Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Mažylių gimimas.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8
Mama.lt

Mama.lt

2010-08-08 13:37

Lotus 2010 08 07     Dolyte 2010 08 07    

Lotus...as sito nezinojau...Tikrai labai uzjauciu..

Kodel taip ivyko?nesbesivyste vaisius?Labai labai gaila,na,bet svarbiauisiai turi dziaugsmeli savo suneli!Aisku tokie dalykai sunkiai uzsimirsta,dziaukis suneliu ir pasistenk pamirsti kas buvo..Daug kam sitaip pasitaiko..labai gaila

12 sav patepliojo lekiau i ligonine padare skana sirdele plaka vaisius atitinka laika viskas oki. dziaugsmo pilnos kelnes. 20 sav disysis skanas laukiu net virpu kadangi zinau kad viskas gerai tikiuosiu kad suzinosiu kas namelyje gyvena, skanuoja sako mazylis taip susisuke nieko nematau nueik pavalgyk issijudins jis ir tada paziuresim. griztu ziuri ziuri matuoja matuoja pasikviecia kita daktare, issiveda prie kito aparato paziurejus sako su ta mazyliu kaskas negerai bet tu nebijok jei nebus imanoma sutvarkyt kol jis dar pilvely sutvarkysim po gimimo. atvaziuok pirmadieni.. visa savaitgali labai pergyvenau ir susitaikiau su ta mintim kad auginsim siek tiek kitoki vaikeli. pirmadienis vaziuojam suzinot kas kaip gi ten istikruju, laukiam ateina kaip man sake geriausias ligonines skanuotojas paskanuoja su paprastu skanu paskui su 3D/4D, ir pasako isvada deja bet zitas mazylis gyvent negali nes jis neturi sonkauliu vos kelis stuburo slankstelius kurie net nera normalus ir jo visi vidaus organai isoreje, del plakancios sirdies istatymo mes negalim tau niekuo padet nu o paskui galima isivaizduot kaip jauciausi

Oi labai graudi istorija.Bet tu stipri!Mes moterys viska iskenciame...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-11-24 18:35

sveikos mamytes kurios dart tik turesite savo pirmajy vaikely...;] noreciau suzinoti kaip jauciates? ar nebijot gimdyt? ;] nes as taij tiek prisiziurejau per youtube.com kad net nebesinori gimdyt... baisu... bijau...na ir tos mamytes kurios jau pagimdziusios papasakokit kaip ten viskas? ar lbj skauda? 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-11-24 20:01

labas as esu dvieju vaikuciu mamyte.gimdymas----matai kekvienai savaip yra palei organizma jei stiprus bus ir pati istverminga pagimdysi savomis jegomis o buna nestukiu kur dar tik saremei prasideja o jau rekia kaip per gimdyma yvairei yra.man buvo baisu kai pirmo laukiausi paskutinem dienom nemiegojau galvojau kas bus kaip??????

bet atejo ta valanda ir prasidejo skausmai is leto stiprejantys man pagrinde buvo per sstrenas skausmas vyras masazavo kai uzeidavo spazmai ir budavo daug lengviau kol atejo ta minute pamatyti mus dukrele patc gimdymo procesas nera bent man baisus didziausias vargas ir isekimas tie saremiukai.bet vien ta mintis kad tuoj tuoj pamatysim savo kudikely palaikydavo kekviena minute su kekvienu skausmeliu artedavai prie galo ir did dziaugsmo....

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-25 17:53

emocija 2010 11 24    

labas as esu dvieju vaikuciu mamyte.gimdymas----matai kekvienai savaip yra palei organizma jei stiprus bus ir pati istverminga pagimdysi savomis jegomis o buna nestukiu kur dar tik saremei prasideja o jau rekia kaip per gimdyma yvairei yra.man buvo baisu kai pirmo laukiausi paskutinem dienom nemiegojau galvojau kas bus kaip??????

bet atejo ta valanda ir prasidejo skausmai is leto stiprejantys man pagrinde buvo per sstrenas skausmas vyras masazavo kai uzeidavo spazmai ir budavo daug lengviau kol atejo ta minute pamatyti mus dukrele patc gimdymo procesas nera bent man baisus didziausias vargas ir isekimas tie saremiukai.bet vien ta mintis kad tuoj tuoj pamatysim savo kudikely palaikydavo kekviena minute su kekvienu skausmeliu artedavai prie galo ir did dziaugsmo....

Kaip graziai viska ispasakojai ir apibudinai.atrodo tikrai turetu busimos mamytes nurimti,ir ramiai laukti to susitikimo  su stebukleliu.

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-29 15:27

Labukas visoms busimoms ir esamoms mamytems...!!!

Kurios laukiasi pirmo vaikelio,noriu nuramint.Mielosios nebijokit tikrai nieko.Tas ksausmas tik trumpas ir laikinas,greitai pasimirsta.Jei kas bus negerai,tikrai jusu vienu nepeliks,kad kankintumetes.Na gal buna kokiu atveju bet jie atsitiktiniai.

Stprybes ir istvermes JUMS linki dvieju vaiku mama Renata

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-06-29 19:37

Turėjau du gimdymus, abu skirtingus - pirmas baigėsi neplanuotu cezario pjūviu, antras - natūralus ir be nuskausminamųjų. Ir nei vienas gimdymas nepaliko blogų atsiminimų. Skausmas iškenčiamas. O kai antrą kartą gimdžiau pati, tai man taip greitai viskas praėjo. Laukiau laukiau tų labai didelių skausmų taip ir pagimdžiau su tais skausmais, kurie man pasirodė ne tokie jau ir nepaknčiami. Nes kadangi pirmasis gimdymas baigėsi operacija, tai vis galvojau, kad tų didžiausių skausmų tada nespėjau pajusti. O pasirodo, ne tokie jie baisūs. Taip kad SĖKMĖS visoms būsimoms mamytėms, bent mano patirtis leidžia jus padrąsinti, kad nėra jau taip baisu. Gal tik truputį nuvargsti.

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-29 20:06

Tikrai taip,kad nuvrgsti,bet as labai greitai atsigavau.kadangi gimdziau pirmame aukste,po gimdtmo pagulde i antra auksta.Atsigavus nuejau i trecia auksta ,kur viena diena pagulejau pries gimdyma,aplankyt savo besilaukianciu draugiu.Ir viena islydejau gimdyt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-07-28 13:39

Atsigavimas bus greitesnis, jei emocijos jusu bus geresnes :)

Placentos pirmeiga

8

Šiandien gimtadienius švenčia (181)