Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučio iki 1 m. meniu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2008-09-13 09:08

Pasidalinam patirtim ir mintim - ka jusu vaikuciai valgo?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-09-13 16:28

sendiena valgem koshyte su jautiena. bulve + morka + jautiena + cukinija + kukuruzai + truputis druskos = labai skani koshyte, as pabaigiau ko sunelis nesuvalge 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2008-09-13 17:46

Tai darzoviu kosytes pietums. Mano mergyte (ir as!) - taip pat jas megstame

Bet pusryciai, vakariene.... Valgome ir grikius, ir makaroniukus su sviestu, grietine.... Vaisiu visokiu, jogurtukus, varskyte.... O ka dar, ka dar idomesnio ir skanesnio sugalvoti?...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-09-24 10:59

Mano dukryte nemego darzoviu koses, kol neidejau i ja pomidoro. Dabar valgo, net ausytes kruta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-10-17 22:44

mano mergyte tai viska gerai valgo,  bet labiausiai megsta koses su bulvemis.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2008-10-21 15:41

Mano sūnelis labai mėgsta visas kruopų košes,bet labiausiai grikių ir avižinių dribsnių,aš i kruopų košes truputelį dedu vaisių tyrelės,tai valgo tik spėk duoti. Taip pat valgo daržovių košytes su mėsyte (veršiena,vištiena). Vakare duodu vaisių tyrelių,arba paprasčiausiai sutrinu obuolį su bananu ir dar geriam mišinėlį.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-10-30 14:39

pusryčiam mes valgom ryžius, nes dar tik pradedam. Pietums valgom daržovienę. Nelabai norėjo valgyti nei mano pirmoji, nei dabar mažiukė. tai visuomet į daržovių košę batono įdedu ir viską susmulkinu. Liuks kaip lenda tada

dar obuoliuko užkandam kada ar banano. kai užketėja viduriukai slyvos padeda kaip mat. O vakarienei velyvai mėgstam labos nakties košeles. kartais ir sausainuką skirtą kudikiams pagraužiam. Košeliaut mes tik pradedam tad dar viskas prieš akis.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-09 23:44

Mes dar tik misinuku maistaujames, bet jau gal nuo kitos savaiteles po truputi pradesime ankstyvuju morkyciu kosyte ragauti...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2008-11-10 16:39

gretule 2008 11 09    

Mes dar tik misinuku maistaujames, bet jau gal nuo kitos savaiteles po truputi pradesime ankstyvuju morkyciu kosyte ragauti...

O ko taip anksti sugalvojot primaitinti? Svorio mazai priaugat?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2008-11-10 16:47

gretule 2008 11 09    

Mes kosyte pradejom ragauti,kai buvo 5men,tai mano iniciatyva buvo,o gydytoja isviso norejo,ka nuo 6men tik pradetumem valgyti kosytes. Sakoma,kad iki 6men pakanka MP arba misinelio.

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2008-11-10 16:47)

2008-11-11 12:26

kiek man visalaika sakė tai jeigu maitinat vaika mišiniu tai primaitinimas nuo 4 mėn. neveltui gi tas košeles daro. o jeigu valgo mamos piena ,tada nuo 6 mėn.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-11-11 13:14

sveikos, sunelis valgo viska ka ir mes visi  labai patinka balandeliai o ryte tai megsta lengva grudine kosyte pvz ryziu su bananais megsta labai, arba kokiu grikiu, vakare taip pat kosyte kokia avizu pvz. bet taip per diena valgo viska kartu su mumis tik sutrinta zinoma jam 7 menesiai 

2008-11-11 13:29

na gal kiek peranksti duoti tą ką patys valgot. aš savo pirmąjai tik nuo metu daviau tą ką patys valgydavom ir tai dar be prieskonių. na bet čia dar nuo vaiko priklauso.

2008-11-12 12:33

kristulka26 2008 11 11    

sveikos, sunelis valgo viska ka ir mes visi  labai patinka balandeliai ........ jam 7 menesiai 

Oho 

Man tai tokiu net minciu nekyla, ir iki metuku tikrai savo vaikui nekisiu tokio maisto, kuri suauge valgo. Neeksperimentuosiu as su savo vaiku tam, kad suzinoti ar jam tai tinka, ar netinka. Viskam savas laikas, ir aisku kazkiek remiuosi moksliniais tyrimais, kada ir ka galima duoti tam tikro amziaus vaikuciui.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-11-17 19:05

mums jau 4 men ir savaite, maitinu pati. gal kas gali patarti ar galima papildomai duoti ka nors.? daviau ant saukstelio galo paragauti obuoliuko jai labai patiko bet praviduriavo. tai gal jai dar per anksti duoti tikra maista?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-18 09:47

Naamatot labai gerai, kad jus maitinat pati. Nes motinos piene yra pakankamai reikiamų medžiagų kudikiui augti ir vystytis. Netgi ir gerokai anksčiau pradėjus duoti papildomi maisto, kūdikio organizmas nesugeba jo pasisavinti, nes dar nėra reikiamų fermentų jam suvirškinti. Kiek žinau jei kuūdikis maitinamas adaptuotais pieno mišiniais, nuo 4 mėn galima duoti specialiai pagamintų tyrelių ir vaisių, daržovių sulčių.Pradedama nuo ketvirčio arbatinio šaukštelio, veliau kas 2 dienos didinant po 1/4 arb šaukštelio.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-11-18 12:19

tetax1 2008 11 17    

mums jau 4 men ir savaite, maitinu pati. gal kas gali patarti ar galima papildomai duoti ka nors.? daviau ant saukstelio galo paragauti obuoliuko jai labai patiko bet praviduriavo. tai gal jai dar per anksti duoti tikra maista?

O del ko Jus norite butent dabar primaitinti? Svorio maziuke nepriauga pakankamai?

Taigi maitinate pati, tai ir dziaugites tuo iki kokiu 6 men  ir nesukite sau galvos dar.

Juk primaitinimas, tai reiskia kad MP vieta skranduke uzims kitas maistas, o tai reiskia maziau valgys MP.O jei poreikis sumazeja, tai ir gamyba sumazeja. Argi Jums to reikia dabar?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-18 14:31

ritukasx 2008 11 18   tetax1 2008 11 17    

O del ko Jus norite butent dabar primaitinti? Svorio maziuke nepriauga pakankamai?

Taigi maitinate pati, tai ir dziaugites tuo iki kokiu 6 men  ir nesukite sau galvos dar.

Juk primaitinimas, tai reiskia kad MP vieta skranduke uzims kitas maistas, o tai reiskia maziau valgys MP.O jei poreikis sumazeja, tai ir gamyba sumazeja. Argi Jums to reikia dabar?

Pilnai sutinku, turit savo pieno jei pakankamai, ir držaigkites, neprimaitinkit jei viskas gerai

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2009-01-04 22:58

as irgi esu pries nebutinus primaitinimus.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-01-09 14:04

Sveikos mamos, mano mažius (10mėn) pusryčiams ir vakarienei valgo visokias košes (vis dar patrinu jas), pietums mėsytę (jautieną, triušieną, kalakutieną) su daržovėmis (bulvė, cukinija, kalafijoras, poras, pomidoras, morka), geriam Hippo sultis, vandenuką, kai valgome atiminėja maistą, ragavo mandarino, apelsino, kivio.

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučio iki 1 m. meniu

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Simutis