Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Mažylių gimimas.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-03-10 20:12

redagavau, nes nusisnekejau, padariau copy-paste, ir nepatikrinau, dabar mano maziui 1m.7men

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 193

2010-08-06 16:43

gimdymo istorija nr1

2008 spalis. sekmadieni su mirties nuosprendziu skrendu i lietuva. pirmadienio rytas klinika motina ir vaikas, buvau is anskto uzsirasius apziurai ateinu pas ginekologe prisistatau papasakoju savo istorija, gyd sako gulk paziuresiu echo, ziuri ziuri ir klausia ar gali ir kitos paziuret. sutikau, priejo pilnas kabinetas gyt visos ziuri aikscioja jauciuosiu kad manyje auga monstras bet cis dar turiu vilties kad visi daktarai klysta.israso siuntima i KMUK pas docenta Gintauta vardo nepamenu. asmeniskai suskambina kad tirkai siandien priimtu laukt nera kada. pralaukus puse dienos pagaliau patenku. paduodu lapa gauta IE jis ji varto ziurineja ir kaip suprantu nieko ten nesupranta.as laikau rankose rankinuka viena ranka ikisus i ji laikau pinigus ir galvoju kaip cia padavus bet tada prasidejo. pradejo jis mane visaip vadinti kaip as cia dabar sugalvojau 25 sav nutraukti nestuma ir dar visko as jau vos laikausi bet galvoju tu svolaciau mano asaru ir nepamatysi, pasakiau ar jus matot kas ten parasyta ir jau stojausi eit, bet sako gulk paziuresiu. atsiguliau pasieme jis echo vieninteliai zodziai buvo o dieve. ir pasake atvaziuok rytoj nusipirkus draudima, as paskelbsiu is ryto gydytoju konsiliuma. antradienis atvaziuoju i KMUK paguldo su kitom nestukem laukianciom gimdymo, 8 vakaro gaunu vaginaliniu skatinanciu is labai britkios seseles, pasake jei skaudes pasakyk duosim vaistu, nu galvoju as geriau pakentesiu bet pas sita ragana ir neisiu. 11 vakaro prasidejo skausmai, guliu tyliai kad netrukdyt kitom nestukem. rytas patikrinimas klausia skauda sakau skauda suleidzia vaistu i uzpakali ir dar viena doze skatinanciu si kart sesele fainesne skaudejo dedant maziau, gryzau i palata, skausmai dar didesni liepe gulet guliu, atejus sesele klausia at palute tau kas patiese sakau ne atejo patiese palute ir po 10 min nubego vandenys. pasakiau sako rinkis daiktus eisim i gimdykla, susirinkau tai nusprende kad palikciau nes grysiu i sita pacia palata vel tase grudu i spinta. 11 val gimdykloj, dar vaistu i uzpakali ir atveze dujas sako kvepuok bet man nuo ju tik galva susisuko tai meciau i sona, isvien varineja i toleta ant rimto reikalo. 3 valanda katik gryzus is WC uzsimaniau ir vel ir kai atsistojau pajutau spaudima ir pjaunanti skausma vos ne vos ilipau atgal i lova ir sakau kviesk gyd man atrodo jau. ateina akusere ir studente. sako stumk stumiu bet nezinau kaip todel nelabai gaunasi, sako atsibodo man jau cia ikiso ranka is istrauke mano dukryte, paklause ar noriu paziuret atsisakiau, elgesi tikrai zveriskai, tik kai pamate kad man labai labai negera pasiule psichologa. atsisakiau ir pasiprasiau namo namie ir sienos gydo. taip del tam tikru priezasciu praradau savo svajoniu dukryte, bet as tikiu kad ateis laikas ir jinai pas mus grys. nors atrodo jau ir isverkta ir iskaukta bet vis pagaunu save skaiciuojancia kokio amziaus jinai butu netgi dabar kai turiu suneli as jos nepamirstu. as zinau mano angelelis dar grys

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-06 17:33

Oi Lotus, tikrai baisu, net nera zodziu tik skruostais rieda asareles,tikrai uzjauciu, saunuole kad radai stiprybes ir pati susitvarkiai su savim be niekeno pagalbos, stipri moteris esi

2010-08-06 17:43

aciu. sako zmogui duoda tiek kiek gali pakelt, bet kartais kai pagalvoji ar neperdaug nes paskutiniai keli metai ziauriai nesekmingi, vienintelis geris sunelio gimimas o taip tai....

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-06 17:55

Lotus, tikrai taip gyvenime yra, bet zinok kad taip nebus visada, paciai gyvenime bu vo labai sunkus, daug skausmo gyveno tarpas susidedantis is keletos metu, bet dabar isitikinau , aisku to nesugazinsi, daug ko nepakeisi, bet ateis geris, laime ir su kaupu. Tu saunuole ir va ziurek jau turi nuostabu suneli, o vaikutis labai daug dziaugsmo suteikia ir ryzto, man sunus labai padejo stotis ir eiti toliau

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-06 20:34

Lotus,labai graudi tavo istorija.Nubego ir man ne viena asara kol perskaiciau.Oi,negaliu,kaip suspaude sirdi.Sekmes jusu seimynai.

2010-08-06 22:29

oi aciu vaivorykste, niekam nelinkeciau tokiu dalyku isgyvent aisku buna ir tokiu baisybiu kad pilnai isnesioti vaikuciui gimsta negyvi, ar mirsta po keliu paru. mano angelelis labai norejo matyt gyvent nes tokie vaisiai neisgyvenu net iki 6 savaites. pas kiek daktaru lankiausi nei vienas nebuvo tokio dalyko anksciau mate. kai dare 3D/4D skana as nemaciau bet MB mate viskas tai jam sitas skanas didziausias kosmaras kai sakiau gal padarom suneliui ta skana tai jis net purtytis pradejo.

2010-08-06 23:01

sitaip rasiau antra istorija ir dingo, nu is naujo to romano ir neberasysiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2010-08-07 01:12

Vienas protingas zmogus man yra pasakes"Dievas uzdare duris,taciau atvere langa" Lotus manau tas langas ir yra tavo sunelis.

Susigraudinau,liudna istorija,ir dar toks gydytoju abejingumas...

Моя диета: диета Дюкана  

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 10:18

Kazko komisko neizvelgiau...

Mano lagaminas paruostas i ligonine buvo pries menesi.Nors tai pirmas musu vaikas,bet tikrai begant vandenims jokios panikos nepajutau,tiesiog is jaudulio ir siokios tokios baimes drebejau.Man vandenys po biskiuka begiojo,nesupratau,maniau,kad slapimo nebenulaikau (nes teko skaityti apie tai) Bet kai pradejo vis daugiau ir daugiau begioti vanduo,pasidare viskas aisku,nieko nelaukiant lekem i ligonine.Manajam kaip tik laisvadienai buvo,nes viskas ivyko savaitgali.

Bevaziuojant i ligonine,skausmas vis didejo ir didejo...raiciausi masinoje atsisedus.Privaziavus ligonines duris,islipau ir staiga sliukstelejo 1l-2l vandens,buvau visa slapia,o rekscija tokia: Begalinis juokas Laime,kad pagaliau isvysiu savo maze ir kad viskas tuoj baigsis..Bet viskas nevyko taip greitai,buvau iskankita visas 42h...Nes mane,kad nestumas mazesnis nei buvo istikruju,o buvo 39 savaites!

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 10:28

Lotus...as sito nezinojau...Tikrai labai uzjauciu..

Kodel taip ivyko?nesbesivyste vaisius?Labai labai gaila,na,bet svarbiauisiai turi dziaugsmeli savo suneli!Aisku tokie dalykai sunkiai uzsimirsta,dziaukis suneliu ir pasistenk pamirsti kas buvo..Daug kam sitaip pasitaiko..labai gaila

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-07 13:54

oi Lotus tikrai skausminga tavo istorija linkiu jums sekmes, esat kazkas stipri moteris

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-08-07 14:14

Na tikrai, Lotus, ziauri gyvenimo istorija kazkas nezmoniskai baisaus, ir dar gydytoju sitoks nekompetetingas elgesys isvis sumenkina juos net negaliu isivaizduoti tavo isgyvenimu, bet man - svetimam zmogui beskaitant sia istorija virpa sirdis ir kaupiasi asaros, tai ka jau kalbeti apie tavaji skausma... na bet dabar jau laikykis ir dziaukis savuoju mazyliu :*

2010-08-07 14:25

Dolyte 2010 08 07    

Lotus...as sito nezinojau...Tikrai labai uzjauciu..

Kodel taip ivyko?nesbesivyste vaisius?Labai labai gaila,na,bet svarbiauisiai turi dziaugsmeli savo suneli!Aisku tokie dalykai sunkiai uzsimirsta,dziaukis suneliu ir pasistenk pamirsti kas buvo..Daug kam sitaip pasitaiko..labai gaila

12 sav patepliojo lekiau i ligonine padare skana sirdele plaka vaisius atitinka laika viskas oki. dziaugsmo pilnos kelnes. 20 sav disysis skanas laukiu net virpu kadangi zinau kad viskas gerai tikiuosiu kad suzinosiu kas namelyje gyvena, skanuoja sako mazylis taip susisuke nieko nematau nueik pavalgyk issijudins jis ir tada paziuresim. griztu ziuri ziuri matuoja matuoja pasikviecia kita daktare, issiveda prie kito aparato paziurejus sako su ta mazyliu kaskas negerai bet tu nebijok jei nebus imanoma sutvarkyt kol jis dar pilvely sutvarkysim po gimimo. atvaziuok pirmadieni.. visa savaitgali labai pergyvenau ir susitaikiau su ta mintim kad auginsim siek tiek kitoki vaikeli. pirmadienis vaziuojam suzinot kas kaip gi ten istikruju, laukiam ateina kaip man sake geriausias ligonines skanuotojas paskanuoja su paprastu skanu paskui su 3D/4D, ir pasako isvada deja bet zitas mazylis gyvent negali nes jis neturi sonkauliu vos kelis stuburo slankstelius kurie net nera normalus ir jo visi vidaus organai isoreje, del plakancios sirdies istatymo mes negalim tau niekuo padet nu o paskui galima isivaizduot kaip jauciausi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-08-07 15:24

truksta zodziu o tai ka tau jie siule daryt tokiu atveju?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-07 15:56

O siaube, kiek jums teko išgyvenimų, sėkmės jums , gyvenime esi labai stipri asmenybė, dauguma moterų būtų palūžę , tikiu, kad dabar jūsų namai pilni džiaugsmo nors ir širdelėje nepamirši to kas įvyko

2010-08-07 16:04

blieka 2010 08 07    

truksta zodziu o tai ka tau jie siule daryt tokiu atveju?

pasirinkt arba anglija arba savo gimta sali, tai pasirinkau gimta sali

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-08-07 16:10

bet tai as nesuprantu, jai jau tokia situacija tai ta istatyma galetu ir apeit..... ir dar del keliones sukt galva.... absurdas

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 16:22

tikrai baisu, na o pagal istatyma turi nesioti kol gyvas vaikutis kad ir 9 men., na taip pas ju yra

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2010-08-07 23:28

Lotus. labai graudi istorija... niekam to nelinkeciau... daug oisgyvenai, ir viska pakelei, saunuole tu! Aisku niekada to nepamirsi, bet kaip tu sakai, sugris pas tave dukryte, to ir linkiu ateityje, o dabar turi mazyli, kuris dziugina kiekviena sekunde. Bukit laimingi!

7

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Andrėja