Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučio iki 1 m. meniu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 225

2009-08-18 21:24

as irgi mamba taip galvoju. juk pagalvokim kaip senais laikais augino vaikus kai misiniu nebuvo? dar su tais misiniais tik biznis... mano mazgei 5,5 jau pradeda neimti misinuko, galvoju karves piena duot, tik nezinau kaip atskiest ji, nes galvoju kad jis per riebus.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-18 21:31

As tai neskiesdavau,tik kelis kartus uzvirdavau kol mazas buvo (na iki 8 men kokiu),o piena tai net is privataus zmogaus pirkdavau,ne parduotuvini.Tik labai reikia stebeti,nes pvz. mano mergytei to pritaikyti nepavyko,nes berdavo ja nuo karves pieno.Dabar kartais duodam,bet negeria jo tiek ,kiek isgeria jei misinys buteliuke

2009-08-19 07:23

mamba o nuo kiek pradejai duot karves pienuka?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-08-19 07:32

viktute 2009 08 19    

mamba o nuo kiek pradejai duot karves pienuka?

Bandziau ir as duoti savo mazajai karves pieno,buvo toks tarpas, kai ji negere misinio(8.5men), tai as emiau is ukininkes tokios, tai per nakti pastovedavo pas mane, paskiau nuimdavau grietinele, ta kur virsuje susidaro, kai pienukas pastovi ir virindavau, paskiau atveso i saldytuva ir tik pasildydavau paskiau,tada jis nebuna toks riebus, nugriebtas

2009-08-19 07:33

o dabar ir vel noriai geriame misini

2009-08-19 11:58

fiona, as irgi zadu is ukininkes pirkti, labai svari moteris, su aparatais melzia,sterilu viskas del to nesibaiminu. o kiek mazdaug laiko reikia virint? uzverda ir viskas ar gal kelis kart reik virint? ir ar nebere tavo maziukes nuo to pienuko?

2009-08-19 13:22

As viena karta virindavau ir viskas, tikrai nemanau, kad reikia ta pienuka po 5kartus virinti  , neberdavo musu zinok, nes mes siaip gerdavome 2 kartus dienoje, nes mazoji daugiau nenoredavo, tik atsikelus ir pries miegeli vakare

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-20 16:28

Mes gerem nuo keturiu menesiuku,bet as tai gal koki menesi uzvirdavau du kartus,kiek veliau jau perejom prie vieno.O del berimu tai cia kiekvienam vaikuciui individualiai.Mano abu vaikai ir abu skirtingai reaguoja i tuos pacius maisto produktus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-08-21 13:45

zinokit ir as karves duodu jau visas menesis. pirktini, tik organini, ar ekologiskas kaip ten skaitosi. misinio visai negerdavo kai valgyt pradejo, tai turejau kazka duot. dabar apie 500ml i diena isgeria, labai dziaugiuosi, galvoju, vis kalcio gauna. mergaitei nuo metu daviau. bet kai buteliuka atemiau, daugiau jau is vis nebegere pieno...

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-08-25 14:04

kokias košeles verdat savo savo džiaugsmeliams?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-25 14:11

kas dėl karvės pieno tai mano teta gydytoja sakydavo,kad pieną reikia kai uzverda nukelti ir po to dar du kartus uzkaitinti.o dėl košyčių kai mano mažiukė buvo tiek mėnesukų tai virdavau bulvytę,morkytę,kartai kopūstuko.nuo7 mėn.įdėdavau mėsytės.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-25 17:56

As kokiu turiu darzoviu,tokiu ir idedu po truputi,o prie darzoviu tai mesytes(vistiena,triusiena,jautiena)pamaisau kas dien vis kita,pora kartu savaiteje zuvies isverdu su darzovem.O dar apie ta pienuka as pagalvojau:kazi ar galima duoti mazylei pieno jei as maitinu dar krutimi,o gal geriau nerizikuoti,gal nebenores mano pienelio?

2009-08-25 22:17

manau, nereikia laurike,mamos pienukas geriau,dziaugis kad turi.jei geria tavo,nesiulyk karves pieno

2009-08-25 22:58

Tai va kad duodu tas sintetines arbatas,tai kartais pagalvoju gal pienelis butu sveikiau

2009-08-25 23:03

as jokiu arbateliu neduodavau,paprasta virinta vandenuka

2009-08-25 23:12

tai kad maniske paprasto vandenuko negeria,turiu saldint sultimis arba arbatele ta granulem kur mazyliam bankutese parduodamos

2009-08-25 23:21

kokia gudrute!as is pat pradziu pradejau vandenuka,kartais duodavau ir sultyciu,bet ji gerdavo.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-26 07:38

Daiva1007 2009 08 25    

kas dėl karvės pieno tai mano teta gydytoja sakydavo,kad pieną reikia kai uzverda nukelti ir po to dar du kartus uzkaitinti.o dėl košyčių kai mano mažiukė buvo tiek mėnesukų tai virdavau bulvytę,morkytę,kartai kopūstuko.nuo7 mėn.įdėdavau mėsytės.

tikrai taip Daiva, sita buda as girdejau is savo mamos, kad pienuka reikia uzvirinti 3 kartus... mano mergyte is pienisku produktu valgo tik naturalu jogurta... noriai geria misinuka, tai kazkaip pienuko ir nesiulau... bus dar laikas kazkaip neskubu, nes abudu musu su vyru netoleruojame pieno (iskarto paleidzia pilvukus) kartais norisi to pieno su kokiom keptom bulves bet organzimas priima kaip kokia ricina iskarto y WC reik ia lekti... tai va galbut ko pati nelabai vartoju ta ir dukrytei kol kas neduodu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-08-26 09:32

jus turit uomeni pirktini piena reikia virinti 3 kart, ar kaimiska? pirktini as tik pasildau ir viskas, negi negerai?

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-26 09:35

as kadangi is jokiu bobuciu ir jokiu ukinin ku pieno neperku,tik is parduotuves.tai po truputi i koses ipilu pirktinio pienuko,aisku uzvirinusi.bet taip vieno pacio,dar neduodu.manau,kad per anksti

9

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučio iki 1 m. meniu

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
faustas ivoska