Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Mažylių gimimas.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 391

2009-11-03 23:16

Su vyru labai norėjome vaikiuko, nes tik to tetrūko iki pilnos laimės... Bet pirmi du nėštumai baigėsi persileidimais... Abu labai išgyvenom, bet niekada nepraradom vilties... Po antrojo persileidimo kurį laiką negalėjau pastoti, teko gydytis, darytis daug tyrimų... ir pagaliau sulaukiau antrosios juostelės nėštumo teste. Nėštumas buvo komplikuotas... Gydytojų diagnozė buvo placentos pirmeiga ir gresiantis persileidimas todėl buvo skirtas gulimas rėžimas. Pravėmiau iki pat paskutinių dienų, dažnai skaudėjo nugarą, pilvą... gulėjau keletą kartų ligoninėje. Tiesą pasakius skaičiuodavau dienas kiek mano mažiukas išgyveno pilvelyje ir vis tikėjau kad viskas bus gerai. Pirmuosius reguliarius sąrėmius pajutau 36 sav. Paguldė mane į ligoninę, bet gydytojas sustabdė gimdymą... nenubėgo vandenys, tonusai buvo geri, užteko vaistų ir sustojo visa eiga. Mėnesį prabuvau namie, bet pragulėjau lovoje... nes vos pradėjus vaikščioti prasidėdavo sąrėmiai. Pagaliau sulaukėm ir termino... Jau buvo kaip ir laikas gimti mano vaikinukui... Likus trims dienom iki gimdymo, naktį atsirado artėjančio gimdymo požymiai, pasirodė gleivės. Ryte paskambinau gydytojui ir sutarėm, kad atvažiuoju gultis į ligoninę. Po apžiūros paguldė mane į gimdyklą, nusiuntė mane pasidaryti echoskopą, tą dieną kaklelis atsivėrė iki 2 cm. Vakare mano vyrukas "persigalvojo". Dar pakalbėjau su vyru, buvo atėjęs ir gydytojas... Aptarėm viską nuo... iki... Kalbėjom apie cezario pjūvį. Ryte vis dar tie patys du cm. Po vizitacijos gydytojas pasakė, kad perkelia mane į palatą ir teks iki gimdymo pagyventi ligoninėje. Po kurio laiko atėjo sanitarė padėti persinešti daiktus, nes aš kaip ir gimdyti susiruošusi buvau... atvažiavau su nemažu lagaminu. Sanitarė pasiėme mano lagaminą, o aš taip lengvai "striktelėjau" iš lovos ir jaučiu... bėga... Pėdinu iš paskos sanitarei apsikabinusi rankinę ir suglaudusi kojas... Sustojau prie gydytojo kabineto, o ten visas skyrius susirinkęs tariasi. Gydytojui sakau "man bėga...", gydytojas toks nustebęs "kas bėga?" Taip ir nepaaiškinau, kas ten man bėga, pajutau antrą "cunamio" bangą. Grįžau į gimdyklą, o tada jau prasidėjo visas "malonumas". Prieš tai buvau skambinusi vyrui, kad bereikalo laisvą dieną pasiėmė ir negimdau... o jau po pusvalandžio paskambinau ir sakau: "Mažiau persigalvojau... man labai skauda, greičiau atvažiuok, nes kitaip lovos galo atsikąsiu". Atvažiavus vyrui gydytojas pasakė, kad tikriausiai naktį jau turėsim mažylį... Bet klydo... Viskas įvyko palyginti labai greitai ir lengvai. Pasikankinus porą valandų su labai skausmingais sąrėmiais pradėjau prašyti vyro, kad pakvietų ką nors, nes man kažkaip įtartinai pasirodė sąrėmiai kas dvi minutes... Gydytojas pirmą kartą savo praktikoje matė, kad po tokio nėštumo taip greitai atsidarytų gimdos kaklelis. Cezario pjūvio neprireikė. Pagimdžiau pati, be nuskausminamųjų (kurie tikriausiai net nebūtų suveikę). Buvo mano vaikinukas užstrigęs, bet išgirdau apie vakumą ir sukaupiau visas jėgas (pagalvojau, nu jau ne pats gimsi)... mažiukas apsisuko kaip jam buvo patogiau ir pajudėjo. Pagimdžiau 3920 g ir 55 cm angelėlį mėlynom akim Plyšti neplišau, tik buvo truputį kaip nubrozdinimas, tai siusiuvo vos po siulę, kad greičiau sugytų. Po gimdymo kalbėjau su gydytoju, tai mano angelėlio gimimą prilygino tikram stebuklui... niekas nesitikėjo, kad viskas taip baigsis Tik aš visada nuo pat pirmų dienelių jaučiau, kad viskas bus gerai ir supuosiu savo angelėlį mėlynom akim

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-11-04 11:02

Kokia graži istorija.. Svarbiausia su laiminga pabaiga Šiurpuliukai bėgiojo per kųną, kai skaičiau.. Aukit sveiki, ir laimingi

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-04 11:04

as vakar velai vakare irgi perskaiciau sita istorija bet nebuvau prisijungusi kad komentara parasyciau,labai graziai viskas papasakota o svarbiausia kad su laiminga pabaiga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 124

2010-01-11 10:55

kokios jusu istorijos kai kurios net siurpa keliancios,as su savo antraja ir ilgai kankinausi su gresianciu persileidimu visa nestuma,galu gale 6 men 2 sav mano brangioji pasibelde nes atitruko placenta ir teko daryti cezario pjuvi,o gime 2 kg ir 280 gramu,tai gydytojai tik tiek pasake cia stebuklas,nes gi vidinis kraujavimas buvo ir galejo uzdusti,o dar pries pat operacija pasisuko taip kad teko daryti isilgini pjuvi nes kitaip butu neiseme,kartu uzsispyrusi bet ir gyventi norejo

2010-01-11 11:07

dar pridursiu kad mano mazute inkubatoriuje tik buvo para laiko ir sugalvojo kad ji jau stipri ir gali viska daryti pati tai klinikose prabuvo lygiai savaite laiko,o drauges berniukas prabuvo ten 3 menesius,taigi mergytes stipresnes

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-11 11:48

oi,oi,kiek visko čia perskaičiau.pati negimdžiau nei karto,visi trys gimdymai buvo sezario operacija.visos trys mano karalaitės gimusios  operacijos pagalba,bet meilė tai vienoda

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-11 11:57

proch-gerai kad jusu mergaite tokia stipri ir sveikute ;) tikriausiai su mamyte norejo greiciau susitikti ir neikentejo ;) o ingule,nesvarbu kokiu budu gimdai,vistiek juk gimdai ir tas leliukas tavo ;) tad ir yra mylimi visi vaikuciai,net jei ir isisvaikinti buna ;)

2010-01-11 12:05

simona26 2010 01 11    

proch-gerai kad jusu mergaite tokia stipri ir sveikute ;) tikriausiai su mamyte norejo greiciau susitikti ir neikentejo ;) o ingule,nesvarbu kokiu budu gimdai,vistiek juk gimdai ir tas leliukas tavo ;) tad ir yra mylimi visi vaikuciai,net jei ir isisvaikinti buna ;)

o taip,simona,geri ir taiklūs tavo parašyti žodžiai

2010-01-11 12:07

tikrai labai stipri mergaite tik kad jau kuda ir ilga labai tai ji pati sake bus makekene

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-11 12:07

o ir ingule tiesa sakant nepatiko tavo pasakymas kad negimdziau ne karto :) ir pradziu pagalvojau kad vaikuciai issivaikinti,bet paskui perskaiciau kad cezari dare.as tai ir cezario daryma skaitau gimdymu,tik kiek kad jis biski kitoks,bet jei reikia cezario tai niekur nedingsi.juk tai visus nestumus pati isnesiojai su visais vargeliais ir dziaugsmais ;)

2010-01-11 15:37

simona26 2010 01 11    

o ir ingule tiesa sakant nepatiko tavo pasakymas kad negimdziau ne karto :) ir pradziu pagalvojau kad vaikuciai issivaikinti,bet paskui perskaiciau kad cezari dare.as tai ir cezario daryma skaitau gimdymu,tik kiek kad jis biski kitoks,bet jei reikia cezario tai niekur nedingsi.juk tai visus nestumus pati isnesiojai su visais vargeliais ir dziaugsmais ;)

taip,simona,ir gimdžiau ,ir negimdžiau...tiesiog -užmiegi,pabundi ir sako-turite...neteko kankintis,kamuotis,skausmo nejutau,dėl to ir sakiau-kaip ir negimdžiau ...pati...natūraliai...

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2010-01-28 23:39

papasakosiu ir as savo istorija...

buvo liepos 8 d. kaip tik turejo buti TOJI didzioji diena, brangiausias eidamas i darba paklause "na kada tu pagaliau gimdysi, jau noriu savo maziu pamatyti" , as jam ir sakau "na va grisi is darbo ir vaziuosim" :D  taigi apie 16.30val nubego vandenys, zinoma issigandau "kas gi cia dabar per skystis" :D bet greit atsipeikejau, issikvieciau greitaja, belaukdama dar ir pasidaziau truputi( nors cia kvailiausia tikriausiai ka sugebejau padaryt, geriau jau buciau foto aparata per ta laika susiradus). taigi su draugu prasilenkem tarpduryje, as i greitaja, o jis greitai i dusa ir veliau atvaziavo pas mane :)  

beja gyvename Airijoje. greitoji mane nuveze i priimamaji, pasodino ir pasake "lauk, pakvies", na ka sedziu laukiu, jauciu greit ir ausys bus slapios, bet kaip liepe, taip darau-sedziu :D po poros valandu pagaliau patikrino, pagulde i skyriu, jokiu saremiu nebuvo dar, taigi tik stebejo maziuka, o ir kaklelis visai nenorejo atsidarineti. nakti prasidejo saremiai, bet kaklelis vis dar buvo atsidares tik 1cm. is pacio ankstyvo ryto atvaziavo draugas, nes neleido pasilikti per nakti jam, tada jau bvuo gana stiprus saremiai, apie 12val isejom i gimdykla :) ten jau man pasiule epidura, kurios neatsisakiau, ir labai dziaugiuosi. po epiduros baigesi skausmai, kaklelis vis dar tik 3cm buvo, taigi susede zurejom "simpsonus" :D   apie 17val, jau dare skatinima, nes maziukas buvo per ilgai jau be vandenu, negalejom daugiau laukti, dar po valandziukes prasidejo stangos, na ir 20.46 gime musu angeliukas   tiesa mamytes sako, kai pamatai savo vaikeli, is kart pasimirsta visi skausmai... ziurejau kaip draugas laiko musu maziuka ir verkiau, jie tokie panasus atrode ir tokie beproto grazus   

nezinau, kaip mano mano gimdymas atrodo,  ilgas ar trumpas, sunkus ar lengvas, bet man begalo smagu atsiminti... kita kart tikrai kaip i svente eiciau, ir jau zinociau koks didelis malonumas laukia finale...

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-29 03:17

sveikos turiu 3 vaikucius bet labiausia isimine pirmas gimdymas saremiai prasidejo netiketai ir labai dazni kas 10min nei vandenys nubego nei ka  o as kiek atsiminiau is pamokeliu kad reikia vaziuoti i ligonine kai saremiai kas 15min tai as pradejau laukti kada jie bus kas 15min visa laime mama gryzo anksciau is sodo tai greit i taksa ir gimdyti po 2 val ligonineje pagimdziau dukryte visas gimdymas nuo saremiu pradzios iki mazyles gimimo uzeme tik 4 valandas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-03-02 14:16

Skaiciau mamyciu istorijas ir nusprendziau pati parasyti. Is karto atsiprasau, nes nesu didele rasytoja.
Su vyru susituokem pries beveik du metus. Bet jau pries vestuves planavom leliuka. Aisku daugiau galvojom, negu dirbom , bet... Po vestuviu kibom i darba. Ir niekad negalvojau kad taip reikes stengtis. Net nesuskaiciuoju kiek testuku padariau, vis laukem dvieju raudonu juosteliu. Spalio men vel eilinis testas ir vel nieko. Pradejau verkti. Vyras ramina:sako reiskias dar nelaikas. Bet kada? Lapkricio men nueinu i dusa, pasidarau vel testa ir neramia sirdim laukiu. Ilgai laukti nereikejo-is karto pasirodo abi juosteles. Su vyru sedim vienas i kita ziurim ir atrodo kad dar nelabai suprantam kas atsitiko. Pagaliau nauja gyvybe manyje, pagaliau as nestuke . Is karto uzsiregistravom i privacia poliklinika, kad padarytu echo. Aisku ten nieko nesimato, tik mazas taskiukas, bet vistiek kazkaip ramiau. Is gydytojos isejau pakyleta, lyg ant sparnu. As ji maciau- savo maza kleckiuka.
Nestumas aisku pirmus tris menesius labai kankino, vemiau baisingai. Bet po tu menesiu viskas praejo ir viskas buvo labai lengva. Stebejau kaip maziukas su tetuku snekasi. Viena vakara galvojau kad mano mazuciukas suplesys pilvuka. Tetukas ji kalbima, o jis atgal spyriais i sonkaulius . Gimdymo data buvo Liepos 24. Sulaukem 24 dienos. Nieko . Sakau vyrui- sutveriam maziuko lovyte, gal jis neturi kur miegot, todel neateina (esam girdeje kad anksciau laiko negalima konstruot lovytes, todel dar nebuvom sudeje). Sudedam lovyte ir toliau laukiam. Ir vel nieko. Poliklinikoj pasake kad jei iki 29 nepagimdau, raso siuntima i patologini. Nueinu 29 i poliklinika,su daiktais, kaip ir buvo liepta. O daktare sako, tai dar laukiam, o jei nori gali vaziuot i ligonine ir ten tartis. Isejau sukresta, asaros akyse nuo tokio abejingumo. Nuvaziavom i RK ligonine, ten labai siltai sutiko. Ir ka jus manot-sako data blogai nustatyta . pasirodo liepos 30. Taip mazuciuko pralaukem iki rugpjucio 8 dienos. Tada pagulde i patologini. Atvaziavom is ryto. Vyras isejo i darba. Atejo po darbo, atnese valgyt. man daktarai dave tabletyte skatinamuju, nes jau buvo galutinis terminas. Valgau as ta atnesta vyro vista, salotas ir ojojoi. Kazkas vyksta. Pries gimdyma labai bijojau kad nesuprasiu kad jau prasidejo. Paskaudena, vyras ziuri kreivai, sako eip pasakyk gydytojai. Nueinu, sako kas kiek laiko skauda, sakau kas keturias minutes, sako gerai ir nusisypso. Einu atgal i palata. Ateina septynios val. Ateina gydytoja ir liepia vyrui eit namo, nes lankymo valandos baigesi. Kazkaip nuejo siurpuliukai per kuna, atsirado kazkokia baime likti vienai. Bet gerai kad ji sako man einam pasiziuresim kaip man sekasi. Nueinu, Uzlipu ant kedes, daktare paziuri ir rekia 5 cm ruosiam gimdykla. kai tai isgirdau, pasidare labai gera, buvau tokia laiminga, kad tuoj pamatysiu savo vaikiuka. kai pamaciau vyro akis, jos irgi buvo pilnos laimes asaru. paskui pasakojo kai isleke daiktu, tai nesuprato i kuria puse begt . man is tos laimes kol padare klizma, kol uzpildziau visus dokumentus dingo visi saremiai, arba as ju nebejauciau
pagaliau as jau gimdykloj, vyras salia. Bet skausmas nezmoniskas. Nuo 8 val. vakaro iki 10 istveriau, paskui prasiau kad darytu epidura, nes jau plauke plyteles ant sienu . Pagaliau guliu ramiai, nieko neskauda. daktare sako as einu i pirma auksta, jei kas kvieskit. As skambinu mamai, kad viskas gerai, nes jau taip lauke ir nervavosi.... Ir staiga pradeda cypti mazuciuko tonusu aparatas, vyrui rekiu kviesk gydytoja, jis isbega. As meldziuosi.Girdziu kad ir mano pulso aparatas pradeda irgi rekti. Bijau, verkiu. Pasirodo akusere, rami, linksma, matyt is karto suprato kur suo pakastas. sako turbut buvai ranka sulenkus, todel ir rekia aparatai. Aciu Dievui viskas gerai. Bet nespejau pailset kaip vel jauciu saremius, vyrui sakau, t.y. maldauju , kad man vel nuskausminamuju duotu, bet jau velu. kaklelis jau 8 cm. daktares spelioja ar spesim pagimdyt 2008 08 08 ar ne . Pradedu noret standintis, atsimenu kad rekiau ant visos gimdyklos - noriu kaku Perkelia nuo lovos ant gimdymo stalo, paaiskina kaip stumti ir sako pabandom. Viena karta neiseina, antra karta rekia nestumk, o vyras asaru pilnom akim sako maciau galvyte. Paaiskino ka toliau daryt, kaip stumti. Sukaupiu visas jegas, saremis, stumiu ir matau melyna glitnu mazuciuka. Visas skausmas is karto dingo. Pajutau kaip ant krutines guli mazas musu sunelis. Ilgai lauktas ir labai mylimas.
Kol mane siuvo, nes labai plysau is vidaus, plius dar kirpo as i ji ziurejau, Ziurejau i jo tamsiai melynas, beveik juodas akytes. Jis toks grazutis. Gimem 55 cm ir 4250 kg, Vyras nemenkas kudas ir labai ilgas.
Juokaujam - bus nauja krepsinio zvaigzde.
Tai stai kaip gime musu auksas. Sauliukas Kurio gimimo data buvo dviem savaitem klaidingai nustatyta

Paskutinį kartą redagavo: Saulytexxx (2010-03-09 13:16)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2010-03-09 08:18

Istikruju labai grazi istorija...Saunuole..toki vyruka dicki isprjai...Tik ten biskeli data gal klaidinga 2008 08 08, jei jums jau 4menesiukai, ar kaip cia dabar gaunasi?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 129

2010-03-09 10:42

tikrai istorija labai grazi,o kur tas gimdymas vyko kokiame mieste?

2010-03-09 13:15

Gerdulka 2010 03 09    

Istikruju labai grazi istorija...Saunuole..toki vyruka dicki isprjai...Tik ten biskeli data gal klaidinga 2008 08 08, jei jums jau 4menesiukai, ar kaip cia dabar gaunasi?

Pagimdziau 2008 08 09, Pradejau gimdyti 2008-08-08

2010-03-09 13:17

Gimdziau Vilniuje raudonojo kryziaus ligonineje

2010-03-10 08:22

Saulyte tai ta prasme 2008metais gimdei?Kaip cia dabar su tais keturiais menesiais?

2010-03-10 08:27

Aaaa...matau kazka redagavai,,,Tai kiek dabar tavo vaikiukiui laiko?

6

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
TOMAS