Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Verdam žiemai mišraines

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-07-22 18:31

as kai pas mama nuvaziuosiu paziuresiu jos receptuose tikrai yra kazkokia misraine su cukinijom, darydavom tikrai, nu tik reik nepamirst :D

jei kam idomu galiu parasyt recepta kaip marinuot morkas su paprikom, ziauriai skaniai, tinka prie belenkokios mesytes kaip garnyras ar siaip kai norisi kazko gaivaus :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-07-22 19:06

Labai paprasta ir gardi mišrainė CUKINIJOS SU PAPRIKA.

2,5 kg cukinijų, 0,5 kg paprikų, 1 stikl aliejaus, 1 stikl cukraus, 1 šaukštas druskos, 0,5 l pomidorų padažo, 0,5 stiklinės acto.

Cukinijas ir paprikas supjaustyti kubeliais. Viską troškinti 40 min. Troškinimo pabaigoje supilti actą.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-07-22 19:11

Paprika su morkomis

2 kg. paprikos

1 kg.morku

marinatui:

1 l. virinto vandens

1 stikline cukraus

1 stikline acto

0,5 stiklines aliejaus

1,5 valgomo sauksto druskos

Darzoves  supjaustom smulkiais siaudeliais (galima morkas vos vos apvirti, tada minkstesnes gaunasi pjaustyt, bet man asmeniskai skaniau kai pjaustai nevirtas(sunkiau) bet kai pasimarinuoja jos gaunais gruzdzios, taip man skaniau) sudedam i stiklainius tada pasidaryt is pateiktu produktu marinata ir supilt i stiklainius, paruostus pilnus stiklainius deti i platesni  puoda pripilti vandens ,stiklainius neuzdarytus, ir virti, nuo atvirimo 20min pavirinti, istraukus uzsukti dangtelius, atvesusius i rusi ir laukt ziemos :) skanaus :)

na tikiuosi aiskiai parasiau, nes zinot kai su mama darau man nereik galvot ji ka liepia ta darau :D   ai beje mes darzoviu kiekio niekad nesveriam, is akies dedam ir dazniausiai morku daugiau, bet cia kaip kas nori

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-22 21:33

as darau misrainiu truputi ziemai,bet tas tradicines-morkos,agurkai,pomidorai,kopustai,paprikos.tai is tu isvardytu darzoviu ivairius variantus pasigaminu.o mama kazkaip su ryziais darydavo,bet labai skani budavo.bet ka tiksliai dar deda,tai tikrai nepamenu

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-22 21:45

oi kokios Jus saunuolespasidalinote receptais as kaip tik daug cukiniju sodinau tai darysiu misrainiu.Bus labai skanu aciukas

2009-07-22 21:48

vaivorykste 2009 07 21    

o pagal ta agurku recepta,kiek vandens reikia pilti tam nurodytam kiekiui produktu?

Jei kalbi apie mano tai cia viskas trilitriniam sloikui.

2009-07-22 22:09

jo apie tavo recepta.o tai nereikia uzsivirinti marinato,o tik tada pilti ant agurku,sudetu i stiklaini?

2009-07-22 22:14

Viska sudedi ka parasiau uzpili vandeniu dedi  i puoda ir kaitini iki ten parasiau kokios temperaturos, kai uzkaista imi is puodo ir uzsuki.Bet dedant sloika i puoda ant dugno puodo reikia kokia groteles ir ant ju skudureli uzdeti kad neskiltu stiklainis

2009-07-22 22:35

Tai saunu.As ir pati bandysiu simet daryti, bet mama kai padaro tai tikrai skanus gaunasi./Sekmes isbandant.

2009-07-22 22:44

aciu nesakau,nes tada man kaip tycia niekas nesigauna.

2009-07-22 22:48

Bendro naudojimo ner uz ka ir dekavoti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-07-23 21:51

Butinai pasinaudosiu nors vienu receptu ir pasigaminsiu ziemai,nes labai gerai kai turi greito garnyro,nereikia jaudintis kai netiketi sveciai uzgriuna.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-25 08:04

mamba 2009 07 23    

Butinai pasinaudosiu nors vienu receptu ir pasigaminsiu ziemai,nes labai gerai kai turi greito garnyro,nereikia jaudintis kai netiketi sveciai uzgriuna.

visiskai pritariu...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-07-25 10:30

Cukinijos mišrainė 

2.5 kg cukinijos

0.5 kg šparaginių pupelių
0.5 kg paprikos
0.5 litro pomidorų padažo
0.5 stiklinės aliejaus
1 stiklinė cukraus
0.5 stiklinės 9% acto
1 valgomas šaukštas druskos

Cukiniją nulupti ir supjaustyti kubeliais 15 min. troškinti su aliejumi. Sudėti visus likusius komponentus tik dar nepilti acto ir dar 20 min. patroškinti. Supilti actą, patroškinti dar 15 min., dėti į stiklainius ir uždaryti.
Dažnokai darom tokia mišraine, man ir šeiminai patinka.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-07-25 10:33

Dar visai neseniai sužinojau kaip su nauda išnaudoti česnako žalius lapus kas turi sodus gal ir žinojo anksčiau, o aš kaip migėja česnako tai man skanumelis, paimti česnako žalius lapus susmulkinti su mesmale aš dar seno tipo turiu, iberti druskus ir majonezo pagal skoni, sumišyti ir uždaryti, jei norit žiemai tai majonezo nepilti, tik druska,  o paskui kai atidarisit ipilsit majonezo.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-29 21:53

labai aciu jums visoms pasinaudosiu butinai receptukais. lb patinka kad su paprika daug ka galima pagaminti, mudu su vyru ja lb megstam

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-30 18:36

Sveikutės. Aš irgi darau iš cukinijos tokias mišraines, kaip Drugelis, labai skanios. Ir dar darau saldžią cukiniją, parašysiu receptuką, gal patiks. Aš ją kartais naudoju vietoj ananaso, kai darau kiniška vištieną, tai vaikui net labiau patinka negu tikras ananasas.

Saldi cukinija

apie 2 kg kubeliais pjaustytų (nuluptų) cukinijų

4/5 citrinų.

Citrinas nuplikyti verdančiu vandeniu. Smulkia trintuve ant supjaustytų cukinijų tarkuoti citrinų žieveles ir išspausti jų sultis. Po to užpilti 2 stiklines cukraus ir palikti pastovėti keletą valandų. Vėliau viską pavirti ir supilti i stiklainius. Skanaus.

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-30 18:43

Dar apžiūrėjau, kad turiu cukinijos su kariu receptą, bet čia tik toms, kurios mėgsta karį, aš pati mėgstu tai prisiverdu ir šitos mišrainės.

2 kg cukinijų,

7 svogūnai

1 stiklinė cukraus,

1 stilone acto,

pipirų žirnelių,

2 VŠ druskos,

10-15 g kario.

Cukinijas supjaustyti kubeliais, svogūnus žiedeliais, sudeti visus priedus ir palikti pastovėti per naktį. Kaitinti iki virimo, uždengti ir 10 min. pavirti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-07-30 19:04

oi kaip skaniai skamba visi sitie receptukai

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-30 19:09

Skanu tikrai, paplušėt prie puodų reikia, bet paskui kaip gerai, tik atsidarei ir valgai. Mes jeigu kada grįžtam iš kur nusikalę, tai nuo bado apsigint kokį dešros gabala griebiam, mišrainės atsidarom ir būna labai geri pietūs.

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Verdam žiemai mišraines

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Deividas