Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Nėštumo testai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-28 12:47

na ačiū už sveikinimus galėtų aišku būti berniukas ,nes dvi panas jau turiu, bet kas bus tas gerai. man didelio skirtumo nėra. bet va pirmus neštumus manęs nepykino, o dabar karts nuo karto būna ir mesytės labai norisi... tai sako kai būna priešingas visai neštumas tai ir kitos lities gimti turėtų. matysim.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-28 12:47

nu,gal,juk nesigincysim del kitu.bet esme kad sveikas butu,o ne kad tas arba anas.gal kitoms ir yra skirtumas

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-08-28 12:50

zydroji sveikinimai ir nuo manes,lengvo tau vaiksciojimo,na o as irgi dar nesulaukiau tu savo mmmm....dabar prisikabino zaraza pienlige tik issigydysiu darysiuos ir as jau testa

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-28 12:51

Sveikinam Židroji mes tavo šeima su naujos gyvybės pradžia

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-28 12:51

zydroji 2009 08 28    

na ačiū už sveikinimus galėtų aišku būti berniukas ,nes dvi panas jau turiu, bet kas bus tas gerai. man didelio skirtumo nėra. bet va pirmus neštumus manęs nepykino, o dabar karts nuo karto būna ir mesytės labai norisi... tai sako kai būna priešingas visai neštumas tai ir kitos lities gimti turėtų. matysim.

man abi dukrytes,bet nestumas kaip diena nuo nakties skyresi.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-28 12:56

negaliu atisdziaugti kad nescia tu..zydroji. man kakzkaip ir noras kyla jau, leliuka tureti 

2009-08-28 13:20

tik merginos tsssssssssssssss... čia paslaptis, nes tėčiui kol kas nieko nesakysim. kitaip galiu likti be leliaus.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-28 13:52

sveikinu zydroji..lengvo tau nestumo

2009-08-31 09:44

na va pasidariau testuka tai kaip ir maniau jis neigiamas,vel kazkas su moteriskom problemos

2009-08-31 13:27

o gal prastai padarei testuka. gal laikas per mažas dar, arba nelabai koncentruotas šlapimas būna.čia irgi neskubėk daryti išvadų.

2009-08-31 13:57

matai zydroji as labai gerai pazystu savo organizma(bent jau as taip manau) jei mes butume ta nestuma planave ir viska dare kad as pastociau tai tada gal ir suabejociau,bet kadangi as matau ir ant savo veido,nes jei tik kas su moteriskom tai man labai spuogais ismeto veida,tai manau kad as tikrai nesilaukiu,o testuka pasidariau praejus 9d. ir dariausi su rytiniu slapimu,tai manau jau butu parode nestuma,aisku visko buna ir visko nutinka,bet kazkodel as tikra kad nesilaukiu.

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-08-31 14:17

sveikinu zydroji,labai smagu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-08-31 15:39

Sveikos mamos.Na visu pirma sveikinu ZYDRAJA. Mano sis nestumas, vaiksciojimas skiriasi nuo pirmojo.Pirma turim sunu, na o siand. gydyt. patvirtino, kad turesim ir antra sunu.Tai vyrui bus steigmena, nes jis mane kad mergaiciuke bus.O man visa laika buvo, tik mintis tokia: nesvarbu kas, svarbu sveikas.Sekmes visoms

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-31 17:24

ir tau gerdulka sekmes :) ir sveikinu suzinojus vaikiuko lyti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2009-09-04 11:40

sveikos mergaites ar priimsit mane i savo gretas vaikiuka planuojam jau kazkur geri metai si men geriu vaistukus kad geriau padetu isitvirtint zirniukui gal jau pavyks .o del bt  cia skaiciau kad pakrito po o tai reiskia kad ivyko implantacija bet nebutinai ta bt turi pakristi. rezultatai jau aiskus kaip skaiciau dideliausi sveikinimai

2009-09-04 11:50

sveika kotryna zinoma kad priimsim,noriu palinketi tau kantrybes laukiant stebuklo,labai tave suprantu nes pati negalejau pastoti 2m. ir buvau jau praradus visti,bet zinau is patirties jei su sveikatele viskas gerai tai tada reikia daugiau atsipalaiduot ir apie tai mazai galvot,nes man butent taip ir buvo,viskas buvo gerai ir ginekologe tik rankom skesciojo ir nesuprato kodel as nepastoju,o pasirodo nuo perdidelio noro tureti vaikeli ir kai tik nusprendziau pailseti nuo visokiu vaistuku ir istiso galvojimo tai ir pastojau,siaip jau apie tai rasiau ir cia ne apie tai tema tai tau sulyciau paskaitineti cia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 29

2009-09-08 10:20

Sveikinimai ir nuo manęs židroji vaikščiosim kartu visus 9 mėnesiukus

Turiu dvi atžalėles ir labai noriu trečios.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 133

2009-10-07 16:46

Sveikos noriu paklausti kokie nestumo testai yra patys patikimiausi? labai laukiu jusu pasisakymu

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-07 16:57

as manau kad jei jau nestumas yra tai jokio skirtumo koki testuka pirksi jis ir rodys teigiama...as va pirkau pigesnius ir jie visi kai susitare rode dvi juosteles...aisku su paskutiniuoju nestumu negalejau patiketi kad nescia tai pirkau ir brangesni bet jis rode ta pati ka ir pigesni...taip kad jei jau uzkibai manau teskukai bet kokiu firmu parodys kad uzkibai :) to tau ir linkiu :) (kaip supratau norite vaikiuko :) ).

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 133

2009-10-07 17:09

labai norim vis laukiam ir laukiam kol testukai bus teigiami. dariausi tris testukus pries tai jie buvo neigiami tai vis tempiam laika kai darysiuos kita nestumo testa, nes vis galvojam gal dar nieko nera nu gal dar reikia palaukti ar dar karta pabandyti ir t.t.

11

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Liveta