Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Verdam žiemai mišraines

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-23 12:17

nu jau merginos privakavau tai visai giminei. aciu visoms uz cukinijos receptukus... tik va paskaitineju tai nemazai aliejaus y kai kurias misraines deti reikia, kazin ar klaidos nebusiu padariusi? nes jau jo pilu vos vos. y 6 l pjaustytu darzoviu 200 ml aliejau. nezinau, bet tikiuosi stoves. nes pamenu kuomet dar mano mama virdavo darzovienes sitas visas, tai man ne labai nes paskui tas aliejus atrodo plaukioja virsuj..

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-23 22:35

zinok as aliejaus ir visada pilu maziau negu parasyta,nesinori kad ant pavirsiaus plauktu

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-24 09:33

as ir visada maziau aliejaus pilu.ir jokiu budu is karto viso nepilu.as ji visada is akies

2009-08-24 10:03

tai gal tada man pavyko manyciau, nes irgi nuo akies dejau :)

2009-08-24 10:08

as tai viska visada is akies dedu ir visada pavyksta.tiesa,tik sudejus i stiklainius ir pries uzsukant juos,dar pakaitinu.kad buciau garantuota,jog nesurugs.

2009-08-24 15:30

isbandziau as marinuotu kopustu receptuka.nu tikrai,kad skanus.tikrai verta isbandyti,kas dar nedarete.bet as dar itarkavau morkos ir truputi kmynu pabarsciau.ir as is ryto uzpyliau tuo marinatu,bet jau dabar skanu.tai uz valandikes pareis vyras,tai tikrai ,kad valgysim juos prie mesytes.

2009-08-24 15:34

vaivorykste 2009 08 24    

isbandziau as marinuotu kopustu receptuka.nu tikrai,kad skanus.tikrai verta isbandyti,kas dar nedarete.bet as dar itarkavau morkos ir truputi kmynu pabarsciau.ir as is ryto uzpyliau tuo marinatu,bet jau dabar skanu.tai uz valandikes pareis vyras,tai tikrai ,kad valgysim juos prie mesytes.

as ir nesulaukiu kol ilgiau pastoves,pastovi kelias val.ir ragauju

2009-08-24 15:48

bet pasaka koks skonis.tokie saldarugsciai gaunasi.o man tokie-

2009-08-24 16:14

Marinuoti kopūstai

Kopūstų galvas numirkykite pasūdytame vandenyje, po to supjaustykite griežinėliais ir porą minučių apvirkite sūriame vandenyje: 1 l vandens reikėtų apie 100 g druskos ir citrinos rūgštelės ant arbatinio šaukštelio galo.

Kopūstus išgriebkite iš puodo ir tuoj pat panardinkite į šaltą vandenį, kad atvėstų. Nukoškite. Tuomet dėkite į stiklainius ir užpilkite atvėsusiu marinatu: 1 l vandens reikėtų apie 30 g druskos, poros lauro lapelių, pusės arbatinio šaukštelio garstyčių, pipirų, šiek tiek šalavijų lapelių.

turiu sita receptuka bet dar neisbandziau

2009-08-24 16:16

as dariau pagal daivos receptuka.ten labai greit pasidaro.

2009-08-25 22:53

palaikius tuos marinuotus kopustus gavosi taip lengvai parauginti.skonis tai labai puikus.tai pagalvojau,gal pavyzdziui is ju ir sriuba galima virti?reikes man ju daugiau pasidaryti.nes tokiu skaniu dar niekad nebuvau valgiusi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-26 08:44

lb jie ksanus, ir as vis nkartas nuo karto pasidarau..

2009-08-26 11:48

smagu kad patiko mano marinuotu kopusteliu receptukas,skanaus!

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-26 19:15

o aš šiandien pasidariau vadimnamos lečio. gal kas kitaip vadinat. čia iš paprikų, pomidorų ir šiek tiek svogūno. jeigu bus kam noras parašysiu receptą.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-26 23:43

vaivorykste 2009 08 25    

palaikius tuos marinuotus kopustus gavosi taip lengvai parauginti.skonis tai labai puikus.tai pagalvojau,gal pavyzdziui is ju ir sriuba galima virti?reikes man ju daugiau pasidaryti.nes tokiu skaniu dar niekad nebuvau valgiusi

mes netgi tušinom juos man asmeniškai skaniau buvo, nei rauginti kopūstai tušinti

2009-08-27 07:08

kabuke 2009 08 26     vaivorykste 2009 08 25    

mes netgi tušinom juos man asmeniškai skaniau buvo, nei rauginti kopūstai tušinti

as ir taip pagalvojau,nes ju skonis kaip paraugintu.bet mazaI BETURIU AS JU.NERE IS KO NE VIRTI.REIKES DAR NUSIPIRKTI KOPUSTA IR PASIDARIUS ISBANDYTI PATROSKINTI ARBA SRIUBA.

2009-08-27 09:26

as ana diena pasigaminau darzoviu troskiny su perlinem kruopom. labai skaniai gavosi, tikrai net likau nustebusi kad taip gali buti skanu...vienu virimu man isejo 3l troskinio, sakiau gal dar kokius 2 issivirsiu. tik as dejau sy karta maziau kruopu kaip pirma karta dariau sakau gal nepersistengsiu, nes nezinia koks skonis bus su tom kruopom, bet kuomet sitaip skaniai gavosi kita karta ydesiu visa rekomenduojama kieky

2009-08-27 09:36

as ir sakau pasidarysiu su tuom kruopom,bet kiek einu i oarduotuve,vis pamirstu kruopu parsinesti.

2009-08-28 12:47

Mišraine su ryžiais žiemai

3kg pomidoru,
1kg svogūnų,
1kg morkų,
2stiklines ryžių,
2paprikos,
2saukstai druskos,
1saukstas cukraus,
0,5litro aliejaus.

Ryžius mirkyti 2val.ir nusunkus apvirti 5min. Visus produktus susmulkinti. Dėti sluoksniais į puodą. Dugne pomidorus ir aliejų, svogūnus, paprika, morkas, ryžius. Kaitinti nuo užvirimo 20min. nemaišant. Įkaitintus išmaišyti ir dėti į dezinfekuotus stiklainius.

Taip pat skanu kaip ir su perlinem kruopom. Galima deti verdant sriubyte, valgyti salta kaip garnyra prie mesos...

2009-08-28 21:03

vat viriau siandien tokia misraine-ka turejau,ta sudejau-cukinija,agurkas,pamidora,morka ir pprika.viska susmulkinau,dejau druskos,aliejaus,cukraus,acto.sutroskinau ir i stiklainius.tikrai labai skanu

7

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Verdam žiemai mišraines

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Linas