Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Nėštumo testai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-24 13:42

na kažkaip tuomet man pavyko pastoti cielus trys kartus tik vieną kartą teko atsisakyti neštumo... na buvo priverstinis šalinimas... pasisekė... aišku pirmos ilgokai teko laukt... o su antra mergina tai kažkaip gana lengvai.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 29

2009-08-25 08:03

Mergaitės sveikutėsturiu žinių testas pagaliau parodė dvi išsvajotas juostelestaigi pastojau per pirmą ciklą ir temperatūra užkilo  staigiai iki 37C ir mm vėluoja jau 3 dienos šakės nemaniau , kad toks puikus jausmas sulaukti dar reikės sulaukti patvirtinimo iš ginės galutinio ir viskas   pasirodo iš tikro jaučiau viską, valio busiu 3 kartą mama  visa mūsų šeimynėlė laukė šios žinios. Nu gerai gana džiaugtis ir girtis, bet aš tokia laiminga

Turiu dvi atžalėles ir labai noriu trečios.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-25 08:14

tikrai labai sveikinam busima mamyte

2009-08-25 08:55

vaivorykste 2009 08 25    

tikrai labai sveikinam busima mamyte

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-08-25 09:13

sveikinimai mamytei...pati auginu trejetą mergaičių...

2009-08-25 09:47

ingule 2009 08 25    

sveikinimai mamytei...pati auginu trejetą mergaičių...

Mes su vyru labia norim trečios mergaitės, bet bus kas bus

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-25 10:16

Nuosirdziausi sveiinimai Raimukui, smagu girdeti geras zinias lengvo nestumo ir dideles sekmes

2009-08-25 13:12

sveikinimai ir nuo manęs ir geros sveikatos.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-08-25 15:21

uoj kokie sveikinimai dideli labai dziaugiuosi kartu su tavo seima,pas mane irgi jau trecia diena nesulaukiu menesiniu ,bet kazkaip nedarem mes to vaikelio sakau gal koks neticiukas,bet pries kelis menesius cia buvo man kazkas su tom mmm.... irgi labai stipriai velavo,bet nebuvau nescia o si karta nezinau,testo dar darytis nenoriu galvoju gal dar anksti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-25 15:30

Raimukas sveikinu  lengvo tau nėštumo  oiii ir zemuoge gal sveikinsim, nu kaip smagu pagausės leliukų būrys

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-25 15:36

oi sveikinam ir mes tave raimuk,pas mus ir auga trys vaikiukai.gero ,lengvo tau neštumo.o tau žemuoge linkiu to netyčiuko

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-25 15:57

sveikinu raimuk lengvo tau nestumo ir kad sveikatele butu gera.ir tavo leliukas gerai jaustusi tavo pilvuke

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-08-25 16:58

oi mergaites kazkaip as galvoju kad greiciausiai cia vel kazkas taip bus o ne nestumas,nors giliai sirdy kirba mintis kad galetu buti ir leliukas,visai jau noreciau tik dabar Vakaryte pradejom leisti i darzeli o as eisiu i mokykla svedu kalbos mokintis tai galvojom palaukti ir atidaryti fbrika kitais metais,nes siais buvom suplanave bet apsisprendem likti gyventi Svedijoje tai teko pakeisti planus,bet aisku jei butu tas netyciukas tai labai dziaugciausi

Lilypie Pregnancy tickers

2009-08-26 09:28

Didelis dėkui merginos o zemuoge tikiuosi, kad bus tas netyčiukas ir galėsim pasveikinti tave.  o testą darytis tikrai  nėra per anksti o vaikelis planų negriaus . iš esmės vaikai pagyvina mūsų gyvenimą ir nėra taip blogai kaip gal atrodo iš pirmo žvilgsnio. Aš buvau labai labai jauna kai pasigimdžiau pirmą ir netyčiuką, dar vidurinę tik baiginėjau, bet nesigailiu dėl nieko. esu labai patenkinta viskuo

2009-08-28 12:29

na merginos nusipirkau ir aš slapčia nuo vyro testuką ir šiandien pasidariau...  regis užkibau... rodė dvi juosteles, bet antra nelabai ryški, bet kiek pamenu taip man visada. po kelių dienų dar pakartosiu, bet man regis kad jau bus... vyrui bus šokas, bet ir jo kaltės yra... vaikų nelabai nori, bet saugotis irgi nelabai... taip kad... patinka daryt, patiks ir augint... bet aš dabar kelis mėnesius patylėsiu, o paskui pranešiu kai jau niekas manęs nebeprivers padaryti aborto. nes maniškis žinau ,kad lieptų daryti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-28 12:33

paskaičiau ir pagalvojau, kad norėčiau net labai trečio padaužiuko  na bet deja nieko nebus, gal po kokių 4 metų   zydroji labai smagi žinia, sėkmės tau

2009-08-28 12:37

zydroji 2009 08 28    

na merginos nusipirkau ir aš slapčia nuo vyro testuką ir šiandien pasidariau...  regis užkibau... rodė dvi juosteles, bet antra nelabai ryški, bet kiek pamenu taip man visada. po kelių dienų dar pakartosiu, bet man regis kad jau bus... vyrui bus šokas, bet ir jo kaltės yra... vaikų nelabai nori, bet saugotis irgi nelabai... taip kad... patinka daryt, patiks ir augint... bet aš dabar kelis mėnesius patylėsiu, o paskui pranešiu kai jau niekas manęs nebeprivers padaryti aborto. nes maniškis žinau ,kad lieptų daryti.

nuosidziausi sveikinimai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-28 12:39

sveikinu zydroji tada ir as jau.... linkiu tau 3 berniuko, kuo nuosirdziausiai.. 

2009-08-28 12:41

manau skirtumo nera,NES SVARBIAUSIA,KAD SVEIKAS BUTU

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-28 12:44

gal jai yra 

10

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Augustas