Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Knygos apie nėštumą

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-12-02 17:26

pamenu, perskaičiau kažkokį nėščiosios vadovą (ėmiau iš bibliotekos), dar porą senųjų knygų (a la Spokas). bet perskaičiau ir pamiršau.

naudos davė nebent ta nėščiųjų- bent gimdyt nebijojau, ir šį tą žinojau. o visa kita... vaiką auginau taip, kaip man atrodė reikalinga ir teisinga. skaičiau mamų žurnalus, forumą atradau, bet visad vis tik savo galva.

taip kad mokėt pinigus už tai, ko tau greičiausiai realiai neprireiks... geriau jau tikrai- žurnalus, forumus paskaityt. ir nedaryt visko aklai

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-12-02 17:28

suskyte 2008 12 02    

Sveikutes, esu nestuke 26 savaite ir labai megstu vaisius. Daug ju valgau. Man geriau duok koki nors vaisiu, o ne saldaini ar koki pyrageli. Dabar aplinkiniai pradejo gasdint, kad labai nesveika ir juose daugiau nitratu o ne vitaminu. Jokiose knygose ar internete neradau pamastymu ir pasisakymu. Kokia jusu nuomone?

mažiausiai klausyk aplinkinių. tiek dabar, tiek po gimdymo.

vaisiai, daržovės- geriausia, ką gali sau leist ir duot. aišku, idealiausia, kad tai būtų iš savo (ar bent kaimyno ) daržo, kad būtų kuo mažiau trašų ir pan.

teoriškai dar kai kurie vaisiai (tipo, mandarinai) gali sukelti alergiją. bet čia labai sąlyginis reikalas- pati kilogramais kišau juos, o nieko

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2008-12-02 17:43

vat mandarinus, kai dabar ju sezonas as irgi be proto valgau i diena po puskilogrami :)

vyras kazkur nugirdes irgi mane jau pradeda po biskuti ragint maziau ju valgyt :(

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-12-03 09:31

o aš turiu "mamos ir vaiko knyga". čia viskas nuo užsimezgimo iki tryjų metų. kaip vystosi, kaip auga, ką duoti valgyti, kaip kovoti su miego problemom, ligų simptomai , pirmosios pagalbos vadovas ir pan. man ši knyga patiko.

o kas dėl valgymo neštumo metu. na tokių vaisių, kurie gali sukelti alergijas reiktų valgyti su saiku, nes jie gali prišaukti vaikui alergijas.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2008-12-03 10:21

Tada man kyla klausimas kokie vaisiai gali sukelti elergija kudikiui?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-03 10:30

Suskyte :)  Nenoriu būti nemandagi, bet čia tema apie Knygas nėščiosioms :)

Geriau užvesk temą "Nėščiosios kasdienybė" apie nėščiosios mitybą ;) Manau, bus daugiau naudos :)

O jei jau apie maistą - galiu pasakyti, kiekvienas individualiai jaučiame: vieni alergiški apelsinams, todėl jų nevalgo, kiti negali ir dienos be jų pradėti. Jei jautiesi gerai nuo valgomo maisto, tavęs neberia, nepykina - tuomet ir valgyk tai į sveikatą ;)

Beje, apie knygas - Vaga šiuo metu yra išleidusi nemažai įdomių knygučių ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-12-03 10:48

aciu, persikelsiu :) kai viska issinagrinesiu :)

rupejo labai nuomone tai pirmai progai pasitaikius ir paklausiau

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-21 17:18

Ketinu ir as kelias knygutes susipirkti.Beje,daug skaitau internete vos tik suzinojus,kad laukiuosi

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 01:59

Asmeniskai man labiau patinka laikyti knyga rankose ir skaityti,nei internete

Internete tik siaip pasisemiu reikalingos informacijos,kai staigiai reikia.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-07 14:05

as asmeniskai ir megstu tureti knyga rankose, turiu gan nebloga Laiminga mama jei iskyla kokiu problemeliu puolu pirmiausia prie jos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2010-08-11 01:43

kai laukiuasi skaiciau knyga "nestumo biblija" ir jau net nesusskaiciuoju kiek kartu esu ja perskaiciusi.tikrai gera knyga,aprasytas nestumas,gimdymas ir pirmieji vaiko metai.daug paveiksleliu,todel lengviau viska isiivaizduot,daug naudingos info,pagrindines ligos tiek nestukes tiek mamos tiek kudikio,tyrimai atliekami nestumo metu na ir daug dar visko.Nors beveik moku as ja atmintinai bet dar daznai atsiverciu paskaityt.na o taip pat daug randu internete

Моя диета: диета Дюкана  

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-11 08:32

Kai laukiausi pirmosios dukros,pirkausi knyga''Nescios moters vadovas''.Perskaiciau per nestuma keleta kartu.Tikrai patiko.O per antraji nestuma nebeskaiciau,nes jau kaip ir viskas buvo zinoma.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-11 09:52

ta pacia knyga turiu ir esu perskaiciusi NESCIOSIOS VADOVAS...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 40

2010-08-12 09:43

Aš mąstau,jog reik kažkokią įsigyti, tik niekaip neapsisprendžiu kurią, nes visų juk nesusipirksi: tarp jų nemažai praktiškai beverčių, o ir kainos apie 100 Lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-10-24 01:58

O aš vis dėlto patarčiau įsigyti knygą. Ir net tokią, kuri yra ne apie nėštumą, tačiau pradėti skaityti ją reikėtų jau gerokai prieš gimdymą. Nes tų žinių prireiks jau ant gimdymo lovos! Kad nebūtų šoko ir blaškymosi iš nežinomybės ką daryti, ypač jeigu mamyte tapsite pirmąjį kartą. Ta knyga vadinasi „Nepakeičiamas kaip motinos meilė“ ir yra apie nepakeičiamiausią mažam kūdikiui dalyką – motinos pieną ir žindymą. Į vieną vietą surinkta daug naujausios informacijos (300 psl), ir parašyta labai suprantamai, net ganėtinai įdomiai. O kainuoja tikrai ne šimtus – tik apie 20 litų.   http://www.zindyk.lt/?page_id=34

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-10-24 09:35

as pimam nestumui nepirkau knygu,kazkaip ir lituku nebuvo ir net nepasmasciau kazkaip.o po gymdymo susidomejau zurnalais tavo vaikas ir berods mazylis.antram nestumui jau drauge perleido knyga ir visus per 4m sukauptus zurnalus(as kazkaip iki metuku tepirkau)na o db vel laukiuos turiu irgi skolinta knyga motinos ir vaiko knyga,kuria mielai perverciam vakare su suneliu.mum ji ne tik apie leliuka padeda issiaiskinti o ir kas cia pas mergyte o kodel ne taip kaip pas berniuka.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2019-08-23 14:05

Man kai laukiausi pirmojo gydytoja pati davė knygą va šitą https://www.knygos.lt/lt/knygos/gimdymo-atgimimas-koks-galetu-ir-turetu-buti/ tai ji man kaip pirmam kartui buvo labai gera, atsakė į daug klausimų, antrą kartą skaičiau daugiau apie vaiko priežiūrą, tai pasitesinusi man va šita https://www.emama.lt/busimai-mamai/knyga-gina-ford-sveiko-kudikio-dienotvarke.html

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Knygos apie nėštumą

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Modestas