau, kad įtakojo antibiotikų vartojimas, bet pasirodo ne. Norėčiau atsikratyti šios infekcijos, galvoju apie lazerio gydymą. Labai didelis pliusas, kad užtrunka 15 - 30min.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2017-02-01 21:18

Tikrai nemalonus dalykas... man neolife papildai šioje situacijoje buvo išsigelbėjimas. Super, pienligės nebėra.

3

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis