Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Mažylių gimimas.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 9

2008-09-26 11:38

Galbut pasirodys kam nors keista ir baisu, kad nusprendziau papasakoti savo gimdymo istorija. Pasakoju ja todel, ka ji buvo gana komiska. Nesiojau antra savo mazyli. Buvau jau kaip sakant ne piemene, o visu trisdesimt penkiu meteliu sulaukusi, moteryte. Labai dziaugiausi nauja spurdancia gyvybe savo dideliame pilvelyje. Suejo trisdesimt sesios savaites, o as vis puskavau, su savo, per metra atsikisusiu pilveliu ir galima sakyti vargo nemaciau nesvarbu kad dar ir savo gigantiska svori nesiojau 110 kg. Penktadienis vasario 22 d. vakaras, savo vyriokui ir vyresniajam sunui pasakiau jog si syki nevaziuosiu i sodyba, vaziuokit be manes. Sudeliosiu neskubedama mazylio kraiteli, pasimegausiu smagia vienatve. Tai va likau viena. Prisikepiau didziule keptuve bulviu, prisisveiciau iki soties ir pasiziurejusi tv ir nuejau miegoti. Vasario 23 d. 5.30 ankstyvas rytas , atsikeliau nes WC kviete i svecius. O ten sast ir vandenys nutekejo. SIAUBAS, NESUPRATAU. Pati saves paklausiau ,,tai kas cia dabar susiruosei gimdyt, jokiu ispejamuju saremiu nieko?" PANIKA,.. Pamirsau greitosios telefono numeri, skambinu i informacija ir pagaliau susisiekiu su greitaja. Belaukdama lakstau po namus, neberandu savo kojiniu, tiesiog proto uztemimas.Pasigriebiu vyro, nesvarbu kad jo kojos dydis 48. Greitoji atvaziuoja labai ,,greitai '' po gero pusvalandzio. Kai atejau i  priimamaji akusere i mane ziurejo paklaikusiomis akimis: Slapios kelnes, kojiniu kulnai beveik iki keliu, 48 dydzio slepetes ir viena... Turbut nekokios reputacijos moteryte, pamane ji. Tad stai mano mazylis nusprende ateiti greiciau, 8 menesiuku, neisnesiotas, gerai kad viskas vyko sklandziai ir greitai. Pagimdziau per dvi valandas, net tevelis nespejo atvaziuoti i sia svente. Dabar esame jau dideli ir seniai pasivijome net pralenkeme bendraamzius.

url=

" alt="">[/url]

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-26 17:16

Nu ir prisijuokiau

Aš pati tai viską kruopščiai suplanavus buvau ir iki paskutinės nėštumo minutėlės laukiau abiejų savo mažiukų - abu pasigimdžiau po 41 savaitės ir 6 dienų! Tai kai po pirmojo vaiko kita gydytoja pasakė terminą, KADA turėčiau gimdyti - tai tik nusišypsojau ir pridėjau dar plius 4 savaites :)

O kurioziška situacija su mano drauge buvo, kai ji į klinikas su rankinuku atvažiavo pasitikrinti, nes kažkaip ne taip jautėsi, o jos neišleido, nes gimdymas prasidėjęs. Tai tai nemažas šokas buvo 

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-26 21:51

Mano paskutinis gimdymas irgi buvo truputi su nesusipratimais.Jis prasidejo nakti.Su vyru issikvietem greitaja,kai ji atvyko pasakem,kad veztu i Klaipeda,nes mes turim siuntima.Vis tiek nuveze i savojo miesto ligonine.Ten apziurejo,''palaimino'' ir su greitaja issiunte i Klaipeda.Islekem su svytureliais.Nuvykom,su greitosios sesute nuejom i priimamaji.Ji kazka pakalbejo su priimamosios gydytoja ir isvaziavo.Mes su vyru atsisedom ir laukiam.Laukiam,laukiam,o lyg su svyturiais atlekem....Pakviete.Paklause svorio,pamatavo spaudima,pasiteiravo ko mes paryciais atvykom,o ne ryta.Nulydejo o palata,tada kazkokia sesele,pasiteiravo dar karta kodel atvykom paryciais,tai as vel pakartojau,kad man vandenys nubege.O tada ir prasidejo.Staigiai nuvede i gimdykla,patikrino ir pradejo ruosti operacijai.Pasirodo greitosios pagalbos sesele nepasake,kad man jau gimdymas prasidejo,visi pamane,kad as atvykau atsigulti ir laukti gimdymo.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-29 09:37

Bet tai pagalvojus, kokia žmonių skirtinga reakcija: vieniems gimdymas - tai toks jaudinantis įvykis, galbūt kažkam su baime, kai kam su nerimu, bet vis tiek šventė (kalbu apie gimdyves), o kitiems - eilinė darbo diena (kalbu apie gydytojus ir personalą). Na aš nesakau, kad jie bejautriai ir kad visiškai netikę, bet šiaip pagalvojus, kad tu nesi tokia vienintelė ir jie tiek vaizdų ir istorijų yra prisižiūrėję, kad tavo Didžioji diena tampa va tokia bile kokia.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 39

2008-10-07 19:44

krisxxx 2008 09 26    

Galbut pasirodys kam nors keista ir baisu, kad nusprendziau papasakoti savo gimdymo istorija.

Oi kaip smagu.

Paskutinį kartą redagavo: pa_radize (2008-10-16 11:21)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-08 22:17

kaip grazu, skaiciau isiziojus 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2008-10-14 19:59

na jusu istorijos labai grazios. man nelabai linksma buvo  bet kai papasakosiu gal suprasite kodel. gydytojai pasake kad tureciau gimdyti 2008 05 28   geguzes 10d nuvaziavom i ultrasounda nes daktare nebuvo isitikinusi ar mazyle jau apsivertusi.  daktare patikino kad viskas puiku ir pasake gero kelio. poto mes su vyru dar pasivaiksciojome po miesta ir sedome i traukini vaziuoti namo. buvo penktadienio popiete. sestadieni  apie 11val vyras jau ruosiesi i darba kai as guledama lovoje pasakiau kad man nubego vandenys.jis nepatikejo pagalvojo kad gal man pusle nelaiko. nuejome pas ginekologe ir ji paziurejusi i mano byla pasake kad man dar beveik 3sav iki gimdymo (skersai paziurejo tarsi as buciau melavusi kad man nubego vandenys) kai patikrino ji pasake kad man tikrai nubego vandenys. man jokiu sarimiu nebuvo. ji liepe man palaukti diena ir tada ateiti ryte pasitikrinti dar karteli. kiek zinau lietuvoje jai jau nubega vandenys tai iskart i ligonine veza. o cia anglijoje bent jau cia kur gyvenu tai jie liepe palaukti kol sarimiai prasides. atejus kita diena jai pasakiau kad jokiu sarimiu man nebuvo ir ka daryti. ji paskambino i kita miesta ir paklause kada gali mane priimti. jie pasake kad tik pirmadieni ir tai kad ryte jiem turiu pasiskambinti paklausti ar jieturi laisvu vietu. o buvo sekmadienis. ginekologe israse siuntima ir iteike man i rankas. man akyse asaros vos laikesi. dar reiks diena laukti... vyras paklause ar jie mum masina iskvies o ji saltai atsake kad ne. kaip norit taip ir nusigaukit rytoj iki ligonones. paprasykit draugu ar dar konors. ejau visa kelia ir verkiau nes bijojau kad kas neatsitiktu mazylei. negalejau ne bluosto sudeti. visa sekmadienio nakti pragulejau atmerktom akimis kai staiga pajutau kad pradejo man skaudeti tai buvo 5valanda ryto. iskart skambinom i ligonine ir kiek numeriu skambinsi tai nisi tik nuo 8teatsiliepia tai tada iskart i akuserine pasiskambinom ir pasakemkas yra tai jie liepe atvaziuoti apie 8val. pries 7issikvietem taksi ir isvaziavom. atvaziavom pries 8 viskas buvo dar uzrakinta o man skausmas nezmoniskas tai gerai kad kaskokia sesele ejo i ta pastata ir mus ileido. o kai iejom tai man net akys ant kaktos islipo. sedi daktares ir seseles geria kavute ir kalbasi. ir dar paklause kaip as i vidu patekau nes jos tik nuo 8atrakina duris. kai pasakiau kad tai as skambinau tada jau pradejo kaska daryti. po poros valandu nuveze i gimdymo palata.pajunge prie aparato. kai pats gimdymas prasidejo tai as vos nenumiriau is skausmo nes dave tu linksmuju duju kurios tik man veida visa uzmarino ir viskas paprasiau stripresniu nuskausminamuju tai suleido pedafino kuris vos ne sustabde mazylessirdies tai tada teko daktarams su siurbtuku ja istraukti kol neusduso ji. paskui perkele i moteru skyriu kur yra sale 20lovu ir toslovos perskirtos su uzuolaidomis. mano vyrui pasake 11:30 vakaro kad jis 12val tures iseiti. ano lova buvo prie lango kuris uzkaltas su faniera. vejas traukia kiaurai.  fire exitas uzrakintas su spyna. as nuejau ir pasakiau kad as cia nepasilieku.  issikvietem taksi ir isvaziavom i ta miestelio gimdymo namus kur buvo laisvu lovu. ten prabuvau 4dienas tada isleido mus namo. dabar mazyle sveria 7kg ir yra 5men ir 1dienos. 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32

2008-10-14 21:36

Avantiuriste 2008 10 14    

na jusu istorijos labai grazios. man nelabai linksma buvo 

Na ir istorija!!! Kaip siaubo filme!! Aciu dievui, kad Jus dabar sveikutes ir didutes.

Paskutinį kartą redagavo: pa_radize (2008-10-16 11:22)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2008-10-15 12:08

taip. as kai pagimdziau ir viskas mazylei buvo gerai pasimeldziau ir padekojau Dievui kad viskas taip puikiai pasibaige

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-15 15:02

o man buvo daromas cezaris..... tik narkoze pilna dave, nes reikejo skubet, mat mano maziukas buvo labai spartus ir greit krapstesi lauk, o pati gimdyt negalejau nes sunelis kojytem i prieki lindo....

na operacija puikiai pavyko, viskas gerai, bet pasakysiu viena dalyka GIMDYMO SKYRIAUS PERSONALAS "PAGERINTAS"

bliamba moteriai skauda, stresas ypac pirma gimdant, o jos saltos ir abejingos, nors nea neabejingos o ziaurios, jos mane apreke... visu pirma pylos gavau kam per ilgai uzsibuvau namie, o man viskas greit vystesi tai nei biski namie neuzsibuvau tuoj islekem kai tik supratau kad gimdau....

anta karta apsauke kad neturiu gimdyvei skirtu paketu, o ju neturejau nes anksciau gimdziau ir nebuvau daiktu susidejus, o paketu nenusiprkus, nu cia mano kalte, na bet ant stresuojancios ir gimdancios moters saukt nereiktu...

na galiausiai pradejo ruost operacijai, tai anestioziologe labai nemandagiai pakalbejo su manim,

pirmiausia paklausiau ar turi sitaip skaudet ranka, kur uzdejo aparata pulsui matuot, pareikse kad taip turi but, na o nuo to aparato man gal tik po triju savaiciu pranyko zymes ant rankos.

paskui uzdejo deguonies kauke, vel paprasiau kad pataisytu, nes labai nepatogiai uzdejo, vel pylos gavau, svarbu jiems gerai, nu rodos graziai negali pasakyt butinai reik kelt balsa....

nu o galiausiai pries uzmiegant, pajutau kad kazkas iskrito, na is ten kur turejo lialis islyst, ir pasakiau garsiai, nes tokioj busenoj pasimeciau....

tai jus prismeskit kokiu tonu pareiske "taigi vaikas lenda, kaimiete tu" nu savijauta pagerinta buvo... spejau dar pagalvot kokios moterys mane priziuri.... ir uzmigau....

pabudau po 42min. aciu dievui viskas gerai baiges....

dabar su manim mano grazuolis suneli

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-10-15 15:14

pirmaji gimdziau 12 valandu pries 7 metus tai prisiminimai ne kokie, o antraji gimdziau privaciai tai jutausi kaip namie malonu ir prisimintitik po 5 valandu laukimo buvo nuspresta daryti cezari,kas mane nustebino,kad ne manes klause ar as sutinko,o mano vyrovyras sako jei reikia vadinasi reikia, tada man padave lapa pasirasyti,sako vyras leidova ir uz 15 min jau leliukas musu parode savo balsa,as jutausi gerai leliukas taip pat tai 5 diena grizome namo pas broliuka ir tetuka

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-16 11:13

Gvidutis 2008 10 15    

nu o galiausiai pries uzmiegant, pajutau kad kazkas iskrito, na is ten kur turejo lialis islyst, ir pasakiau garsiai, nes tokioj busenoj pasimeciau....

tai jus prismeskit kokiu tonu pareiske "taigi vaikas lenda, kaimiete tu" nu savijauta pagerinta buvo... spejau dar pagalvot kokios moterys mane priziuri.... ir uzmigau....

Visko necitavau... Norejau paklaust, kokioj ligoninej gimdei? Kosmaras kazkoks. Ir taip elgiasi moterys, kurios tikriausiai pacios kazkada yra gimde...

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-16 11:17

Avantiuriste 2008 10 15    

taip. as kai pagimdziau ir viskas mazylei buvo gerai pasimeldziau ir padekojau Dievui kad viskas taip puikiai pasibaige

O tu Londone gimdei? Man dar buvo minciu antra vaikuti anglijoj gimdyt, bet perskaicius tavo istorija, galima sakyt apsigalvojau...

2008-10-16 11:39

kristale 2008 10 16     Gvidutis 2008 10 15    

Visko necitavau... Norejau paklaust, kokioj ligoninej gimdei? Kosmaras kazkoks. Ir taip elgiasi moterys, kurios tikriausiai pacios kazkada yra gimde...

tai cia Klaipedos gimdymo namuose....

su kuo pasneku, tai bando teisint, gal papuolei ant pamainoskeitimosi, tipo moterys pavargusios norejo namo ir buvo piktos.... nu bet cia nepasiteisinimas.... kaip bebutu taip su gimdyve reik graziai elgtis....

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-16 11:59

Gvidutis 2008 10 16    

tai cia Klaipedos gimdymo namuose....

su kuo pasneku, tai bando teisint, gal papuolei ant pamainoskeitimosi, tipo moterys pavargusios norejo namo ir buvo piktos.... nu bet cia nepasiteisinimas.... kaip bebutu taip su gimdyve reik graziai elgtis....

Nematau cia jokio pateisinimo. Gimdymas yra eksremali situacija, kuria specelistai turi kaip imanoma labiau susvelnint, o ne gimdyve i dar didesni stresa varyt...Zodziu, as pakraupus, kad siais laikais dar buna tokiu situaciju...

2008-10-16 12:20

kristale 2008 10 16    

Nematau cia jokio pateisinimo. Gimdymas yra eksremali situacija, kuria specelistai turi kaip imanoma labiau susvelnint, o ne gimdyve i dar didesni stresa varyt...Zodziu, as pakraupus, kad siais laikais dar buna tokiu situaciju...

nu jo....

as turejau pasirinkima kur vaziuot, ar i klaipeda ar i telsius, nzn kodel bet vaziavom i klp.

o ten aisku gimdyviu daug, ten kaip konvejeris, visas greit i belekaip priziuri, manau jei buciau i telsius vaziavus, o ten zymiai maziau gimdyviu, manau butu geriau... nu bet yra kaip yra, nebesiskundziu, svarbu pati sveika, lialiukas irgi.... esam laimyngi :D

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-16 12:38

Viskas gerai, kas gerai baigiasi, zinoma, svarbiausia esat sveikuciai ir graziai augat

2008-10-16 13:03

kristale 2008 10 16    

Viskas gerai, kas gerai baigiasi, zinoma, svarbiausia esat sveikuciai ir graziai augat

tai jau tikrai :) tik daba biski apsirgom :(

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-16 14:31

Gvidutis 2008 10 16       

tai jau tikrai :) tik daba biski apsirgom :(

Kai tokie orai, tai nesunku bacila pasigaut...Sveikit

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2008-10-16 17:23

nieko gero ir tuos Telsiuos na tik tiek kad nedaug gimdyviu o taip kai as gimdziau tai irgi saunei buvvo zodziu kiek cia mes su tavim galim gimdyk greiciau tad kad viskas vyktu greiciau paeme neblogai prakirpo ir iskritom praktiskai  juk jos pervargusios matai miego nori dar esu girdejusi irgi Telsiuos atvaziavo nakti moteris i gimdykla su nubegusiais vandenim "gerai pabuk greit negimdysi" ir dingo visos o moteris gimdyt pradejo iseina i kalidoriu ogi nieko nera visos sugulusios mieg  prisisauke seip ne taip o cia vaikui vos ne galvute lend tai tos "palauk biski negimdyk" nu vojej vojej lyg paimsi ir atgal sukisi patyliu apie kultura visu akuseriu ir ginekologiu nebebijo jos nei vyru (kai dalyvauja gimdyme) nei ko matyt gerus kysius reik duoti kad bent zmoniskiau elgtusi

1

Šiandien gimtadienius švenčia (181)