Forumas > Moters buduaras > Žvaigždės ir... > Lietuvos žvaigždutės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2008-09-29 15:44

lietuva maza labai, tai kiekvienos zvaigzdutes issisokimas labai sureiksminamas. ir kadangi nelabai kas vyksta, tai vienas ivykis yra rodomas, aprasomas menesi, kol pagaliau per ta menesi dar kas nors ivyksta, o jei ne, tai vis dar apie ta pati.

kaip ovz dabar mijos ir dzvonkes situacija. matyt, reklamos prireike. dzvonke taip mego zurnalistam viska pasakot, bet visiems pabodo, tai nauja bajeri padare, susimuse

o jos dar kiekvienam pasirodyme skamba zodziai "paparaciai; as tave uzpaparacinsiu". sakyciau perdeta gerokai, visi ir taip zino, kad ji ten maivos per ta laida, kam cia dar visiems priminti :D

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-29 15:50

manau 100 procentų kažkam reikejo  reklamos, nežinia aišku kam, man kalčiausia Mia. Bet  reikalas juokingas irapgailetinas.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-29 22:31

Lietuvoje jokiu zvaigzdziu nera,tik pervaziuok Lietuvos siena ir niekas nepazista jokios Mios ar Zvonkes.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-30 14:25

nu man tai cia is vis zemas lygis,nepalaikau nei vienos nei kitos manau kad abi geros paukstes,zvonke jau is vis per gerkle lenda nes nei vieno laikrascio nerasi kad ji nesivaidentu nei laidos jau atsibodo juodai su savo maivimusi ,o mia tai galiu pasakyt susigadino savo pradeta karjera,ilindo i taip svajojama laidos vedejos vieta ir apsiterse praejus keliems menesiams,nu zodziu cia jau ir taip baisu kad moterys susimuse o dar ir ne siaip eilines o zinomos,zvaigzdem as taip pat ju nepavadinciau

Lilypie Pregnancy tickers

2008-09-30 14:41

Vakar laidą žiūrejau kur Mia vos neverke, mam jos i ligonine pagulde žinokit nebejokinga visiškai.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-03 16:06

dvynka 2008 09 29    

Lietuvoje jokiu zvaigzdziu nera,tik pervaziuok Lietuvos siena ir niekas nepazista jokios Mios ar Zvonkes.

tai todel ir tema vadinas ZVAIGZDUTES. :)

www.wioleta.projektas.lt

2008-10-15 23:22

jurgeleviciute pavare :D nebuvo gana dvieju santuoku zakse, tai prireike trecios kalejime....

www.wioleta.projektas.lt

2008-10-16 12:22

nu man irgi keistai cia ji pasielge,man ji visada tokia isdidi atrodo,o se tau kad nori kokie vyrai ja traukia ,na gal labai didele meile,nieko nepadarysi

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-21 00:19

Na Irmute tai jau trinktelejo... Kad kokiai paauglei kalinys susuktu galva, tai suprasciau, bet kad suaugusiai moteriai su patirtim, tai kazkokia mistika atrodo...

2008-11-03 21:18

kiek skaiciau spaudoje, tai tas kalinys ne vienai zvaigzdei pirsosi ir stai viena uzkibo :D

www.wioleta.projektas.lt

2008-11-04 10:55

nu kaip jum merginos ta Gintare is KIZ 3,na aisku jos net zvaigzdute nepavadinsi,jai ir iki tokio titulo dar toli bet jau pasirinko kelia ispopulereti tai padek dieve nu zinok tikrai bloga ziuret

2008-11-04 13:55

o man vakar patiko laida su Antanu vat jums ir pakštas, juokingas juokingas, o kada reikia ir rimtu gali  būti..

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-11-04 22:02

zemuoge 2008 11 04    

nu kaip jum merginos ta Gintare is KIZ 3,na aisku jos net zvaigzdute nepavadinsi,jai ir iki tokio titulo dar toli bet jau pasirinko kelia ispopulereti tai padek dieve nu zinok tikrai bloga ziuret

O kuo ji pasizymejo,gal galima placiau

2008-11-05 10:59

nu rode ten ja jei gerai pamenu ir nemaisau tai uzpakaliuku rinkimu sou,bet ji nedalyvavo bet kaip ziurove buvo,nezinau ar tik man bet ji man pasirode kad lyg apsvaigusi maivesi pries kamera kaip visada ta savo krutine glostinejosi ir dar pareiske kad nekaltybe prarado su Karkleliu bet to nei pati neatsimena   man baisu ziuret i tokias paneles,as neisivaizduoju ka ji pati galvoja

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-05 23:04

Ir as sita jos "interviu" maciau, man ji kaip visada vulgari pasirode. Jau vasara per "Kitas" pasirode visame grazume...

2008-11-07 09:48

Nežinau, man rodos apie  tokias kaip Gintare aplamai neverta net kalbeti, tikrai nieko gero. Vulgarumas, neišauklejimas, naglumas ir pasirodimas.. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2009-07-23 13:33

o man irma patinkalabai,labai.turiu savo numone apie ja,ne karta teko bendraut gyvai ir laiskais(esu jos gerbeja)ir man ji super...nesuprantu jos del tu vestuviu,bet jei jai gerai,tai ir man gerai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-23 14:09

Na aš esu girdėjusi, kad ji faina pana. Bet, manau, kad jei jau išeini į viešumą ir tavimi pradėta intensyviau domėtis visa žiniasklaida ir visuomenė, turi ir atitinkamai elgtis. Čia yra normalus darbas - būti žinomam.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-26 19:17

O mes tai juokemes is Godos vestuviu, aisku juokinga ne vestuves pacios, bet sureiksminimas pacios Godutes, na kokia is jos ten zvaigzde-tik vos imatomas sviesuliukas, bet skamba apie jos vestuves per visus portalus ziniu.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-26 19:19

Ai tiesa gal kas vakar matet laida  Keliauk su zvaigzde, nu va ten tai is vis absurdas. Saumenas, dainu atlikejas ir visa kita Ostapenko pasirode visu grazumu tikras . Sedejau ir juokiausi, ka ten juokiausi zvengiau as is jo.

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-07-26 19:23)

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Arnoldas