Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinis žiedas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 24

2008-09-10 05:36

Kelios dienos, kaip pradejau naudoti... gal atsiras mamyciu, kurios jau naudoja ir kaip sekasi su KZ susigyventi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 19

2008-09-11 11:16

jau seniau, senojoj mamoj rasiau - as naudojau ta zieda, saip ganetinai patogi "siuolaikine technologija" nereik atsiminti kasdien gerti KT, viskas vyksta reguliariai ir neskausmingai, bent jau man. Bet pora kartu buvo taip kad pasijauciau kaip sitas smailikas tad panaudojus puse metu, as ji issiemiau - simtomai buvo tokie, apsvaigo galva ir pakirto kojas, labai nemaloniai jauciaus 

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2008-09-11 13:21

Izabele 2008 09 11  

jau seniau, senojoj mamoj rasiau - as naudojau ta zieda, saip ganetinai patogi "siuolaikine technologija" nereik atsiminti kasdien gerti KT, viskas vyksta reguliariai ir neskausmingai, bent jau man. Bet pora kartu buvo taip kad pasijauciau kaip sitas smailikas tad panaudojus puse metu, as ji issiemiau - simtomai buvo tokie, apsvaigo galva ir pakirto kojas, labai nemaloniai jauciaus 

Kodėl manai,kad šiuos simptomus sukėlė būtent kontraceptinis žiedas? Gal tik nusilpo organizmas ar dar kas nors?

Paskutinį kartą redagavo: tina79 (2008-09-11 13:23)

2008-09-12 13:31

Kodėl manai,kad šiuos simptomus sukėlė būtent kontraceptinis žiedas? Gal tik nusilpo organizmas ar dar kas nors?

na todel, kad iki jo naudojimo nieko panasaus nejausdavau, o cia beveik pusmeti t.y. tiek kiek ji naudojau jauciausi butent taip kaip aprasiau, nutraukiau jo naudojima, visi simptomai dingo 

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2008-09-29 12:12)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2008-09-12 19:42

Izabele 2008 09 12  

tina79 2008 09 11  

Izabele 2008 09 11  

na todel, kad iki jo naudojimo nieko panasaus nejausdavau, o cia beveik pusmeti t.y. tiek kiek ji naudojau jauciausi butent taip kaip aprasiau, nutraukiau jo naudojima, visi simptomai dingo 

O  dabar kokias apsisaugojimo priemones naudoji? Klausiu, nes jau baiginėju maitinti savo mažylę, tai rekėtų kokią kontracepcijos priemonę pasirinkit. Kaip tik galvojau apie žiedą, nes tabletės man nelabai tinka. 

2008-09-17 09:40

Is tikruju pries zieda ir pastojima nieko nenaudojau, ir po ziedo naudojimo irgi nieko nebenaudoju  Kazkaip ne prie sirdies man tie hormonai, apie zieda daug kalbeta - kad va mazas hormonu kiekis ir bla bla bla, bet kai man jis nlb tiko, tai kol kas nieko nenaudoju, po antro vaikiuko (nzn kada bus) manau desiuos ilgalaike spirale Mirena 

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2008-09-22 20:54

bent mane ziedas tikrai saugojo nuo nestumo  bet ne ta prasme, kad myliesi ir nepastoji, o ta prasme, kad jokio sexo nesinori. nes viskas taip issausejo, jokio naturalaus drekimo nebuvo ir skausmas atsirado sexo metu :( . tai as trys menesius pasikankinau, nes vis galvojau, gal cia ne ziedas. bet po to pats vyras pasiule mesti ta nesamone per borta ir vel grizo viskas i savo vietas.

jis man netinkamas.

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2008-09-24 12:17

Man taip pat netiko ;( Prasikankinau pusę metų ir mečiau... Ištisai mausdavo pilvo apačią, tepliodavo rudai ištisai, dažnai iškrisdavo... Daugiau net bandyti aš jo nenoriu.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-29 12:14

oho! O tiek reklamos buvo! Net būčiau nepagalvojus

Kažkaip gerai skamba "mažiau hormonų", naujovė šiaip ar taip, tyrimai atlikti... va tai tau...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-29 14:19

vaidau 2008 09 24 

Man taip pat netiko ;( Prasikankinau pusę metų ir mečiau... Ištisai mausdavo pilvo apačią, tepliodavo rudai ištisai, dažnai iškrisdavo... Daugiau net bandyti aš jo nenoriu.

o kokia jo kaina?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2008-10-11 21:14

nepamenu dabar tiksliai, prieš metus tai buvo, atrodo apie 40Lt buvo kaina

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 24

2008-10-24 06:48

As jau du menesius naudoju ir nieko.... jokio sausumo.... viskas ok kana jo Camelia vaistinese 43 lt

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 17

2008-11-04 14:51

labai idomi tema....gal galite pakonsultuoti, kada po gimdymo galima pradeti nesioti zieda? Ir kaip ji isideti (paciai ar ginekologes pagalbos reikia). 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-01-28 19:43

as pries kelias dienas ji isidejau,kol kas net nezinau kiek gerio ar blogio.isideda jis tai visai paprastai,as po antru menesiniu isidejau.ziuresiu kaip cia bus.antireklamos ko tai daugoka...net baisoka pasidare.

gyvenimas grazus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-02-26 09:27

Ko gero labai daug kas priklauso nuo pacio organizmo, daugelis raso, kad turejo visokiu nusiskundimu: galvos svaigimas, pilvo maudimas, issausejimas ir t.t. Mano nuomone, jei nusprendete naudoti, tai reikia pabandyti ir jei atsiras salutiniu pozymiu, tada nutrauksite naudojima. Ginekologai klausia ar gerai jauciates naudodama zieda, nes daugelis moteru negali, jaucia diskomforta arba nepriima organizmas.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 33

2009-06-01 12:24

Kazkai galvojau apie ivairiu budus,tame tarpe ir apie zieda, bet pabijojau, apsistojau ties tabletemis Belara, kazkaip pasikonsultavau, kad jos naujos kartos, nera kenksmingos kaip anksciau kad budavo, tai va zieda ir palikau ramybej

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-11-05 14:07

nu man tas ziedas tai tokia mistika ir siaip...gal ir nusisnekesiu, bet toks bobuciu saugojimosi budas...man is vis kisti kazka i maksti neatrodo labai modernu...Kazkoks amzinas tamponas :)

Jau tada geriau tabletes ar pleistras, pagal organizma kaip kuriai geriau reaguoja. As pati "pleistro mergaite", tabletes geriau kokius 7 metus ir jau matyt atsigeriau, pasisotinau, daugiau nenoriu :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 15

2010-11-12 10:52

man irgi pleistras priimtiniau nei žiedas. Moderniau, o ir saugiau atrodo, kai matai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-10-18 22:55

zieda naudojau apie metus laiko.Man jis buvo labai patogus ir jokio diskonforto nejauciau.Dabar turiu implanta.nezinau ar lietuvoj tokiu yra jis dedamas trims metams,nehormoninis,galima ji turet ir maitinant jau metai laiko ji turiu ir labai patenkinta

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinis žiedas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Martynas