Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2008-03-30 21:45

Kai plaukai pradeda slinkt iš karto naudoju šampūną Pilosome, o po plovimo patepu serumu tos pačios firmos
o šiaip tai labai daug visokių šampūnų esu išbandžius (labai brangių ir pigių) ir kasdienai man geriausias yra Garnier Fructis...
karts nuo karto pakaitalioju, bet pvz. dabar KristiAnoj pardavėjų išreklamuotu Marlies Moller esu nusivylus...

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-31 12:34

nusipirkau Garnier riebiem plaukam. ir dar kondicionierių prigriebiau tai ir kankinuos vėl, normalaus nerasdama

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-31 20:55

(Lina-S @ Mar 31 2008, 10:42 AM) [snapback]586523[/snapback]

aš, man nepatinkančius/netinkančius šampūnus sunaudoju pvz. grindis plaudama...

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-31 21:00

(jolitukutis @ Mar 30 2008, 07:59 PM) [snapback]586356[/snapback]

Maserati, kur jį pirkai? Kokių dar rūšių yra be drėkinančio? Kokios kainos?

norfoj :) daugiau yra dar dazytiems plaukams kiek pamenu.kaina ~15

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-04 14:53

Taip tai kečiu šampunus, bet pirma vieta man tikrai geras šampunas Pantene ProV

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-02 19:20

as irgi kaitalioju, paskutiniu metu naudojau LOReal,o dabar SCHWARZKOPF sie sampunai man visai nieko

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-05 21:28

man patinka Panten pro, o apskritai niekada nenaudoju ilga laika viena šampuna, kažkur staičiau, jog kaskart kai pasibaigia šampunas reikia pirkti kita

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-09 11:24

Kadangi mano dukrai labiau tinka Fructis (nes jau vaikiški nebetinka - per ilgi plaukai), tai perku jai ir sau šampuną ir balzamą ilgiems plaukams (nors mano ir trumpi :)   ;)

O berniukui - vis dar vaikišką Johnson :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-12 14:35

Mano siaubinga galvos oda... Kad ir koki sampuna benaudociau, mazdaug po triju savaiciu issauseja, pradeda pleiskanot. Pakeiciu kitu, tris sav gerai, po to vel tas pats... Dabar siaubingai slenka plaukai, ko tik neisbandziau. Dabar Fitovali naudoju, bet jau pradeda oda luptis, tai reikes vel keist, nezinau jau nei ko griebtis...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-22 11:58

kristale, tokiu atveju geriau pati nerizikuok - nueik pas dermatologus...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 01:07

Kalbejau su savo daktare, liepe nusipirkt Nizorali, pradejau naudot, kol kas kaip ir viskas gereja, palauksiu dar kokias 2 sav., jei vel tas pats, tada jau minsiu pas odos specus...

2008-10-23 11:16

kristale 2008 10 12    

Mano siaubinga galvos oda... Kad ir koki sampuna benaudociau, mazdaug po triju savaiciu issauseja, pradeda pleiskanot. Pakeiciu kitu, tris sav gerai, po to vel tas pats... Dabar siaubingai slenka plaukai, ko tik neisbandziau. Dabar Fitovali naudoju, bet jau pradeda oda luptis, tai reikes vel keist, nezinau jau nei ko griebtis...

o siaip kaip tas FITOVAL sampunas ar nieko? ar jauciasi koks efektas? nes mano dabar irgi pradejo slinkti labai gal kad ruduo,tai visai gal noreciau isbandyt

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 12:07

zemuoge 2008 10 23    

o siaip kaip tas FITOVAL sampunas ar nieko? ar jauciasi koks efektas? nes mano dabar irgi pradejo slinkti labai gal kad ruduo,tai visai gal noreciau isbandyt

Man tai zinok tikrai nieko nepadejo, bet as tik sampuna naudojau, o yra jo ir losjono, ir kapsuliu geriamu, tai gal visas komplektas ir padetu... Mane ana diena paguode mano kirpeja, kad dabar daugeliui moteru labai slenka plaukai, atseit nuo didelio saules aktyvumo, sako :as pati nezinau ka daryt, trecdalis plauku belikes...

2008-10-23 15:07

tai siaip as zinau kad daugeliui rudeni slenka plaukai,bet zinai gi norisi uzkirsti tam kelia,nors juk sako kad per diena ju nemazai ir turi isslinkti pabandyk gerti vitaminus kur nagams,plaukams ir odai MERZ SPECIAL DRAGEES man tie vitaminai tai padedavo kazkada tik juos reikia tris menesius pagerti norint pasiekti geriausio rezultato,bet jie nera pigus

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 16:45

zemuoge 2008 10 23    

tai siaip as zinau kad daugeliui rudeni slenka plaukai,bet zinai gi norisi uzkirsti tam kelia,nors juk sako kad per diena ju nemazai ir turi isslinkti pabandyk gerti vitaminus kur nagams,plaukams ir odai MERZ SPECIAL DRAGEES man tie vitaminai tai padedavo kazkada tik juos reikia tris menesius pagerti norint pasiekti geriausio rezultato,bet jie nera pigus

O kiek jie mazdaug kainuoja? As dabar baigiu jau trecia dezute Perfektilio gert, tai paskui gal ir tuos isbandyciau... Siaip tai dar prie progos man reiketu skydliauke issitirt, nes sako kai su ja kazkas negerai, labai plaukai slenka..

2008-10-23 17:36

zinok jie panasiai tiek ir kainuoja man atrodo kaip PERFECTIL as jau senai juos naudojau tai tada buvo apie 35Lt.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-10-23 17:43

O man nuo tu pigiu ir taip daznai reklamuojamu sampunu tik pleiskanu atsiranda. Po ju turiu Nizorali pirkt ir gydytis. Man geriausias Pregane budavo. O dabar GOLDWEL "Rich repair" naudoju sampuna ir kauke

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-10-23 17:44

O nuo plauku slinkimo tik PANTOGAR padejo

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 17:52

koska 2008 10 23    

O nuo plauku slinkimo tik PANTOGAR padejo

O kur jo galima nusipirkt? Kazkaip negirdetas man...

2008-10-23 18:40

aha butu idomu suzinoti nes ir man negirdetas

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Tristanas Thor Dariusson