Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 23:41

Kasdienio vartojimo prekė, atrodo, jokių stebuklų nepadaro, tiesiog reikia, kad ji būtų ir tiek. Kaip dantų pasta.
Bet kaskart pirkdama šampūną ilgokai stoviniuoju parduotuvėje, skaitinėju, renkuosi... Ir vis pasvarstau - o gal kokį neva blizginantį įsigyti (mačiau "Sarmoj", apie 40 Lt). Bet, va, neaišku, ar tikrai po jo plaukai blizgės... O gal kokį plaukus tiesinantį? Irgi kaina astronominė, o ar šampūnas tuos plaukus ištiesintų?
Va taip svarstai svarstai, renkiesi renkiesi ir... eilinį kartą nusičiumpi kokį "Fructis" ar "Nivea".
Kokius šampūnus ir pagal ką renkatės jūs?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 00:23

Negali niekuo pasitikėti Vienur rašo, kad vienu ir tuo pačiu negali ilgai plauti, kad nuolat reikia keisti, nes oda pripranta ir nebesuteikia efekto. O kuo pakeisti tikusį, jei to paties tiek ilgai ir nuobodžiai ieškojai? :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 07:29

Iš tų paprastų šampūnų dabar naudoju Herbal Essences. Ir balzamas neblogas. Dar visai nieko Pantene. Visi kiti- prastokoki. Bet jau už Schauma, Nivea ir Cliven mano plaukams baisesnių nebūna.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 09:11

"Shauma" ir man tikras nesusipratimas. Kaip ir "Herbal Essences" bei "Pantene pro V", beje. O štai NIVEA man visai nieko. Jį dažniausiai ir kaitalioju su "El Vital" ir "Fructis". Matyt, kiek plaukų, tiek ir nuomonių

Tiesa, nepaprastai patikodermatologės paskirtas "Eucerin" šampūnas su šlapalu - labai gerai drėkina odą, tikrai puikus. Bet, deja, brangus ir... gydomasis, taigi sunaudojus buteliuką tikriausiai reikia pertrauką daryti :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 09:30

Aš tai dažniausiai perku "Fructis".

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 09:57

Aš dabar nusipirkau pigiau eurokose Babuška agafija šampūną, ir visai nieko (malonus plaut, putoja, neerzina kvapas). Nes iš tiesų kaina ar daug reklamos nereiškia, kad šampūnas tiks.
Beje, pritariu, kad kiekviena šampūna vertinam skirtingai-man patikdavo timotey su agurkais ir alijošiais, ji nesuprasdavo, kaip su tokiu galiu plauti galvą. Nors mūsų abiejų plaukų tipas panašus-linkę riebaluotis.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 09:57

Anksčiau naudojau 'Fructis', bet matyt per ilgai, nes pradėjo nebetikti jis mano plaukams
Po to nusipirkai kirpėjos rekomenduotą 'Sebastian'. Geras, bet brangus
Dabar turiu 'C-ehko' firmos, bet šis nėra toks geras, kaip ankstesnis. Bet vėlgi suvalkietė lenda - negi išmesi, reikia sunaudot :?
Reikės išbandyt 'Wella', nepamenu, kaip tiksliai vadinasi-skirtas profesionalams, kirpėja davė mėginukų 8)

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 10:33

Line, aš irgi turėjau tos Agafijos šampūną ir balzamą, tikrai visai nieko, ypač patiko kvapas - tokia vasaros gėlių pieva, tarsi be jokių chemikalų... Bet kažkaip su juo išplovus gal kiek kietoki plaukai buvo... Nors šiaip tikrai patiko...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 23:02

Asmeniškai man tinka visi šampūnai be išimties, nes plaukai tikrai nekaprizingi, o va dukrai su vyru labiausiai "prigijo" riebiems plaukams skirtas "head&schoulders" šampūnas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-04 17:28

Paskutiniu metu išbandžiau Semi di lino šampūną ir kaukę plaukams. Patiko, tai su lino sėmenimis. Putoja neblogai ir natūralus produktas. O šiaip man visada patiko Elvital, ir šampūnai, ir balzamai ir kaukės.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-04 22:46

[quote=Corida]"Shauma" ir man tikras nesusipratimas. Kaip ir "Herbal Essences" bei "Pantene pro V", beje. O štai NIVEA man visai nieko. Jį dažniausiai ir kaitalioju su "El Vital" ir "Fructis". Matyt, kiek plaukų, tiek ir nuomonių

Tiesa, nepaprastai patikodermatologės paskirtas "Eucerin" šampūnas su šlapalu - labai gerai drėkina odą, tikrai puikus. Bet, deja, brangus ir... gydomasis, taigi sunaudojus buteliuką tikriausiai reikia pertrauką daryti :?[/quote]

Eucerin man irgi :lux :lux :lux O siaip daziniausiai naudoju fructis ir Elvital. Nivea kartais nusiperku,bet man jis nelabai. O beveik visi pigus variantai man absoliuciai netinka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 08:39

Merginos, neseniai nusipirkau maximoj Klorane balzamą plaukams. Nu :lux dalykas Bet tos firmos šampūnų nebuvo. Gal kuri žinot, kur galima būtų rasti?

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-26 22:35

Siuo metu naudoju E'lvital sampuna ir balzama. Mano galvos oda jautri, tai ne visi sampunai tinka

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-27 20:34

Atradau labai gerą šampūną - tai dermatologinis šampūnas su šaltinio vandeniu ir chna ekstraktu tamsiems plaukams iš HOME INSTITUT. Išplovus juo, užtepu rusiško balzamo su liepų medumi ir turiu blizgančius purius plaukus Dar ir Fructis patinka, pakaeitimui pats tas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-28 00:35

lietuviskus perku kokius nors is margaritos
dabar nusipirkau DOve.kazkas kad isgyre tai ir pasidaviau reklamai

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-28 00:38

O man DOVE labai nepatiko. Balzamas irgi. Greičiausiai jų tik muilai man tinka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-28 00:43

Na, o man visai geri AVON Advance Techiques, kartu su balzamu

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-06 13:47

Mano šeimyna naudoja dažniausiai Johnson's baby šampūną, tai juo ir aš kartais išsiplaunu galvą. Šiuo metu naudoju Yves Rocher nuo plaukų slinkimo. Man labai patiko: ir kvapas geras ir jau daug ataugusių plaukučių (aišku naudoju tos pačios firmos ir serumą šaknims).
Tų visų Fructis, Pantene pro - v ir t.t jau nenaudoju seniai, nes iš jų jokio efekto nemačiau, jau geriau tada vaikišką nusipirkti.
Girdėjau, kad Dove šampūnai yra nieko gero, nes daug kam nuo jo atsirado pleiskanų.
Kai baigsiu šitą šampūna, tada labai norėčiau išbandyti Alfa Parf ir Vichy priemones plaukams.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-06 13:50

Geriausi šampūnai man firmos Avon. Ir visokie balzamai, kaukės taip pat.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-06 14:00

O man gerų šampūnų nėra... Arba atvirkščiai - geri visi. Tik reik susivokt laiku pakeist

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Šampūnų karalystė

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Justina