Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-24 18:44

Matai,Vaivorykste,kokia as issiblaskiusi,rasau rasau,o neparasau koki pati naudoju.Dabar tai esu nusipirkusi is FOREVER firmos ir sampuna ,ir kondicionieriu,jie be konservantu,tai ir galiojimas nera labai ilgasmbrangus,bet siaip tai visokius naudoju,man labai patinka Fitovalio sampunai,bet nespjaunu ir ant Lorealio,Garnier ir pan.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-12-02 11:51

jau seniai nebenaudoju maximiniu sampunu, paskutiniu metu megiamiausiu sarase Lee Stafford ir Umberto Giannini sampunai bei kondiskes tiesiems plaukams. Plaukai nesivelia, nesisiausia buna tiesus :) )) tik galetu pigiau kainuot :) bent jau umberto :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-03-07 01:42

sveikos, mamytės,

kadangi  nuo dukrytės gimimo  pradėjau domėtis ekologija, tai  Nivėjų ten visokių nebeperku  paskutiniu metu perku ekologišką Lavera šampūną su apelsinų ekstraktu-kaip tik man po gimdymo išslinkusiems plaukams

http://juara.blogas.lt/

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-03-07 09:14

o as naudoju iairius ir maxsiminius ir rusiskus kaip sauna i galva toki i perku

kaskart vis kita 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-10 09:33

mamba 2009 10 24    

Matai,Vaivorykste,kokia as issiblaskiusi,rasau rasau,o neparasau koki pati naudoju.Dabar tai esu nusipirkusi is FOREVER firmos ir sampuna ,ir kondicionieriu,jie be konservantu,tai ir galiojimas nera labai ilgasmbrangus,bet siaip tai visokius naudoju,man labai patinka Fitovalio sampunai,bet nespjaunu ir ant Lorealio,Garnier ir pan.

bandziau forever, bet nei sampunas, nei kondicionierius man netiko ( mano lb. sausi plaukai ). firma naturali, todel brangi, bet joje niekada nebuna nuolaidu... geriausia preke pagal kokybe, nauda ir kaina yra man ju dantu zele. naudoja visa seima. dar lb. geras ju lupu balzamas ( puikiai ir greitai susitvarko su herpiu ( pusleline ). tinka ypac  ziemai. kam rekomendavau - tie liko patenkinti. kt. ju produktai lb. braaaaangus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2010-03-10 10:43

O as naudoju Syoss sampuna ir kondicionieriu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-03-10 15:02

vabalai 2010 03 10    

bandziau forever, bet nei sampunas, nei kondicionierius man netiko ( mano lb. sausi plaukai ). firma naturali, todel brangi, bet joje niekada nebuna nuolaidu... geriausia preke pagal kokybe, nauda ir kaina yra man ju dantu zele. naudoja visa seima. dar lb. geras ju lupu balzamas ( puikiai ir greitai susitvarko su herpiu ( pusleline ). tinka ypac  ziemai. kam rekomendavau - tie liko patenkinti. kt. ju produktai lb. braaaaangus

Čia kurios firmos  geri  balzamai ir pūslelinę sutvarko? Forever?

2010-03-19 00:47

vover 2010 03 10     vabalai 2010 03 10    

kaip kaip?

2010-03-19 09:14

Favorites 2010 03 19     vover 2010 03 10     vabalai 2010 03 10    

kaip kaip?

taip. Forever lupu balzamas MAN nuo puslelines (herpio) padejo pasitepus 2 kartus 2 d. ta beda turiu nuo vaikystes. nieks nesiule pabandyt si balzama, sugalvojau pati ir pasiteisino. pati firma to nereklamuoja. bendradarbe issigyde pusleline tepdama naturaliu alijosiumi. o Forever produktai alijosiaus pagrindu. bendro kazka turi vadinas. tai tik mano apmastymai ir patirtis .

2010-03-19 14:24

As neuzsiimu sios firmos prekiu platinimu,bet turiu sutarti,kuri leidzia man pirkti prekes pigiau.Taip,tai yra brangi firma,as to niekaip nenugincysiu,bet jos produktai,bent jau dauguma atitinka kokybe kaina! MES visa seima jau labai seniai naudojame dantu zele-pasta,nuostabi,tikrai,kas pabande visi dziaugesi,kitokios net neperkame,taip  pat lupu piestuka-balzama naudojam,ypac mano panytei jis patinka .O zinot koki atradima as sugalvojau su tuo piestuku?! Vasara prisitryniau pusle ant kojos,nieko neturejau po ranka,tik si balzama,nagi emiau ir pasitepiau,galima sakyti,jog ir pleistro neprireike,tik zinoma teko kuriam laikui atsisakyti tu batu .Ir del to,kad laiku patepus neturesi puslelynes-taip pat galiu patvirtinti jog veikia! Dezodoranta pazastims naudoju,tik vasaros metu kai labai karsta,jis nepadeda,nes neturi tu cheminiu medziagu,kurios uzrakina prakaita pazastyse,bet siaip tai super malonus ir ypatingai jaunoms panelems naudingas turetu buti.Galeciau vardinti ir vardinti,nes tikrai daug ka esu pirkusi,bet cia ne apie tai tema ,o apie sampunus,kuriuos beja,jau minejau,taip pat laikas nuo laiko naudoju sios firmos,nes pastoviai pirktis man truputi kisene neleidzia.VISGI BRANGU!!!

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-03-19 14:38

Nu labai susidomėjau žinokit ta firma.Gal kuri turit kainas forever produktų?

2010-03-19 14:40

As turiu,galiu pabandyti(jei man pavyks nukopinti ir tau ikelti i AZ.

2010-03-19 15:57

jei ka, ju tinklalapyje cia visas katalogelis su kainom ir aprasymais https://distrib.foreverliving.com/cms/downloads/Produktu_bukletas_LT_2010_2.pdf. jei neatsiverstu. duok zinia. jei nieks nepasiulys isigyti, rasyk man . platinu ir ju produktus. yra galimybe gauti gaminiu meginuku, net ir dantu zeles .

2010-03-22 00:39

gavau naujienlaiškį , kad kitą savaitę PC Mada bus eko kosmetikai nuolaidos 20 proc..ten antram aukšte kur yra įsikūrę parduotuvės..gal kam prireiks

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-09 09:14

Kadangi mano plaukai tiesus,todel apis tiesinancius sampunus nieko nezinau...O pati siuo metu naudoju "Dove" melyna sampuna.

Patinka ir "Lorealio elvive".Turiu ir ekologiska "fain in nature".

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-09 19:02

Naudoju Eucerin firmos jau daugeli metu.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-01-08 16:37

aš šiuo metu naudoju margarita šampūną ir balzamą su alaus mielių ekstraktu ir esu labai patenkinta

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-02 20:44

ai as tai visokius naudoju :D  gal dazniausiai garnier, dar va kartais kaip ir brazde margarita. visai nieko tas margarita. o va nusipirkau syos (velniai zino ar gerai parasiau :D   ;) sampuna ir kondicionieriu, vis reklamuoja reklamuoja tai susigundziau isbandyt :) na tai man tai super patiko.. plaukai tokie pasipute buna, atrodo kad daugiau plaukuciu turiu (nes negaliu apsigirti plauku tankumu ;) ) ir gerai issisukuoja,nesivelia.va cia pataikiau. o ir nebrangus.

dar viena anksciau kazkoki sampuna naudodavau, man jis labai patikdavo, tik vis reciau ji pamatydavau parduotuvese parduodama.. o ir pavadinimas isgaravo, tik atsimenu kaip buteliukas atrodo :D jei kada pamatysiu ji, tai vel reikes nusipirkti.

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2011-02-02 20:46)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2011-02-16 11:06

Beveik viską plaukams žymiai pigiau(renkuosi Giovanni,Avalon,Aubrey organics...)perku čia:

Maisto papildų, kosmetikos ir vaistų rojus http://www.iherb.com/

Šiuo metu naudoju Giovanni smooth as silk šampūną ir kondicionierių,man jie labai įtinka.

Pirmą kartą perkant su koduku EZU136 gaunate $5 nuolaidą .

Siuntimas iš JAV į Lietuvą kainuoja 4 USD iki 1360g. Svarbu neviršyti šio svorio, nes tada siuntimo kaina išauga nemažai.

Pirmą kartą apsipirkus gaunate asmeninį nuolaidos koduką, kurį rasite My Account esančioje skiltyje iHerb Rewards
Šiuo koduku dalinatės su draugais, pažįstamais ir artimaisiais. Jie gauna $5 nuolaidą savo pirmam apsipirkimui, o jūs gaunate 4% nuo jų išleistos sumos. Ir taip metus laiko. Jūsų draugai gal būt kažkam pasiūlys savo koduką, tada jūs gausite 3% nuo jūsų draugų draugų išleistos sumos. Taigi:
1 lygis - 4%
2 lygis - 3%
3 lygis - 2%
4 lygis - 1%
Praėjus metams nuo tada kai buvo panaudotas jūsų kodukas, jūs gaunate po 1% nuo visuose lygiuose išleistų sumų .
"Uždirbtą" sumą galėsite panaudoti apsipirkdami, gauta suma bus automatiškai minusuojama. Deja, reikia laukti kažkur mėnesį, kol galėsite panaudoti nuolaidą.
Jei jūsų norimos prekės nėra pardavime, paspauskite Notify me ir gausite pranešimą i el. paštą, kai ji vėl bus prekyboje .
Atsiskaityti galima kreditinėmis ar specialiomis kortelėmis skirtomis internetiniams pirkimams (pvz. Seb'o Visa Virtuon, Swedbank'o Visa WEB ir kt.) .Paypal atsiskaityti negalima.

Gerų pirkinių!

2011-09-20 22:41

o man geriausi šampūnai loreal, goldwell ir REF (šitų Lt nedaug kur galima įsigyti). O perku šampūnas ir kitas priemones plaukams tai inertnetu http://www.topbeauty.lt - greita, patikima, pristato į namus, nereikia parduotuvėse gaišt laiko :)

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
armanda