Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Geriausi buteliukai ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-09-14 17:00

Iš ko maitinsime mažuosius piliečius, galime pasirinkti: parduotuvėse daugybė įvairiausių buteliukų ir žindukų. Skiriasi buteliukų formos, dydžiai, medžiagų savybės. Žindukų vėl didelis pasirinkimas. Labai reklamuojami ortodontiniai.

Pasidalinkite, iš kokio buteliuko valgo jūsų vaikas, kokį žinduką išsirinkote ir kas jums tiko geriausiai

Paskutinį kartą redagavo: Dulke (2008-09-14 17:01)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-09-14 17:37

Mes savo mazylei rinkomes kuo brangesni ir geresni.Pirkom Avent firmos.Zindukus taip pat sios firmos.Tikrai nenusivylem jau geria trecias menuo ir kokybiski tikrai nenusivylem.Patarciau ir kitom verta pirkt

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-09-14 19:04

neturėjom nei vieno brangaus, firminio nei buteliuko, nei žinduko. tap pat nenusivylėm- kaina šiuo atveju nieko nenulėmė. pirkom paprastus iš vaistinės, ir naudjom ilgai.

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-14 22:11

Mes naudojam AVENT,tikrai geri ir buteliukai ir zindukai

Mama.lt

Mama.lt

2008-09-14 23:12

As irgi uz AVENT. Gal ir nepigus, bet kokybe uztikrinta!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2008-09-15 07:12

Kai auginau dukra, turejau ivairiu buteliuku, bet patogiausiu issirinkau "Bebeconfort" firmos lenkta buteliuka - jis buvo man patogiausias, o ir dukra, kai pati ismoko gerti pasilaikydama buteliuka (stai, toki, butent juo lengviausiai manipuliuodavo. Tai sunui iskart jau rinkau analogiskos formos. "Bebeconfort" prekiu kazkaip jau neaptikau, tai toki pati "Canpol Baby" isigijau. Irgi labai patenkinta. Tiesa, kurejom dar ir "Chico", "Nuc" firmos, bet neprilipo... O "Chico" zindukas isvis kazkaip smirdeti eme ir nei pavirinus, nei isplovus su plovikliais visokiais, kazkoks specifinis kvapas nedingsta, tai sparciai nukeliavo siuksliadezen :)

Na, bet buteliukus vertinti pagal branguma tai ne uz ka nesiryzciau. Rinkausi tik pagal forma.

Zindukai - bet kokie, kad tik buteliukui tiktu. O ar silikoniniai, ar latksiniai, ar guminiai - dzin. Abu vaikai nealergiski, tai pirkdavau kurie pakliudavo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 437

2008-09-15 17:13

mes irgi pirkom tik avent ciulptukus,ir buteliukus,kazkaip kitu,net nebandem,tai nezinau su kuo palyginti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2008-09-17 11:56

mes irgi naudojam AVENT firmos buteliukus ir tikrai esu jais patenkinta. puikus.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-20 20:58

mes pirkome AVENT firmos buteliukus ir sios firmos pieno nutraukeja turiu tai kai buvo speneliai sutruke kartais nusitraukdavau piena ir sugyrdydavau is buteliuko,bet kai speneliai uzgijo teko pamirsti buteliukus ilgam,kol maitinau krutim dukryte neime jokios firmos nei zinduku nei buteliuku,bet kai jau nemaitinau krutim jai nebuvo skyrtumo koks buteliukas gerdavo is betkokio

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 61

2008-09-23 22:58

mes iki siol naudojam anent man nepatinka tas kad jie kazkodel leidzia piena kur usukimas gal ten tie vostuveliai.ir viena turim paprasta nu ir man nera didelio labai skirtumo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 19

2008-09-26 14:02

Laurencija 2008 09 15  

Kai auginau dukra, turejau ivairiu buteliuku, bet patogiausiu issirinkau "Bebeconfort" firmos lenkta buteliuka - jis buvo man patogiausias, o ir dukra, kai pati ismoko gerti pasilaikydama buteliuka (stai, toki, butent juo lengviausiai manipuliuodavo. Tai sunui iskart jau rinkau analogiskos formos. "Bebeconfort" prekiu kazkaip jau neaptikau, tai toki pati "Canpol Baby" isigijau. Irgi labai patenkinta. Tiesa, kurejom dar ir "Chico", "Nuc" firmos, bet neprilipo... O "Chico" zindukas isvis kazkaip smirdeti eme ir nei pavirinus, nei isplovus su plovikliais visokiais, kazkoks specifinis kvapas nedingsta, tai sparciai nukeliavo siuksliadezen :)

Na, bet buteliukus vertinti pagal branguma tai ne uz ka nesiryzciau. Rinkausi tik pagal forma.

Zindukai - bet kokie, kad tik buteliukui tiktu. O ar silikoniniai, ar latksiniai, ar guminiai - dzin. Abu vaikai nealergiski, tai pirkdavau kurie pakliudavo :)

pritarsiu, buteliuku turejau malijonus, ir labiausiai patiko bebeconforto, paskui seke avent, o paskiausia kuri pirkau buvo kazkoks ten TOM&JERRY, nu irgi visai nieko. Soskiu beveik nenaudojom, bet turejom irgi kruva ir nuko, ir avento ir kitokio slamsto, nu zodziu buvau pirkiniu manjake tai pirkau viska ir visur

Paskutinį kartą redagavo: Dulke (2008-10-03 09:57)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-09-27 12:28

o man nuk firmos visai neblogi

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-10-03 09:56

Išbandėme Bebe Confort, Nuk ir Avent. Labiausiai patiko Avent: iš jų valgydamas vaikas mažiausiai prisirydavo oro. Čiulpiant Avent čiulptuką jis nesusispausdavo, nes oras į buteliuką patenka per vožtuvėlius - nereikia pačiam vaikui įleisti. Tuo tarpu maitinimas iš visų kitų buteliukų buvo tikras vargas: tekdavo jau susispaudusį čiulptuką ištraukti iš burnytės, kad patektų oro.

Paskutinį kartą redagavo: Dulke (2008-10-03 09:57)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 39

2008-10-07 20:12

O mano mazajai duok nors auksini zinduka, neima. Dar net Avento viena nenaudota turim. Kitus bandem ideti. Ne per kur.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-07 23:31

Mes taip pat naudojam AVENT firmos buteliukus ir ciulptukus. Kazkaip kitu firmu nebandeme .O rinkomes pagal gradavimus,kad butu kas 30ml sugraduotas.Ir pientrauki taip pat sis firmos pirkome.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 660

2008-10-14 20:15

Tiek pirmam tiek antram vaikui viska naudojau is avent, 

ugis 154cm

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32

2008-10-14 21:21

Mes irgi avent firmos buteliukus ir ciulptukus, naudojam. Ir esam labai patenkintos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2008-10-20 04:44

Mano mazyliui 3 menesiukai,ir valgom kol kas tik mamytes pienuka,kartais arbatyte geria,naudojam AVENT,ir nezinojau kad jie tokie brangus  vyras pirko,mes norvegijoj gyvenam tai nzn,ce viskas lb brangu... Nelabai pradzioj norejo is jo gert,papsiukas pats labai kietas,priprates prie soskytes buvo,ji tokia minksta,ji buvo pirkta is vaiku parduotuves,net nezinau kiek kainavo, ir kokios firmos,bet mano varliukas ja laaaabai megsta  ir man tas svarbiausia...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2008-10-27 10:24

seip ir as avent gaminiam duodu pliusa...bet nesenai pabandem Dr. Braun buteliuka...nors ir brangiau,bet mum tai jis daug geriau uz avent...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2008-10-28 17:59

As kai dar nescia buvau, apsilankiau labai geroj paskaitoj, apie maitinima krutimi ir krutu prieziura. Tai mums tuo metu reklamavo AVENT produkcija, ir as iskart supratau, kad man tai geriausia is to ka buvau maciusi vaistinese, nes tie sovietines spalvos guminiai zindukai primine kazkoki tarybini gyvenima, dar truksta stiklinio buteliukokai daviau savo maziukui pienuka is to labai gerai isreklamuoto avento, tai zinokit, kiek pirkau kitokius buteliukus, maniskis atsisako valgyt, mums geriausi yra avent zindukai, nors jie ir nepigus, bet turiu labai gera sterilizatoriu, ir netingiu kaskart sterilizuot buteliuku, todel apseinam su keliais

[/url">

" alt="">[/url]

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Geriausi buteliukai ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
NATALIJA