Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Nėštumo testai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 15:00

Labuka, gal kas zinot iki kelintos nestumo savaites galima pasitiketi nestumo testu?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 17:36

Pagal instrukcijas ant pakelio, tai jau po 7-11 dienų rodo nėštumą. Bet ne visoms. Patikimiau būtų kraujo tyrimas poliklinikoje

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 22:20

Jo, ne visoms, nes skirtingas yra šlapime hormonų kiekis kažkos.... Pas vienas jis daugiau išsiskiria, pas kitas - mažiau... Pas mane mažai buvo jo, nes vėlavus mmm 2 savaites dar rodė vos matomą antrą juostelę.

Na, kai nėštumas jau buvo kokios 7-8 savaitės, tada toji antra juostelė buvo ryškesnė už kontrolinę

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 22:28

Jau pradėjus vėluoti mmm, iškart pagalvojame apie nėštumą :* , skubame darytis nėštumo testą. Kaip jums buvo su tom dviem juostelėm? Ar neryški vos matoma juostelė reiškia nėštumą?

Man vėlavo mmm 2 savaites, bet testas nėštumo nerodė, :? po savaitės vėl dariausi, buvau įsitikinus, kad laukiuosi, tada pamačiau vos įžiūrimą laaaaaaaaaaabai ploną ir voooooooos rausvą juostelę :shock: . Tačiau ji man kėlė abejonių.... Dar po savaitės ji buvo ryškesnė už kontrolinę. :valio

Ar verta pasitikėti testais? :? Juk rašome juose, kad jie gali pasakyti rezultatą jau po 7-10 dienų pastojimo

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 22:34

Na galvočiau kad pasitikėti verta :lux bet aišku visad yra išimčių
Beje LT visose vaistinėse susiduriame su tokiais testais,kuriems tinka tik rytinis šlapimas,tai kiek pamenu to ryto taip sunku sulaukti
Ir vis dėl to pamatyti tas dvi juosteles yra smagu :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 22:48

Bet kaip sunku to ryto išlaukti. Aš prisimenu 3 val nakties ėjau darytis

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-13 01:52

Sveiki visiems.
Taip labai sunku islaukti ryto,kai darais niestumo testo,esu bandziusi juostele,bet kasko pirmas testas manes neitikino,kad esu buvau niescia,pasidariau antra testa tai pasitvirtino.
Bet kaip lauki ryto,kad jis greiciau ateitu,ir suzinotum ar esi niescia ar ne. Labai laukdavau ryto,kai darydavausi niestumo testus.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-13 19:15

na mano pirma nestuma parode ir vakare (velavo gal dvi savaites) - dziaugsmo buvo :valio
o antra karta dariausi ryte (velavo 4 dienas) - buvo ryskios dvi juosteles - ir vel buvo dziaugsmo :valio
na po antro nestumo niekaip nesulaukiau mmm kada .... taigi kaip ir liepe gydytoja dariau ryte - si karta buvo viena juostele - dziaugsmo taip pat daug :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 08:15

taip, šlapime testai rodo HCG hormoną, kurį gamina prisitvirtinęs prie gimdos gleivinės vaisius nuo 10 vienetų (jei yra mažiau, teste antra juostelė neišryškėja, o gali būti, pvz. 9 vienetai), o kraujo tyrimas parodo kažkur nuo 5 vienetų. taip kad gerokai patikimiau yra darytis kraujo testą

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 09:57

Pirmą kartą dariausi, kai jau rytais pykino. Tai testas tikrai be abejonės tik patvirtino, kad laukiuosi. Kitą kartą jau laukiau pastojimo, tai dariausi anksti. Pirmą kartą buvo labai jau neryškios juostelės ir mano abejonių neišsklaidė. Tai teko darytis iš naujo po savaitės.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 11:11

Na ir pas mane antra juostele buvo neryski,antro testo nepirkau,nors ir buvo abejonu (mat nepykino), o tiesiog nuejau pas gydytoja,kuri ir patvirtino, kad bus seimos padidejimas :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 20:13

bet kraujo tyrimą reikia eiti pas gydytoja, paskui eiti rezultatų, o šlapimo testas greitas, tik rezultatas ne visada aiškus būna.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 00:34

Mielos Mamytes (tik is didziosios raides esat vertos pavadinti ),
Esu negimdziusi, bet pastaraji menesi nusprendem kad gana saugotis, vat ir dabar nekantraujam suzinoti ar greit laukti seimos padidejimo. norejau pasiklausti del nestumo testu (savu laiku dariausi ju n... melsdamasi neigiamo atsakymo o dabar isbuciuociau testa jeigu pamatyciau dvi juosteles). Jeigu pastojau, nestumas tera keliu dienu, o man taip knieti kuo greiciau suzinoti. Gal Jus zinot kada anksciausiai nestumas nustatomas ultragarsu? Ir kada ta parodo testai?
Greiciau atsakykit, nekantrauju, ir atleiskit jei tema kartojasi - maliau maliau per foruma kokia valanda, bet nieko tokio neuztikau ir nusprendziau parasyt
Beja, kada anksciausiai galima issiaiskinti vaikelio lyti?
Nu sakes kaip laukiu, padekit, gal laikas ne taip prailgs

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 00:40

Mačiau vaistinėje kažkokį testą - nepamenu pavadinimo - kur labai jau gyrė, kad baisiai ankstyvą nėštumą parodo. Jis buvo pats brangiausias, bet daugiau info negaliu suteikti...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 09:06

Šiaip manyčiau, kad geriau reikia palaukti. Nes kai dariausi gal kokią 5 sav. (gal truputį anksčiau), tai tos juostelės nelabai išryškėjo. Lyg ir buvo kažkas, bet abejojių neišsklaidė ir reikėjo darytis dar vieną vėliau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 09:10

Kaciukai, sveika prisijungusi :gele:
Nepaguosiu, bet pasidalinsiu patirtimi - su antrąja sugadinau gal 3 ar 4 nėštumo testus, nes labai rūpėjo, labai laukiau ir labai jaučiau, kad "jau". Nė vienas testas neparodė. Piktybiškai. Nustatė tik ginekologė gal 5tą nėštumo savaitę.

Taip kad belieka tik stebėti save ir laukti

Dėl lyties dar labiau nepaguosiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 20:52

Uoj Jus finulkos, grizau is darbo pikta kai velnias, skaitau Jusu atsiliepimus ir sypsausi, nuotaika iskart pasitaise, tokios visos geros atrodot - cia turbut motinyste bus pirstus prikisusi
Na, as is tiesu nekantri, bet galima pateisinti - maniskis kitoj saly, ir jau antri metai "gyvename" lektuve arba ant ratu, ir itariu tik vaikiukas bus ta stiprioji jega, kuri pagaliau privers mane vaziuoti ten, kur ir taip traukia (neklauskit kodel iki siol to nepadariau - pati sau nesuprantama esu ).
Dar is padziu buvau bjauriu minciu privisusi, kad jeigu pastosiu, isbusiu Lietuvoje iki motinystes atostogu ir nemesiu darbo, kad gauciau pasalpa (siuo metu nemazai uzdirbu, todel ir pasalpa gautusi nelabai menka). Bet kazkaip po poros dienu protas atejo - nu jau kad as vaiku naudociausi pinigams gauti, tai jau ne. Bet mesti darba, atideti mokslus, palikti draugus nera lengva, todel visa ta procesa taip graziai paspartintu kleckiukas. Nu blemba, noriu maziuliuko. Jau vien mintys apie ji keicia mane - uzsisakiau bilietus pas teveli. Belieka laukti, kad suzinociau keliese atvaziuojam
Va ir visa savo gyvenimo istorija papasakojau, labai norejau pateisinti nekantruma, bet itariu ne as viena tokia

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-17 08:14

Turiu klausimėlį: jei ant nėštumo testo parašyta, kad nustato po 7-10 dienų, tai išeitų, kad gali nustatyti nėštumą tiek dienų po pastojimo?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-17 14:25

QUOTE(Ali)
Turiu klausimėlį: jei ant nėštumo testo parašyta, kad nustato po 7-10 dienų, tai išeitų, kad gali nustatyti nėštumą tiek dienų po pastojimo?

As tai manyciau, kad po pirmos menesiniu nebuvimo dienos skaiciuoti reiktu tas 7 -10 dienu...
Tai zinok, mes taves cia nestukese labai laukiam...

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-09 10:02

QUOTE(jolitukutis @ May 17 2005, 05:31 PM)
Maždaug po tokio laiko pasigamina pakankamai hormono oksitocino, kad atsirastų antroji juostelė

Čia kaip kokiame Klausimėlyje, merginos.... Jei tiksliai nežinote, nereikia rašyti!
Hormonas oksitocinas vartojamas gimdymui skatinti ir pieno išsiskyrimui palengvinti po gimdymo. Jis išsiskiria žindymo metu, dirginant krūtų spenelius.
Teigiamas nėštumo testas būna dėl padidėjusio chorioninio gonadotropino kiekio (hCG) kraujyje ir šlapime. (paieškojau Google)

1

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Nojus