Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Tai kaipgi vis tik...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2008-12-17 15:48

o man patinka sitas forumas ir man viskas aisku,o tai kituose forumuose neleidzia foto isideti reikia 100 sms parasyti kitus 50 o cia paemiai ir rasai taip ir toliau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-12-17 23:03

Giedre 2008 12 17    

Vat įdomu sužinoti, o koks skirtumas per kurią sistemą jungtis? Nes forumuose norint bendrauti - vis tiek turi jungtis.

O be forumo Mama.lt galima ir sau asmeninį kūdikio bei nėštumo kalendorių užsisakyti.

Gali visame portale naršyti ir matyti, ar gavai asmeninę žinutę.

Gali savo asmeninius receptus turėti internete.

Gal jokio, tiesiog man epasas ir anksčiau nepatiko

Papildomos funkcijos visada sveikintinos

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-18 13:59

Na tikiuosi, kad epasas netrukdys dažniau prisijungti :)

Aš čia irgi - tik šiaip paklausiau :) Nes man pati idėja epaso tai visada tikdavo ir patikdavo, kol dar nešališka buvau

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 29

2009-01-14 16:57

Nežinau , ar čia rašau, jei ką - pratrinsit... Nesmagu, kai reikia "kastis" iki paskutinio pranešimo: nori pažiūrėt paskutinį - atidaro puslapio pradžią, patalpini naują - vėl tas pats...

Yra gerų patarėjų mamų, bet va, naršyt po forumą - nelabai patogu. Be abejo, tai mano subjektyvi nuomonė ;)

Lengviau gauti nuodėmių atleidimą, nei leidimą...

2009-01-14 17:16

Čia tikriausiai kalbi apie "Aktyvias temas", nes dabar adminas intensyviai mokosi ir šitą dalyką sutvarkysim.

O jei "Mano temos" ir "Pažymėtos temos" meta patį pirmą puslapį - tai tada keista...

Įrašius komentarą man meta tą puslapį, kuriame parašiau...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 29

2009-01-14 19:04

Giedre 2009 01 14    

Čia tikriausiai kalbi apie "Aktyvias temas", nes dabar adminas intensyviai mokosi ir šitą dalyką sutvarkysim.

O jei "Mano temos" ir "Pažymėtos temos" meta patį pirmą puslapį - tai tada keista...

Įrašius komentarą man meta tą puslapį, kuriame parašiau...

Na, esu profanė šiame forume, nieko nesižymėjau kaip prioritetą.. bet, kai parašiau naują pasisakymą - išmetė pirmą arba pradžią - kaip kada. Toj temoj, kur visad rodo, jog yra naujas pasisakymas, kai tik atsidarau - raudonu žymekliu.

Paskutinį kartą redagavo: Almina (2009-01-14 19:11)

Lengviau gauti nuodėmių atleidimą, nei leidimą...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251

2009-01-25 17:09

O man labai patinka,toks jaukus,siltas ir spalvingas!  Visai netycia as cia uzklydau ir.. Pasilikau

Paskutinį kartą redagavo: Versace (2009-01-25 17:11)

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-25 17:30

Labai džiaugiames, kad jums čia patinka, jog užsukot ir norit pasilikti. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 10

2009-01-27 15:26

BigZ 2008 09 18    

Tenoriu paklausti, bendros nuomonės, kadangi jau praėjo šioks toks laikas po permainų pradžios, kaip dabar sekasi bendrauti forume? Ar lengvai įsisavinote naujoves? Prisipažinsiu, kad man taip ir nepavyko, tad perbėgau kiton vieton... sorry, no offense, kūrėjai, bet naujai, ne visada gerai...

TAI KAIP JUMS NAUJASIS FORUMAS?

gaila negaliu padaryt apklausos

Niekaip nesuprantu kaip reikia prabalsuoti uz savaites mazyli?Niekur nematau

2009-01-27 15:33

Savaitės mažylio taisyklės ir komentarai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-28 22:22

nebuvau čia senokai ,,, bet kad šitaip viskas pasikeitę negalvojau, nejauku kažkaip ir nepažįstama

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-22 20:29

Užsukdavau senajam www.mama.lt puslapyje, užsukau ir naujame. Skirtumas: naujasis tapo spalvingesnis, gražesnis, bet tik tiek. Senasis buvo paprastenis ir suprantamesnis. Pvz sunku išsiieškot, kaip dabar įsidėt avatarą, kaip tvarkytis savo profilį ir tt. O dabar jau kelintą kartą vis pasižiūriu, nerandu , painiau kažkaip čia viskas.. Tas pats, jei pvz nori žinutėje kokį WWW puslapį nukopinti - mėto kažkokias lentutes, ko anksteniame forumo variante nebuvo. Tai užsiknisu, apsisuku ant kulniuko ir toliau pėdinu atgal...  O dar paskui dejuojama, kad mažai mamyčių užsuka ir bendrauja čia....

Kaip čia kažkuri rašė: nauja ne visada yra geriau

Bet visgi tikiuosi, kad forumo puslapį dar patobulins... arba pagaliau apsiprasiu pati

2009-02-23 10:32

Šį savaitgalį turėjom techninių nesklandumų, bet kaip ir viskas sutvarkyta ir kiek suprantu, jokių lentučių nebemėto.

Tie žmonės, kurie perskaito prieš tai Mama.lt gidas, Mama.lt DUK ir Mama.lt forumas. Kaip naudotis? dažniausiai problemų neturi. Taip, Mama.lt forumas yra kitoks - kažkam juo patogiau naudotis.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-02-23 10:54

O as prisijungiau naudodama epasa, kadangi juo naudojuosi kituose puslapiuose . Iejau siaip tik idomumo delei ir pasirodo, kad visai nieko, galima rasti, pasiskaityti, pasidalinti, apsikeisti informacija ir t.t. Pradzioje lyg ir buvo nedideliu neaiskumu, bet siaip nera nieko sudetingo narsant foruma .

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-23 18:05

Giedre 2009 02 23    

Šį savaitgalį turėjom techninių nesklandumų, bet kaip ir viskas sutvarkyta ir kiek suprantu, jokių lentučių nebemėto.

Tie žmonės, kurie perskaito prieš tai Mama.lt gidas, Mama.lt DUK ir Mama.lt forumas. Kaip naudotis? dažniausiai problemų neturi. Taip, Mama.lt forumas yra kitoks - kažkam juo patogiau naudotis.

Ačiū ačiū   Pasirodo, va kiek nedaug reikėjo ir pavyko pagaliau tą avatarą įsikelt  Gal ir nuorodas išmoksiu kada gražiai įdėt 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-02-23 18:11

Man asmeniškai nors esu tik kokius 3 mėnesius, čia patinka užeiti ir pasidalinti patirtimi.

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-07 20:48

viskas gerai naudotis lengva

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2009-03-07 20:50

Aš tai dar nelabai kertu čia, sunkiai sekasi susigaudyti...bet tikiuosi greitu laiku priprasiu ir viskas bus čiki

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-08 08:35

Renatyte aišku susigaudysi, :) dažniau užsuk ir viskas bus gerai ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2009-03-18 16:38

Sveiki, esu pas jus naujokas, bet gaudytis tai gauduos, žmoną parode ;) tik va ar tėčių yra forume?

4

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Tai kaipgi vis tik sekasi...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Amanda