Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Ką dovanoti per...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2010-01-18 15:00

sveikos mamytes, esu naujoke jusu tarpe - ne uz ilgo busima mamyte , taip, kad palankynos ir i musu namus atkeliaus . Bijau ir as pliusiniu zaislu ir rubu Kaip mano visos drauges sakydavo - nera geresnes dovanos uz sauskelnes. O del cekio tai zinote patyciau pati savo kailiu  - jis tave ipareigoja pirkti toj parduotuvej ir ne kitoj, o kainu skirtumai tai kartais 50 % siekia. Na bet kai jau nesugalvoji nieko tai labai gerai ir cekis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2010-01-18 15:08

Drugelis 2010 01 18    

Sakykit o čekis kokiai sumai turi būti?

as asmeniskai esu gavusi 100 lt. , bet nuejusi apsipirkti i "Cipolina" nieko gero nenusipirkau  - kaip vyrui sakiau greitai ir neskausmingai isleidau 100 lt. nes kainos kosmines.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-18 15:10

jovitak pritariu tavo nuomonei del tu cekiu..jau geriau tada gryna pinigeli tegu ideda :)  mano brolis buvo atvykes musu aplankyti,tai jis pinigeliu dave leliukui na ir kramtuka leliukui.bet as tuos pinigelius pasidejau i saskaita ir pirkau is ju tik vaikui.( na ir brolis gi negalejo pripirkt zaislu ar dar kokiu daiktu nes skrido  tad jam ir taip kelione buvo ganetinai sunki).o del pampersu,tai nesakau kad visa dovana turi susideti vien tik is pampersu :D  va kabuke kai rase ka veze dovanu-tai va toks variantas man priimtinas,visko po biskiuka,ir teveliam,ir vaikuciui.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-18 15:17

Na tas cekis,kas uz kiek gali,tas uz tiek ir nuperka.betgi nuejus,kad ir ta pati ''vaiku miesta''[jei tarkim is ten cekis],galima prisideti kiek dar truksta pinigeliu prie norimo daikto ir panaudojus dovanu ceki ji isigyti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-18 16:33

jovitak 2010 01 18     Drugelis 2010 01 18    

Sakykit o čekis kokiai sumai turi būti?

as asmeniskai esu gavusi 100 lt. , bet nuejusi apsipirkti i "Cipolina" nieko gero nenusipirkau  - kaip vyrui sakiau greitai ir neskausmingai isleidau 100 lt. nes kainos kosmines.

Tai va ta klausdama ir turėjau omeni, kad kainos kosmines :) ir nieko jau tokio superinio galima ir nenupirkti, bet manau 100lt butu kaip tik na iašku kiek leidžia galimybes, jei aš eičiau pas sese tai galečiau ir 400lt  padovanoti.. viskas priklauso kiek galim ir nuo situacijos

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 391

2010-01-18 16:48

Prieš metus laiko gimus sūneliui atėjo  ir mus aplankyti draugai ir giminės... ir galiu pasakyti grynieji pinigėliai geriausias variantas... Iš tų pinigėlių nupirkom Emiliukui tikrai reikalingų daiktų.... Žinoma gavom ir sauskelnių, ir žaisliukų... O kas dėl rūbelių, tai pirmiausia reikia paklausti tėvelių kokio dydžio nešioja. Mes gavom 56 cm dydžio rūbelių, kurių taip ir nenešiojom, nes mano zuikiui paprasčiausiai buvo maži...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-18 21:31

Jooo, su rūbeliais ir mums buvo Gavom tokį kostiumuką per mažą, ir "ant išaugimo" kombinzoną žieminį, kuris mums geras buvo vasarą Užtad pati nedovanoju rūbelių kitiems..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-18 21:34

Jei kalbėti tiesiai, tai žaislai ir rūbai yra pačios prasčiausios dovanos, ypač pliušiniai žaislai , kvailesnės dovanos nesugalvos .

2010-01-19 09:48

Dėl plišinių pilnai sutinku, o ir drabužių iš savo atvėjų žinau kai kuriu net neužsidėjom nes kol atėjo tas metų laikas drabužis buvo mažas.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-19 09:53

omums tai pasisekė ant drabužėlių nė vieno per mažo nepadovanojo ir ant didesnių užaugom , kažkaip tvarkingai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-01-19 11:35

mums irgi pridovanoje buvo lb daug rubeliu per mazu , taip ir guli nenesioti, patys savaitgaly buvome lankyti draugu mergytes, tai padovanojome Kudikio knyga, tokia faina, stora, spalvinga, paty tokios noreciau(nes pas mus plonyte yra), tai lb apsidziauge drauge, sako pildysiu ir padovanosiu dukrai, kai bus 18metu

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-19 11:39

Keista,bet drabuzeliu negavome ne vienai dukrai gimus.O knyga,tai geras dalykas.gera dovana.mes tai daugiausia gavome grynais,dar cekiu ir patalynes komplektuka[vaikiskos kaldrytes,pagalvytes uzvalkalai,paklode].I r dar visokiu barskuciu,kramtuku...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-19 11:43

cia kaip viena kad rase kiek pinigeliu ideti i vokeli,tai jei butu mano brolis tai tikrai negaileciau bent jau siuo atveju siuo momentu tai ir 1000 litu ideciau,jei svetimas zmogus manau 100 litu uztektu pilnai,knyga ir mes gavom kudikio knygele labai faina,ir geras dalykas prisiminimui,o siaip jei jau einu lankyti maziuko tai visada teveliu paklausiu ko labiausiai reikia,

2010-01-19 11:48

Aišku jei padovanotu knyga būtų gerai, jug dovana yra, bet kas liečia knygos tai vat būtent ją norečiau pirkti pati.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 133

2010-01-19 15:04

mes su vyru preita pirmadieni ejom lankyti irgi leliukui tai nunesem dregnu serveteliu ir ciulptuka.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 99

2010-04-09 00:45

is savo patirties galiu pasakyti,kad vis tik geriausia yra nesti pinigeliais ar dovanu cekiais,tada teveliai bent jau nuperka ko tikrai vaikuciui reikia.mes gavom be gale drabuziu,net spinta neuzsidaro,bet juk kiek tam maziui reikia,daugiausia paskui lieka net ne karto neuzdeti. juk galima koki barskuti nupirkti ir pinigelius prideti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-05-18 00:38

mano pupa irgi maza gime, tai sunesti drabuzeliai dar ilgai tiko ir likau labai patenkinta

public.fotki.com/lusasitos/
Mezgu Jums

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-05-21 11:13

nesu lb. reikli dovanom pati ir kt. tokia proga dovanoju ivairiausias dovanas. paprastai nepamirstu ir mamytes. visad idedu ka ir kudikiui, ir mamai. pvz. paskutini kart dovanojau vaikisku indeliu, antibakteriniu vaikisku sluosciu ir sidabrinius auskarus mamytei . lt yra lt, o dovana yra dovana-kazkas apciuopiama.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-05-21 13:10

Ėjau prieš porą savaičių pasveikinti draugės susilaukė dukrytės, tai nupirkau į priekį truputį rinkinuką (gertuvė, lėkštutė, įrnankiai) baltų gėlių mamytei

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-04-08 11:15

Na musu buvo jau senai,bet gal kam pravers pasisakysiu ir as.

Mes gavome gertuka,irankius valgymui,pinigeliu super labai gerai .As manau ,kad labai gerai dovanot dovanas truputi didesnem vaikui ne katik gimusiam pvz uzmest kelis menesiukus arba pusmeti i prieki,manau pradzei kiekviena mamyte buna pasiruosus ir jau visko prisipirkus.

Dar esu girdejus ,kad vaikui reikia dovanot moneta ant laimes.Gali buti pvz litas.

Mes tarp kitko gavom sidabrine moneta dovanu.

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Ką dovanoti per palankynas?

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Modestas