Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Širdelės ydos
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 61
 
2008-09-14 00:20

gal yra vaikuciu su sirdies bedelem.mano mergaite turi 2 skylutes sirdeleje.gal ir jus turejot tokia bedele.paidalinkit.


 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2009-12-30 18:50

Mano vyresnis sūnus turėjo, sakau turėjo kadangi išaugome bent taip sakė, lankėmės kol mažesnis buvo kas3 mėn. pas širdies gydytoją, po to viskas nurimo, po 4 metų pertraukos t.y. šiuo metu ėjome komisiją lyg jie vėl girdi ūžesius , bet sako kad jie nepavbojingi, tai dabar ir nežinau po naujų eisime žiūrėsime ar čia jie vėl atgijo ar kaip
 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 79
 
2010-04-15 16:40

sveikutes,ar yra cia mamyciu turinciu vaikuciu su dirdies yda butu ydomu suzinoti kaip jusu vaikutis adaptuojasi po operaciju,turiu dukryte nesenai suejo vieni metukai kai gime iskart nustate sirdies ydele :( 4dienele po gimimo turejo operacija, 6menesiu dar viena aciu dievui viskas sekmingai praejo dabar laukiam trecios operacijos kuri ivyks kai mergytei bus 4metukai,po truputi atsigauna po operaciju dar nevaisto,pati neatsiseda bet stengiasi kabinasi sestis o ir kai pasodini issedi neatsiremus,yra labai energinga linksma kartais net pamirstu kad jei  su sirdele negerai,parasykit mamytes kaip jum sekasi auginti vaikiukus turincius sia problemele


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-08 18:54

Prisijungiu nors tema seniai sukurta o lankančiu nėra tai gal atsiras. :)

mažiukas gime su ŠY  turim Falot tetrada. buvo atlikta šiais metais pilna širdeles korekcija ir pašalinti 4 defektai, dabar augam viskas gerai ačiu dievui.. norejau pasidometi nes girdėjau toki ganda jog širdukai yra silpnesni, dažniau serga nueje i darželi.. daug kokiu vaistu negalima jeims, ar tai taip? nes mes kaip ir išopietuoti, bet visko gali buti, kaip daktaras sako bedos netraukiam, bet sako gali lopa trukti, gali vožtuvas neveikti.. na vienu žodžiu,,, tai idomu ar tikrai taip serg atie širdukai?Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2012-09-10 00:00

Drugeli po bet kokios operacijos vaikai labai opus ligoms buna, o ypac po sudetingesniu . Aisku ne 100 % ir ne visiems , bet daznai taip buna. Mano vaikas visas bacilas susirinkdavo kaip kempine, zinoma metams bega ir imunine sistema igauna, keiciasi sergamumas ir retja, bet darzelyje tai buvo tiesiog maratonas...
 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2012-09-10 12:51

Na aš irgi esu girdėjusi, kad labai jautrūs ir dažnai serga tokie vaikai. Be pašonėje auga dukterėčia, kuri turi ne ydą, tačiau šiokią tokią problemėlę su širdimi, kai neišaugo iš jos kūdikystėje. Tai kol nedeagnozavo, tai nieko nesupratom: laksto kaip pašėlusi, nedūsta ir praktiškai neserga darželyje. Galima sakyti, kaip vaikas - visai neserga.

Gydytojai patys labai stebėjosi, kad taip liko nepastebėta, ir kad jos tokia stipri sveikata...

Aišku, ko gero, čia daugiau išimtis nei taisyklė :)


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-10 14:25

oj kad ir mes butum tokia išimtis.. :) bet jau matau jog mažiukas jautrus.. aišku tem buvo bet tai tik dantukai kai lenda.. o taip gera mėnesi sirgom po operacijos aikšu kaip sako kito ir nesitikekit kad nesirguliuosit tik duo dieve mažiau ir ne tokius sunkios lygos kad butu, o kai negalima buvo daryti nei vieno skiepo ir sedeti namie užsidarusioms kad nei užsikrestumem nieko nei ka tai aplamai sunku buvo, bijojom kad kokia zaraza neužsikresti.. o darželis kitais metas tikrai žinau kad bus žiauriai sunkuVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-09-10 17:30

pas mus po gimimo skylutė neuzsitrauke, kur turejo uzsitraukt, tad turim uzesiukus, dabar jau kita men vaziuosim ziuret kaip viskas darosi, ar uzsitrauke ar ne, nes liepe metuku laiko atvezt apziuret, labai tikiuosi, kad viskas gerai bus.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-10 17:32

o jus iš kur busit pas koki daktara važinėjat,kaippats vaikas jaučias?Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-09-10 17:38

siaip mes kai gulejom ligoninej tai tiesiog nusiunte pas kardiologa, tada net ne del to gulejom, tai tik tada ir rado, o dabar tai net nezinau gavom siuntima, uzsiregistravom, bet nezinau pas ką busim. Mes is Alytaus, bet i Kauno klinikas vazinejam. Siaip mano maze aktyvi, linksma, neserga, visur laipioja, nesitiki kad gali kazkas blogai but, bet gyd sake, kad jei iki metu laiko neuzsitrauks ta skylute tai nieko gero, reiks mastyt ka toliau daryt. Baisoka, nes sirdis toks dalykas rimtas, ne sloga.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-10 17:42

aš turiu drauge jinai sūnu turi septintokas tai jis irgi su skylute neužsitrauke, na tai ka aišku kai suserga tai paskui važiuoja ta šyrdele tikrinti, sportuoti negalima, aplamai tokiu aktyviu visiuokiu dalyku negalima, riebaus maisto, tiesa labai dažnai kraujas iš noses bėga.. žiauriai daug geria vaisus ir lygos limpa kaip prie kempines, bet berniokas linksmas tiesa sakant sportuoja, na ir gerai jaučiasVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844
 
2012-09-11 09:35

Gera tema,kaip as jos anksciau nepastebejau.Mes gimeme su daug ligu,tarp ju buvo ir sirdeles yda.Kokio konkreciai dydzio buvo ta skylute,gerai nepamenu,reiktu popierius apziuret,bet zodziu ji buvo.Operacijos nereikejo daryt,bet buvome stebimi kardiologu.Buvo pasakyta,kad gali buti trys variantai-arba lauks musu operacija,arba skylute uzsitrauks,arba tiesiog gyvensim,turedami ta skylute sirduteje.Buvo baisu girdeti vien ta zodi operacija.Ir va,nesenai apsilankeme vel pas kardiologe,tai gryzome su labai gerom ziniom-uzsitrauke mums ta skylute,tik liko uzesiukas.Tai labai del to dziaugiames.Bet kardiologu neisvengsim,karts nuo karto dar turesim pasirodyt

 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-11 14:15

kaip faina kad viskas gerai :) jug didžiausia laime kai vaikai sveiki. :) tikrai labai faina jog skylute yužsitrauke na o užiesiukai dabar pas kas trečia vaika.. kažkaip silpnoki gimstaVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2012-09-11 21:25

Saunios naujienos vaivorykste ,labai dziugu del Elingutes, ji tikra stipruole :)

Labai liudna, is tikro kad kas met gimsta vaikai vis daugiau su visokiomis ligomis ...
 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-12 17:13

o invaliduma ar gaunat kas nors?Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-18 17:11

Mamoooooooooos jus man pasakykit kaip vaika stiprint lygos linpa kaip kempine jau nebegaliuVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2012-09-19 11:43

Gal nereikėtų vengti daugiau fizinio krūvio? Baseinas? Mankštos kartu su mama?


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Augustė