Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Knygų graužikių tema

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-03-08 10:18

Aš skaitau tik naktimis...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-03-08 10:31

As gryztu namo pries dvylikta nakties,jau norisi lovon,nes ryte dukra i darzeli vesti reikia,o po to dar gryzus susitvarkyti,valgyt padaryti,norisi ir prie kompo .po pietu darban,jau toki darba isitaisiau,kad geriau neklauskit...Nezinia kiek as jame taip dirbsiu,kad dar nors moketu padoriau...ech

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-03-09 12:01

as gnygeles ir mekstu skaityti aisku ne grauziu bet syks nuo sykio skaitau kai vaikucei uzmiega ramuma tai man sioks toks atcipalaidavimas nutrukimas nuo pasaulio seip lb patikusios gnygos man MARIE DARRIEUSSECQ "LABAI KIAULISKA ISTORJA"TRUIZMAI. JONAS MARCINKEVICIUS "KRAZIU SKERDYNES"2DALYS SIOS KNYGOS PAREMTA TIKRAIS FAKTAIS LIETUVOJE.DZONAS STEINBEKAS "MUSU NERIMO ZIEMA"NA IR DAR VISOS KITOSsuo metu skaitau CARLY PHILLIPS :S LAPTOS FANTAZYJOS"

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2011-03-29 09:58

aš irgi mėgstu skaityti, tik kad su vaiku to laiko knygoms nedaug lieka. visai neįdomu dukrytei, jeigu skaitau - tempia kartu piešti, žaisti :) Paskutinę knygą dabar nugriebus perskaičiau Agatos Kristi "Duktė yra duktė" - tikėjausi iš autorės detektyvo, bet šįkart jo nebuvo, tai likau nusivylusi...

2011-03-29 10:29

Perskaičiau Almos Čepienės ,,Taip ,madam....ne ,madam....." ,surijau per kelis vakarus,labai gera knyga,priverčia perkratyt savo gyvenimą,ir ašarą nubraukt.Man patiko.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2011-03-29 16:43

girdėjau iš draugių gerų atsiliepimų apie šią kngą.norėčiau ir aš paskaityti ją

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-04-07 13:44

jungiuosi ir as prie knygu griauzikiu :) laaabai megstu knygas skaityt (matyt paveldejau viena kita gena is tecio del knygu) :D bet belenko nemegstu skaityt. atsimenu, kai mokykloj reikejo knygu kalna lietuviu literaturai perskaityt, tai gal tik pora ju skaitydama tikrai megavausi. o siaip mano megstamiausias autorius yra Paulo Coelho. man ji kriksto mama prirode, tai dabar musu pagrindinis pokalbiu herojus jis :D jo visos knygos labai traukiancios, lieciancios (ar kaip cia aiskiau issireikst). esu perskaiciusi beveik visas, poros lygtais truksta (senesniu). o siaip dar irwingas patinka visai. maniskiui labai patinka, kad knygas skaitau, nors pats per visa gyvenima yra gal tik puse knygos perskaites :D

2011-04-07 17:41

Ne visi vyrai supranta knygas,bent jau daugumai,tai pasakos,o jei dar graudi knyga ,tai iš vis ....sako,kam skaityt ir verkt.to vyrai niekada nesupras.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-04-07 19:14

teisingai, vover :) maniskis geriau kompiuteriu pazais, nei kokia knyga paskaitys :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-04-07 20:42

Sveikos,ir as ta knyga skaiciau,beskaitydama ir suplesyt,i ir ismesti norejau.sakiau kai mano panos paugs duosiu paskaityti,dar viana panasi knyga yra,,Sudeginta gyva,,

2011-04-07 20:45

O kas autorius?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-04-07 21:07

nezinau net,nelabai ziuriu i autorius,jei knyga uzkabina tai skaitau, kol visos neperskaitau,vyras kai pamato,kad knyga parsinesu,tai jau zino,kad isijungs tylos rezimas.saulelydzio knygas kai skaiciau,tai gerai,kad buvo isvaziaves,nes butu pazaliaves,po 4 dienu tylejimo

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-05-23 08:47

Perskaičiau "Berniukas dryžuota pižama" patiko, labai lengvai skaitosi, kaip sakoma vakaro knyga  

"Pagalba" perskaičiau ir 

"Sankt Peterburgo paslaptys. Švelnusis kirvis"  pasiemiau skaityti kaip romaną, bet nepasakyčiau , kad romanas tikrų tikriausias detektyvas 

2011-06-20 13:50

Perskaičiau Dorothy Koomson ,,Mano geriausios draugės dukra" ,man patiko.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2011-06-26 00:39

Niekaip nepradedu Silva Rerum II d....  kažkaip rankos jos neima, užsiima kitais reikalais. o dabar ir nėra laiko - vasara ne knmygų metas... o va kai šltėja oras - su arbata ir knyga - pats geriausias laisvalaikio leidimas. 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-07-02 01:56

vover 2011 03 29    

Perskaičiau Almos Čepienės ,,Taip ,madam....ne ,madam....." ,surijau per kelis vakarus,labai gera knyga,priverčia perkratyt savo gyvenimą,ir ašarą nubraukt.Man patiko.

nu noriu ir as paskaityti,as tai dabar perskaiciau Filomena Taunyte/ Gyvenimas be stogo,ai tokia pamokinanti

2011-07-25 15:26

Perskaičiau Doris Gluck ,,Priversta tylėti "  ir Waris Dirie ,,Dykumų gėlė " abi labai lengvai skaitosi,man patiko.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2011-07-25 18:52

Pro darbo langą nuolat matau, kaip per pietų pertrauką dvi moterys ant suoliuko atsineša užkandžių - pietauja ir skaito knygas... kaip žavu...

2011-07-27 12:02

Pagaliau perskaičiau   Elizabeth Gilbert ,,Valgyk melskis mylėk ".Tiesioginia to žodžio prasme  kankinau aš tą knygą ,vis  numesdama į šoną ir paimdama kitas knygas į rankas. Nu ką galiu pasakyt ,nei šiokia nei tokia ta knyga...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-07-28 08:41

vover ir as ja tusiau gal pusantro menesio,nieko gero

9

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Knygų graužikių tema

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Nedas