Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Pienligė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-30 16:06

Prasome pasidalinti moteris ir merginas kaip kovojate su sia bjaurastimi.Pati turiu letine pienlige,kuri prasidejo nuo matinimo krutimi su ja jau kovoju antri metai,ispandziau daugybe vaistu:kremu,zvakuciu,geriamu tableciu ir vis dar neatsikraciau sios zarazos.Dabar gydytoja paskyre puses metu gydymo kursa su DIFLUCAN tabletemis jau isgeriau 5 ir per tuos penkis menesius rezultatas tas pats,liko isgerti dar viena bet nemanau kad kasnors pasikeis,taip ir toliau kovoju su ta bjaurastim

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-04 17:09

Man  tai padeda LOMEXIN zvakutes, o neseniai naudojau KLION-D100 zvakutes, tai irgi padejo. Pagerk dar jogurto kapsules. Nezinau, ar cia sutapimas, bet anksciau daznai ta pasiutlige isisukdavo, o dabar jau antri metai geriu pastoviai jogurto kapsules, tai mazdaug du kartus per metus uzpuola..

2008-10-07 16:27

aciu tau labai,reikes pabandyt tas jogurto kapsules

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-07 17:32

Nera uz ka, kad tik i sveikatele butu. Beje, as dar prausikli Margaritos su pieno baltymais naudoju, girdejau, kad irgi gerai.

2008-10-08 14:49

man pasiule LACTACYD irgi labai geras tai as si naudoju,bet ka bedaryciau vistiek ta zaraza neatlimpa nuo manes,vakar vel isisuko nezinau kiek as dar su ja kankinsiuos skaiciau kad kitos moterys su ja visa gyvenima kovoja ,jau neduok dieve tokios laimes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 34

2008-10-18 22:09

Oje,nu ir nepasiseke tau,mieloji.As tai pati irgi esu ne karta sirgusi pienlige.Bet pirma karta girdziu,kad niekaip jos negalima isgydyt.Na,kad ir trumpam.

K atau sako gydytojai?Kodel nesiseka taip jos isgydyt?

2008-10-19 11:32

zinok buvau pas ivairiausius,ispradziu kol dar maitinau tai sakydavo kad cia normalu nes daugumai maitinanciu moteru buna ta pienlige ir kad reikia zinoti kokiais vaistukais gydyti ir viskas praeis,bet kokiu tik as neisbandzius niekas nepadejo anksciau i menesi karta budavo o dabar ir du kartus,baigiu isproteti o jau kiek pinigu tabletem ir kremam ir zvakutem isleidus tai gal ir puse namo buciau pasistacius ,tai va paskutini karta kai buvau pas daktare tai pasake kad letine pienlige ir israse pusei metu DIFLUCAN gerti ir lomexin zvakutes ir krema toki pati,tas kremas gal man netinka nes dar blogiau man nuo jo buna tai nenaudoju,o isgeriau jau 5 tas tabletes ir rezultatas tas pats  praradau jau vilti visai,internete radau kad yra kazkokia Kaune atrodo klinika tai pabandysiu dar ten kreiptis bet nemanau kad kazka naujo suzinosiu,norim antro leliaus ir dabar turiu padaryti po tu vaistu pertrauka 3men. ir bandysiu pastoti nes cia nesulauksiu gal visa gyvenima kada baigsis ta bjaurybe

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-19 12:15

Pries kelias dienas viena pazistama irgi pasiskunde, kad niekaip neatsikrato sito "dziaugsmo", visko isbande. Ir nuejo dar pas viena nauja gydytoja, tai ta jai pasake, kad gali but nuo perdetos higienos. Tai, pasirodo, ta moterele is tikruju prausiasi visur, kur tik yra galimybe. Darbe yra bide, tai ji ir ten po kiekvieno apsilankymo tolete apsiprausia. Pasirodo net ir svaros gali buti per daug..

2008-10-20 11:21

sita as jau zinojau ir as galvojau kad cia butent ir mane isgelbes nes irgi labai perdetai higienos laikydavausi,bet deje,man cia viska organizme isreguliavo maitinimas,nes butent praejus pusei metu kaip maitinau dukryte ir prasidejo sita zaraza,nes ir pati gydytoja sake kad maitinancioms taip buna nes daug vitaminu pienelis pasiima,bet as ir vitaminus geriau nu zodziu priezastis iki siol neaiski

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-22 14:37

labas ziuriu kad pazystama situscija,as taip pat ilgai sirgau sia liga,neismaloniuju o kiek vaistu ir kokiu tik nebandziau bet stai is po gimdymo viskas susitvarke,jau 6men kaip viskas tvarkoj yra siek tiek isskyru bet daktaras pasake kad viskas gerai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-22 15:03

Vienas straipsniukas "Mitai ir tiesa apie pienligę"

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-10-22 15:28

reda 2008 10 22    

labas ziuriu kad pazystama situscija,as taip pat ilgai sirgau sia liga,neismaloniuju o kiek vaistu ir kokiu tik nebandziau bet stai is po gimdymo viskas susitvarke,jau 6men kaip viskas tvarkoj yra siek tiek isskyru bet daktaras pasake kad viskas gerai

tai va kad kaip atsiranda netiketai ta zaraza taip ir dingsta nesuprasi nei no ko nei kaip,planuose ir pas mus antras vaikelis tai gal ir man dings ta bjaurybe

2008-10-22 15:35

Giedre 2008 10 22    

Vienas straipsniukas "Mitai ir tiesa apie pienligę"

neblogas straipsnis nors as jau asmeniskai tos info apie sia zaraza tiek prisiskaicius kad man cia nebuvo nieko naujo ,bet labai labai aciu kad rupinates ir bandot padeti dar daugiau info rasti ir butent man ir prasidejo maitinimo periodu ir nuo to laiko as jos neatsikratau

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-12-15 17:38

oi mamytes man irgi sita beda uzpuole :( ar cia kazkin susije su tuo kad maitinu? vaistinej paklausiau ka galiu naudot, bet kai pasakiau jog maitinu ji net nzn ka pasiulyt, gi visos zvakutes antibijotikai ar kazkokie tai kenksmingi vaikui.... tai ji man dave kazkokias tabletes  nuo grybelio, sako isidek.... ir dar klause ar su soda nebandziau....

tai va su soda ryta vakara prausiuosi, nuberods gereja padetis..... tfu tfu tfu kad neprisisnekeciau

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2009-01-04 23:06

cia yra informacijos apie sia liga: 

http://www.pasveik.lt/ligos/maksties-kandidoze/4523

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2009-01-05 17:09

O taip ,sitas dziaugsmas pas man jau 7metai ,buna ,kad viena kart i metus apsilanko,buna kad kas pora men

Per nestumus tai visa laik ji buvo,tik isgydidavau,po savaites vel ir vel ir vel

Man geriausiai padeda tai polygynax  zvakutes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-01-23 20:28

Sveikos, mergaitės, 

Suprantu, kokia baisi ši liga. Noriu pasakyt, kad girdėjau iš daugelio moterų, kad pienligę pavyksta išgydyti be vaistų, vien apribojus saldumynų vartojimą ir naudojant anijoninius įklotus. Anijoniniai įklotai pašalina patologines bakterijas, grybelius , atsistato normali makšties mikroflora.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-01-23 22:04

dvasia 2009 01 23    

Sveikos, mergaitės, 

Suprantu, kokia baisi ši liga. Noriu pasakyt, kad girdėjau iš daugelio moterų, kad pienligę pavyksta išgydyti be vaistų, vien apribojus saldumynų vartojimą ir naudojant anijoninius įklotus. Anijoniniai įklotai pašalina patologines bakterijas, grybelius , atsistato normali makšties mikroflora.

Sveikutes. Turiu ir aš šitą "džiaugsmelį", tik po gimdymo, ačiū Dievui, kažkaip rečiau jis mane aplanko. Vos pajutusi pirmus požymius (perštėjimą, deginimą) ryte ir vakare apsiprausiu vandenuku su soda. Visiškai atsisakiau kasdieninių įklotų ir nenešioju sintetinių kelnaičių. Stengiuosi valgyti kuo mažiau  mielinių gaminių ir savo racioną papildžiau jogurtais, kefyru, sūriu. Bet pirmą kartą girdžiu apie anijoninius įklotus. Kas čia per naujiena?

2009-01-24 10:35

nu zinot as jau viska isbandziau isskyrus tuos iklotus,ir kelnaiciu sintetiniu nenesioju ir iklotus jau senai pamirsau ir saldumynu nevalgau ir gerasias bakterijas geriu ir jogurtus valgau ir kefyra geriu ir nieko....kaip buvo kas menesi taip ir yra

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-01-24 10:38

neperseniausiai man buvo isisukus ta zaraza, tai as irgi galvoju pabandysiu tuos anijoninius iklotus, bet nzn ar jie man padejo, nes prausdavaus su sodos tirpalu ir baigesi ta beda, o tum paketuku poveikis ar buvo nzn

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

1

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Aušra