Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Kiek laiko kūdikis...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2008-09-24 14:10

Kiek minuciu vaikutis turi zysti? maniskis valgo nuo 5 iki 10 min kas 3 valandas, ar ne per mazai?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-24 15:53

Galiu iš savo patirties pasakyti - ne.

Maniškė mergaitė irgi tiek žysdavo. Svarbu, kad svoris augtų. Nes kiekvienos mamos savitas pienas ir jo kaloringumas.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-09-25 11:29

Esmė ne žindimo laike, o efektyvume Vieni mažyliai pasisotina per 5 minutes, kitiems prireikia 20 ir daugiau. Vis dėlto kalbant apie naujagimius, labiau tikėtina, kad jie pavargsta ir nustoja žįsti ne pasisotinę, o pavargę. Vyresni vaikai stipresni ir pavalgo greičiau.

Jeigu abejoji, ar taviškis pavalgė, visuomet pasiūlyk antrą krūtį: jei dar norės, tikrai neatsisakys. Be to, jeigu užtenka maisto, per parą turėtum išmesti ne mažiau kaip 6 šlapias sauskelnes.

Manoji iš pradžių žįsdavo po 10 minučių iš abiejų krūtų. Dabar ji žinda labai įvairiai: kartais "apsisuka" per 10 minučių, o kartais smaguriauja ir 20 minučių. Tai priklauso nuo to, ar labai išalkusi, ar neapsnūdusi ir pan.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-25 11:33

Aha - čia labai geras pastebėjimas dėl sauskelnių :)

Jei pakankamai vaikutis tuština tavo kišenę sauskelnių sąskaita, tuomet viskas gerai

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-11 12:32

pritariu kad vaikuciai nevienodai uztrunka kol pasisotina,nes mano irgi valgydavo apie 20min. o kartais ir ilgiau ir kai soskutes neeme tai budavo kad noredavo tik nusiraminti ir pazysti kruti o ne valgyti tai gan daznai reikedavo gulineti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2008-10-12 00:43

Mano pirmagime valgydavo apie 40min   antra dukryte pasisotina per kokias 10min, o sauskelnes keiciu tikrai dazniau nei pirmai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-06-11 15:42

Na mano mazyte irgi greitai pavalgo-5min.ir neilgiau nes pienukas pats svirkscia ji vos speja ryti o va del sauskelniu,per diena pakeiciu apie 5sauskelnes,bet va nakti isvis nekeiciu,nuo pats gimino pastebejau,kad naktimis ji nieko nepadaro,na bet ryta atsiima,kaip prikrauna,tai oj

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 45

2009-06-19 22:09

Va ,Va mano lelyte lygai taipat

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-01-30 02:44

Mano mazylis irgi valgo nevienodai... kartais prasedziu pusvalandy ir po kokios valandos jis vel alkanas...  o kartais uztenka ir 10 minuciu, o kita karta abi krutis isvalgo... Nepasotinamas abzora.... Na bet kudikiai ir turi buti tokie... svarbu kad sotus ir laimingi... ir sveiki butu

Gera mama - rupestinga mama.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-30 07:56

manisikis paskutiniu metu irgi papinukas tapo ,vis prisikabines ir prisikabines...jau kuri momenta maniau kad truksta pienelio bet ne,visgi tustinasi neblogai o ir naktimis reikia daznai keisti sauskelnes,nes labai prisipildo...cia kuria diena atejusi sesute sake kad vaikelis keiciasi i geraja puse,matosi kad ir zandukai pasikeite tai vadinasi viskas gerai :) o valgo nelabai ilgai ,gal labiau mano krutine vietoj soskutes nebloga pamaina ,bet man netrukdo...manau kuo ilgiau bus prie kruties tuo vaikeliui bus geriau :) o ir man patinka maitinti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-04 00:20

mano leliukas jau momos pieneli valgo tik vakare ir ryte.daug galvojau kaip reiks atpratint bet buvo 7 menesiu ir 2 dienu ir pats pradejo diena nevalgyti o reikalauti kosiu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-07 03:06

Labuks mamulytės
Radau labai gerą knygą apie žindymą. Kazimiero Vitkausko „Nepakeičiamas kaip motinos meilė“. Parašyta vaikų gydytojo, dirbančio ir poliklinikoje ir ligoninėje su kūdikėliais. Viskas labai išsamiai ir suprantamai surašyta. Matosi, kad autorius tikrai išmano tuos reikalus ne tik teoriškai bet ir iš dideles praktikos. Labai tvirtai jaučiuosi ją perskaičiusi; paisau jo patarimų ir viskas puikiausiai sekasi Nuoširdžiausiai patariu įsigyti, kol dar yra knygynuose, nes buvo išleista 2009. Tikrai verta!
Sigutė

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2010-12-20 14:49

sveikos,norejau pasidometi.mums tik 1sav is pradziu valgem po 15-20min,o dabar tik apie 10.kas 3val..ar normalu ar jis pilnai pavalgo?seip po maitinimo jis miega kaip angeliukas,tik nakty neramus,tai ciulptuka bandom duoti,ar jis neatpras nuo kruties zindymo po to?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-12-20 16:13

Kudikis diena turetu valgyti ne reciau kaip 3 val, nakti ne reciau kaip 4 val. Taip man rekomendavo gydytojai tiek gimdymo namuose tiek seimos gydytoja. Kadangi manoji miega labiau pripazino nei valgi, keldavau ir diena ir nakti pavalgyti, o pasisotinti gali ir per 10 min. 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-12-20 17:33

aš nesilaikau jokio grafiko kada nori vaikas valgyti tada ir duodu, juk jis geriausiai žino savo poreikius, mes ir greit pasisotinam užtenka 5 gerų minučių

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2010-12-21 19:58

Aš taip pat nesilaikau jokio grafiko valgo kada nori ir kiek nori.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-22 22:11

Mano lelia irgi valgo be plano.. vai kaip nepatogu... Vyresnėlė kaip laikrodukas buvo kas 3 val ir 20 min prisisiurbdavo prie mamos, o mažėle kaip šauna į galvą ir lb trumpam iki 10 min... 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-12-23 14:51

oi smala ir as jauciu sioki toki nepatoguma, bet dziaugiuosi kad misinukais nereik maitinti, savo pirmagime taip uzauginau o dar bet kokio negalejau duoti tik alergiska nu zodziu...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-27 13:12

brazde 2010 12 23    

oi smala ir as jauciu sioki toki nepatoguma, bet dziaugiuosi kad misinukais nereik maitinti, savo pirmagime taip uzauginau o dar bet kokio negalejau duoti tik alergiska nu zodziu...

Ir ko tik mamos nepaaukoja dėl leliukų.....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 62

2010-12-27 21:13

mano lelyte irgi pavalgo per 10min,bet kaip laikrodukas kas 2val.ir nereciau.kartais ir 2 val neistempe,zodziu valgom kada norim ir kiek norim

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Kiek laiko kūdikis turi...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Karolina