Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Knygos apie nėštumą

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 25

2008-09-27 18:15

Kokios jusu manymu geriausios? Ar verta moket tarkim 100lt uz knyga ar geriau ieskotis informacijos internete?

Gal zinot kokiu knygu internete?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2008-09-27 20:39

Vos pastojus, taip norisi viskuo domėtis, daug daug skaityti ir t.t...  Bet nelabai verta pirkti brangias knygas. Aš pati įsigijau Spoko "Nėščiosios moters vadovas". Ši knyga nėra brangi ir maniau, kad ten rasiu daug daug įdomios informacijos. Bet... Nors ir perskaičiau tą knygą nuo iki, bet atsakymus į man rūpimus klausimus sužinojau iš savo mamos, gydytojos bei visagalio interneto . Taip kad manau, jog pirkti brangių knygų šia tema tikrai neapsimoka. Geriau jau gerą romaną

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 25

2008-09-27 20:54

As ir ta pacia knyga kaip ir tu nusipirkau :) tikrai joje nera pakankamai daug informacijos... Seip labai noreciau ta biblija nusipirkt, dabar tiksliai pavadinimo nepamenu

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-29 12:43

Geriausi patarimai visgi yra specialiuose žurnaluose arba mamų forumuose

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-30 16:13

Pilnai sutinku, forumuose ir urnaluoe dabar tikrai tiek info, o aš dar naudojau knygą "Pirmieji kūdikio metai"

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-04 10:54

as pati turejau irgi uz 70lt nusipirkusi knyga dabar net neatsimenu pavadinimo,bet patarciau geriau zurnalus pirktis o ju dabar begales,as pirkausi ir TAVO VAIKAS ir MAZYLIS ir MAMOS ZURNALAS nu jau kitu net neatsimenu bet pasirinkimas tikrai didelis ir aisku mamu forumuose,dabar jei kas nutinka tai visada ieskau pirmiausiai info mamu forumuose,net vyrui kaip pasakau kad kasnors nutiko tai jis visada sako man atrodo kad tu tuoj pasikuisi internete ir i visus rupimus klausimus turesi atsakymus ,tai va patarimas geriau uz tuos pinigelius nupirksi kanors savo leliui

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2008-10-13 22:45

As turiu "Nestumo biblija", bet ja skolinausi, o ne pirkau. siaip knyga tikrai gera ir info joje yra, bet kaina jos apie 100 lt, tai nzn ar mokeciau tokius pinigus pati uz knyga, gal tikrai butu geriau uz tuos pinigelius nupirkti ka nors vaikuciui

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-10-13 23:30

man tai labai patiko knygos turejau nemazai ir manau verta moketi 100lt :)

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-14 10:31

as  kai megstu skaityti, tai man patiko kuo daugiau informacijos susizinoti  Siaip uz 100 lt nebutina pirkti, galima knygu per skelbimus nusipirkti .Daug info zurnaluose ir aisku internete- cia tai randu viska ko man reikia

2008-10-15 15:44

kažkaip manau už 100 lt ir aš nepirkčiau, bet kikies renkasi tas kas jam patinka, :) be to dabar tikrai daug info galima rasti.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-21 15:49

As asmeniskai nepirkau jokiu knygu,man kazkaip uzteko zurnalu,kuriuos dar ir dabar perku.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-22 20:36

Nusipirkau Spoko "Nescios moters vadova", bet tada dar interneto namie neturejom, o dabar nepirkciau, tik zurnalus, juose ir internete informacijos tikrai uztektinai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-10 22:10

Aš ir jau devinti metai ištikima žurnalams.

2008-11-11 13:46

O gal kas turejo nkyga "Neštumo biblija" ? Domina ar naudinga?

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-11 16:26

Sita biblija perskaiciau KMU klinikose bibliotekelej, kai gulejau, didele, spalvota, bet informacijos tikrai nieko ne daugiau , nei galima rasti internete, ar zurnaluose.

2008-11-13 11:52

Sakai? O kas ten maždag aprašyta?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-11-13 12:03

mes pirkdavom zurnala mazylis iki tok kol uzsiregistravom mama.lt :-) nors tiesa sakant ir dabar kartais nusiperkam, kad kelione i klaipeda pas mociute neprailgtu... beje siulau uzsiregistruoti mamos kalendoriuje, http://www.mama.lt/kalendorius

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2008-11-13 12:10

o man padovanojo knyga nesciosios vadovas, bet ji ne spoko, o uzsieniecio... labai daug info joje gali rasti.... sauni gkyga.... nors jau ir pagimdzius, bet dar vis jos neatsisakau.... viska perkaicius esu...

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-13 21:55

Drugelis 2008 11 13     Sakai? O kas ten maždag aprašyta?

Zinok, panasiai kaip ir visose knygose apie nestuma, tik gal trupuciuka placiau, parasytas vaikiuko svoris kiekviena savite, ideta nuotrauku, parasyta, kokie organai issivyste. Niu, zodziu, informacija, kuria gali rast ir internete, ir zurnaluose. As asmeniskai, nemanau, kad verta uz tokius pinigus pirkt tokia knyga. Pabandyk kokiam knygyne ja pavartyt, tai paziuresi, ar tau ji tikrai labai reikalinga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2008-12-02 17:20

Sveikutes, esu nestuke 26 savaite ir labai megstu vaisius. Daug ju valgau. Man geriau duok koki nors vaisiu, o ne saldaini ar koki pyrageli. Dabar aplinkiniai pradejo gasdint, kad labai nesveika ir juose daugiau nitratu o ne vitaminu. Jokiose knygose ar internete neradau pamastymu ir pasisakymu. Kokia jusu nuomone?

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Knygos apie nėštumą

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Vilius