Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Tai kaipgi vis tik...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-11-30 15:03

Atsakiau ir ten.

Visiems cinikams tik galiu priminti tokį dalyką: portalas Mama.lt yra ne tik forumas. Aš ir nesiginčiju, kad jis yra tobulas, bet per metus mes tikrai daug padarėme, turint omeny, kad naudojama visiškai kita sistema. Be to, mūsų darbo teigiamumą rodo ir rodikliai - per metus pakilus 5 kartus.

Taip, mums labai svarbu yra bendruomenė ir jos poreikiai, tačiau raskite portalą mamoms, kur kasdien jums siūlo straipsnių (ne reklaminių!!! kaip ne pas kai kuriuos). Mama.lt turi vaisingumo skaičiuoklę, nėštumo ir vaiko raidos vystymosi kalendorių, vaikų reikšmių žodyną, sapnų reikšmių žodyną, Mama.lt receptai turi ne vieną paiešką: pagal produktą, laiką, patiekalą.

Taip pat Savaitės mažylio rinkimai, Šbekutis, Liniuotės, Skelbimai, įmonių katalogas, mamų dienoraščiai, pastoviai vykstantys konkursai.

Na, aš tik noriu pasakyti, kad klaidinga portalą sverti tik pagal jo forumą. Yra žmonių, kuriems jau atsibodę yra forumai ir jie ateina tik pasiskaityti, stebėti savo vaiko vystymąsi ar ieškoti informacijos.

Tikiuosi, nieko neįžeidžiau savo pasisakymu.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-01-11 14:15

as pries pora dienu uzsiregistravau siame saite irrrrr.....nieko nesuprantu. nezinau koks jis buvo pries tai bet tikrai labai neaisku. bandysiu aiskintis kiek leis kantrybe

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-11 14:24

as meniskai as neturiu jokiu pastabu, man cia super viskas. o va nuejus y kitus puslapiukus internetinius nieko as ten nesuprantu, kazkokie labirintai ir ieskau bent panasumu su mama.lt kad galeciau kazka susigaudyti... :) dazniausiai po pirmu triju minuciu netenku kantrybes ir gryztu atgal y mama.lt. cia man geriausia :)   bet yra vienas dalykas - pripratimas prie vieno ar kito puslapio naudojimosi schemos... sekmes visoms mamytems ir kantrybes siekiant ysisavinti viska... 

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-11 18:33

Nežinau man atrodo viskam reikia laiko, aišku meluosiu jei sakysiu kad kai buvo pakeitimai man iškart buvo lengva ir patiko.. bet pripranti, išsimoki ir viskas gerai, plius iš pat pradžiu  visi forumai kaip prototipas kaip SM kaip anksčiau buvo mama.lr dar yra kruva forumu o man patinka kad šitas forumas išsiskiria nuo kitų. ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-11 18:42

O man jokiu bedu nera.Labai lengva,paprasta ir patogu naudotis.Kazkada ieskojau kitame forume siokios tokios info,tai kosmaras kazkoks.nezinai ne nuo ko pradeti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-23 00:56

Užsiregistravau čia, kai portalas atsinaujino, visko labai trūko, bet gana greitai viskas ir pradėjo tobulėti. Nebuvau senojoj mamoj.lt, tai negaliu palygint, kuris variantas, senas ar naujesnis, geresnis, bet man labai smagu ir čia. Forumas labai šaunus, jaukus, kiekviena mama/tėtis gali pasijaust savi. Mamos lengvai bendraujančios, supratingos. Galima valandų valandas kalbėt apie viską, o galima ir tykiai ramiai šniukštinėt forume ar skaityt straipsnius, o po keletos dienų sugrįžus į pasiplepėjimus, įsijungti į mamyčių pokalbį ir būsi priimta lyg būtum vos prieš valandėlę pasitraukus iš pokalbio. Kaip Giedrė sako, forumas tai dar ne visas portalas, taigi kam nepatinka diskusijos, tikrai gali čia susirasit daug įdomių, naudingų dalykų. Reikia tik noro, kantrybės ir giedresnės nuotaikos.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 61

2010-01-23 08:56

Aš iš tos senosios mama.lt kartos :) Šitas puslapiukas pradzioj keistai atrode,na prie funkcijų gal galima priprast,kazkiek jau ir apsipratau :) Bet vis dar kažko trūksta. O trūksta temų diskusijoms.Na nėra jų čia arba niekas nesivelia į diskusijas.Paspaudus ,,Aktyvios temos '' maziausiai trys puslapiai būna temų kur tiesiog bendrauja bendramintės.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-23 15:10

Deivina,visada laukiam nauju minciu ir ideju,nauju temu,kuriose tikrai prisijungtume padiskutuoti

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-24 19:16

Man čia viskas paprasta ir aišku, nieko nėra nesuprantamo

O dėl bendraminčių labai klysti, dar ir kaip mintys nesutampa ir kokios diskusijos užvedamos o jo joi  

Bet gi kurkite mamytės temas jūs ir diskutuosime, arba iškelkite jums aktualias ir taip pat prisijungsime

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-05 19:19

laba,gal galir uzvest ant kelio,kaip issiregistruoti?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-05 19:47

repertuaras5 2010 04 05    

laba,gal galir uzvest ant kelio,kaip issiregistruoti?

parašyk info@mama.lt su prašymų išsiregistruoti, bus greičiau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2010-08-24 01:51

tik vieno dalyko nesuprantu ar as kvaila ar..... kaip uzvesti liniuote  niekaip negaliu siprasti kas tas forumo parasas kaip ten ka perkelti ..kiek bandau tai neapsivercia galvoje

2010 - 05- 25 mano sunelis Kevinukas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2010-11-12 13:24

HMMMM, bandau pamaglinėt po dar ilgesnės pertraukos... TĮikėjausi, kad pertvarkos jau baigtinės ir viskas aiškuma :( , deja... Paieška meta tik temas su raktiniu žodžiu, temoje jau reikiamo dalyko neberasi, nebent apsišarvuot kantrybe, laiku ir skaityt ko ne penkmečio pokalbius ... Arba aš nežinau kaip ieškot... O ir narių pagal nikus susirast neįmanoma, įvedžiau save, o sako manęs nėra... gal ir tiesa, kai taip retai beužeinu, kaip ir nėra

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 41

2011-02-10 21:08

Ar įmanoma kaip nors susitvarkyti su iššokiančiomis reklamomis, tiesiog jau pradeda nerviškai veikti. Gal kur nors reikia kokią varnelę uždėti ar nuimti?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-10 21:15

o va maja cia gerai uzklausei..nes mane irgi nervina po kiekieno peles mygtuko paspaudimo reklama issoka, dar paskui ja netycia paspaudziu tai vel uzknisa isjunginet jas..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 41

2011-02-10 21:32

simona26 2011 02 10    

o va maja cia gerai uzklausei..nes mane irgi nervina po kiekieno peles mygtuko paspaudimo reklama issoka, dar paskui ja netycia paspaudziu tai vel uzknisa isjunginet jas..

Nuuu, jau tikrai veikia,

6

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Tai kaipgi vis tik sekasi...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Viktorija