Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-08-07 10:42

QUOTE(Neringa @ Aug 7 2005, 09:33 AM)

O va kokius šampūnus perkate savo vaikučiams? Na ne kūdikėliams o jau ūgtelėjusioms atžaloms? 
[right][snapback]66377[/snapback][/right]

Savo vyresniam berniukui perku lietuviškus šampūnus.Dabar turim Tindi vaikų šampūną su kviečiais.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-08 00:52

nieko neradau apie sunsilk, o man jie laaabai geri, ir kaina juokinga
naudoju jau pusantru metu-ir tikrai daugiau nei tris buteliukus sunaudojau, nei keist nereikia
ir plaukai super, (TFU TFU TFU) ir siaip labai patinka, atgaivina plaukus , galvos oda, o ir kvepia labai maloniai

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-08 06:46

pats geriausias iš mano naudotų buvo elvital. daugiau kiek bandžiau, kad ir buvo gerų, bet geresnio dar neradau dabar nusipirkau pabandyt Londos šampūną

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-08 23:54

o as savo atzalelei trenku galva SebaMed, be jokiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-17 10:59

QUOTE(limcamca @ Aug 6 2005, 10:50 AM)
Geriausi šampūnai man firmos Avon. Ir visokie balzamai, kaukės taip pat.
[right][snapback]66224[/snapback][/right]

man tai pleiskanu nuo AVONO atsirado...

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-17 22:37

QUOTE(agata @ Aug 17 2005, 10:57 AM)
kur galima vilniuje nusipirkti Yves Rocher kosmetikos?
[right][snapback]68839[/snapback][/right]

Paskutinį kartą mačiau specializuotą skyrių-parduotuvę VCUP (universalinėje). Jei dar neišsikėlė kitur.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-17 23:40

as megstu kaitalioti irgi ziuriu i akcijas ,bet dazniausiai perku fructis ,glic kur,sunsilk tikriausiai jie geriausi.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-18 07:59

As dazniausiai naudoju Fructis arba Head and shoulders user posted image sampunus . Na man jie geriausi - ir plaukai nuo ju svelnus , ir pleiskanu neatsiranda

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-18 22:32

Sveikutes
Aisku man tiko o kitom gali ir netikt,kaip ir kremai. Dar patiko Panten pro-v,bet nablizgejo kaip su AVON. o Elvital geras tik plaukai daznai riebalavosi,matyt ne pagal tipa pasirinkau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-03 14:07

gal galite patarti koki sapuna naudoti kai plaukai prie saknu riebus, o galai sausi. Isbandziau daugybe, bet niekaip nerandu sau tinkamo. galva turiu plait kasdien, jei noriu, kad plaikai atrodytu puikiai

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-03 21:57

As atradau Schwarzkopf profesionalia linija - brangesni, bet sausiem ilgiem plaukam kaip tik (tikiuos nieko nesupainiojau, tokie melyni buteliai)

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-05 16:25

QUOTE(Gintutė @ Oct 3 2005, 01:07 PM)
gal galite patarti koki sapuna naudoti kai plaukai prie saknu riebus, o galai sausi. Isbandziau daugybe, bet niekaip nerandu sau tinkamo. galva turiu plait kasdien, jei noriu, kad plaikai atrodytu puikiai
[right][snapback]84267[/snapback][/right]

Zinau, kad Oriflame siulo toki sampuna - butent riebioms plauku saknims ir sausiems galiukams, bet jo nebandziau, nezinau.
Pas mane irgi plauku saknys riebesnes nei plauku galiukai, bet perku sampunus normaliems plaukams, o plauku galiukus gaivinu visokiais serumais ir pan.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-05 16:36

Labai rekomenduoju goldwella, brangoka, bet itkliai turi kazka riebiom asaknim ir sausiem galam.
Siandien nusipirkau Trevor Sorbie ilgiem plaukam. Brangokas, gal kas naudojot?

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-21 14:38

Aš naudoju profesionaliai priežiūrai skirtą šampūną CUTRIN, rekomendavo kirpėja. Jie nėra brangūs litras šampūno kainuoja apie 35 Lt, tai išeina ,kad 250ml buteliukas apie 8Lt gaunas. Tik tiek, kad reikia didelį kiekį pirkt, na aš pasidalinau su drauge. Bet šiaip šampūnas liuks, aš naudoju štai tokį http://www.cutrin.lt/cutrin_oyster_problem3.htm

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-21 14:46

as taip pat naudoju Loreal Elvital. Jau kokie antri metai. Kazkada bandziau keisti, bet... iskarto grizau prie sio. Mano plaukuciai nepripazista sampuno kaitaliojimo...

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-21 15:45

Rugi_Veide, o kur juo prekiauja? Ar tik ne tokioj parduotuvėlėj prie Lėlių teatro, įėjus iš Laisvės alėjos pro bromą?
kadaise pirkdavau priemonių iš ten, tikrai visai nieko. Jei čia - ta pati firma, reiks ir vėl pamėginti...

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-22 13:31

paskutiniu metu naudoju wash&go su jojoba arba alijošium, plaukai tokie minkštučiai būna

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-22 14:36

Aš mėgstu pakaitalioti šampūnus. Pastaruoju metu norėjos kažko, kas nesausintų galvos odos ir plaukų, kad plaukai būtų paklusnųs, nepasišiaušę, bet ir nepriliptų prie pakaušio po pusės dienos. Todėl išbandžiau kirpėjos rekomenduotus Keune šampūnus. Kainuoja jie ne taip jau mažai, tačiau norimo efekto negavau

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-30 13:13

Siuo metu pats paciausias sampunas ,,tresemme",super super man jis

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-30 19:59

Maserati, kur jį pirkai? Kokių dar rūšių yra be drėkinančio? Kokios kainos?

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.