Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Tai kaipgi vis tik...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2008-09-30 18:52

šiandien pirmą kartą užsukau  jaučiuosi pasimetusi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-09-30 19:04

o ko pasimetei grazus puslapiukas , jei kas klausk, mes jau truputi apsilom :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2008-10-01 12:11

mazyle 2008 09 30  

o ko pasimetei grazus puslapiukas , jei kas klausk, mes jau truputi apsilom :)

ai, kaip naujokė jaučiuosi  bet nieko, apsiprasiu kaip nors

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-01 17:38

man kazkaip visai gal nieko,kazkaip aktyvesne pasidariau naujoje mamoje nei senesneje ,nes anksciau daugiau info ieskodavau arba siaip pasiskaitinedavau o dabar pradejau ir savo nuomone reiksti ,ispradziu tai buvo sunku bet jau dabar isivaziavau ir man visai cia patinka,tik tas peles sukimas tai ir mane nervina bet tikiuosi viskas dar susitvarkys ir kas pasistebejo tai tikrai maziau bendraujama yra,ta prasme mamos nebe tokios aktyvios

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-03 14:41

zemuoge 2008 10 01  

kas pasistebejo tai tikrai maziau bendraujama yra,ta prasme mamos nebe tokios aktyvios

Tai reikia temas kurti ir  klausimus tokius uždavinėti, kad aktyviau bendrautų. Gal apie seksą? 

Arba pakalbam apie Mia ir Zvonkę

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2008-10-03 14:41)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-10-03 15:39

ziuriu pasikeite ikoneles, dabar galima matyti, kas skaityta, o kas ne!!! 5 balai!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2008-10-03 16:20

motutis 2008 10 03    

ziuriu pasikeite ikoneles, dabar galima matyti, kas skaityta, o kas ne!!! 5 balai!

Ir ne tik... galima ir liniuotes i parasa deti, galima ir nuorodas i paveiksliukus postinti :)

Tiesiog paprastai rasote nuoroda i paveiksliuka ir ji rodoma forume :)

Paskutinį kartą redagavo: ShiVAs (2008-10-03 16:41)

If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut. - Albert Einstein

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-03 20:32

Na super, kaip viskas čia gret gaunas, reikia bandyti liniuote įdeti

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2008-10-06 16:43

Džiugu užeiti po ilgo nebuvimo ir rasti tiek daug pokyčių į gera

Tikriausiai forumą perkrimsti vis dėlto pasiseks. Nors, deja, dar šią savaitę rūpesčiai rūpestėliai pernelyg prispaudę laiko, kad būtų noras ir nuotaika ilgiau forume užsibūti. Bet vėliau, tikėkimės, viskas eisis kaip sviestu patepta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 143

2008-10-09 21:52

Greit prisipazinkit kieno vaikas mano avatare ir kas ji cia idejo??????????

Tai kaipgi vis tik sekasi įsisavinti naują forumą?

Paskutinį kartą redagavo: Ciuciundra (2008-10-09 21:53)

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-09 23:19

Ciuciundra 2008 10 09

Greit prisipazinkit kieno vaikas mano avatare ir kas ji cia idejo??????????

Tai kaipgi vis tik sekasi įsisavinti naują forumą?

oi prisijuokiau, ciuciundra tai cia ne tavo vaikas?????

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2008-10-10 13:36

liuks,vsks gerai,ačiū

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2008-10-11 00:40

Giedre 2008 10 03     zemuoge 2008 10 01    

kas pasistebejo tai tikrai maziau bendraujama yra,ta prasme mamos nebe tokios aktyvios

Tai reikia temas kurti ir  klausimus tokius uždavinėti, kad aktyviau bendrautų. Gal apie seksą? 

Arba pakalbam apie Mia ir Zvonkę

ufffff, giliai užgriebta, net nėr ką ir besakyt...

pokyčių yra, ir į gerą, bet esminiai nepatogumai likę tie patys: naujai atsakytos temos neišskirtos, multi citatų nėra, smailikų lenta ir užkrovimas griozdiškas, žinutėj citata nuo pagr. žinutės beveik nesiskiria (blaško dėmesį)...

o nauji pribumbasai

parbėgu, o štai ir aš...

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-13 18:26

Sveikutes,gal zinot kaip is cia issiregistruoti,nes man cia nelabai patinka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 143

2008-10-13 20:20

mazyle 2008 10 09    

oi prisijuokiau, ciuciundra tai cia ne tavo vaikas?????

Nesijuok iš manęs tikrai ne mano mano vaikas ne berniukas tikrai :D

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-13 20:29

Niu visai smagu jau cia, daaaug jaukiau!  Kaip ir sakiau, tik reikia truputuko kantrybes

2008-10-14 14:40

(Nenorėjau cituoti...)

to BigZ: multicitatų nebus bent jau artimiausių metu, dėl naujausių komentarų, temų ir t.t. - kol kas išskyrimas yra raudonos vėliavėlės, nes reikia sugalvoti į kurią vietą "sukišti" dar vieną papildomą mygalėlį ;)

O dėl smailų - na aš įpratau, man normaliai. Manau, kad kiekvienas įžvelgia savus privalumus ir trūkumus :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2008-10-14 15:16

Giedre 2008 10 14    

(Nenorėjau cituoti...)

to BigZ: multicitatų nebus bent jau artimiausių metu, dėl naujausių komentarų, temų ir t.t. - kol kas išskyrimas yra raudonos vėliavėlės, nes reikia sugalvoti į kurią vietą "sukišti" dar vieną papildomą mygalėlį ;)

O dėl smailų - na aš įpratau, man normaliai. Manau, kad kiekvienas įžvelgia savus privalumus ir trūkumus :)

na, tai teks man dažniau patylėt... nepatogu po kožno atsakymo, citatos grįžt į buvusią vietą... Jei fukcija nukenčia dėl dizaino (kai nėr kur kišti mygalėlio) - prastai... ir čia ne blizgučiai cinguliukai, bet tiek to, kožnam savo poreikiai ir savi dirvonai pliusų...

Vistiek čia pargrįštu tik dėl keleto mamukų, kaip nors juos ir atseksiu... o su dauguma jau galiu patogiai susisiekt kitur

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-14 15:21

o as cia isvis naujoke, tai man perkirst sistema isvis sudetinga :( nzn ar ismoksiu as cia su jum bendraut :) nu aisku jei kas bendraus su manim :D  jei mano vardu rasit kokiu "kliurku" nepykit nes  as vis dar mokaus cia pasisakyt :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2008-10-14 16:42

Gviduti, jei kas neaišku, yra sukurtos dvi temos forume - ieškok atsakymų ten ;)

D.U.K. ir Mama.lt forumas. Kaip naudotis?

Yra moderatoriai - kreipkis į juos. O dėl kliurkų - nieko čia tokio, viskas pataisoma  ;)

2

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Tai kaipgi vis tik sekasi...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Meja