Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Knygų graužikių tema

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-09-21 12:56

vover 2009 09 21    

Ko gero kad Irvingo  pirma bus.

Jei patiks, tai gali skaityti ir kitas jo knygas.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-09-22 10:15

Nelabai pažįstu žmonių, kam Irvingas nepatiktų :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-09-22 14:39

pradejau skaityt,mano sesers globejas,na kazkaip sunkiai man skaitos,o pries tai skaiciau tik su dukra tai l patyko

Knygų graužikių tema

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-09-22 14:50

Na Mano sesers globėjas - tokia savotiška knyga. Man asmeniškai visuomet patinka knygos, kuriose personažai pasakoja savo istoriją iš skirtingų kampų, tada suvoki, kad visi mes mąstome skirtingai ir visų norai yra skirtingai: tie dalykai, kurie mums atrodo keisti ir galbūt atstumia nuo žmonių, dažnai būna klaidingi ir neteisingai interpretuojami.

Taip sakant, labai sunku atsiriboti nuo išsankstinės nuomonės.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-27 22:37

Giedre 2009 09 11     vaivorykste 2009 09 03    

cia ne i tema,bet kazkada buvot minejusios sesers globotinis filma.kazin ar ji galima parsisiusti,ir kaip tikslus pavadinimas.

Tai tai ir vadinasi "Mys sister's keeper". Tik pasiruošk nosinaičių Aš vis dar morališkai neprisiruošiu filmą žiūrėti. Bet jau kaupiuosi kaupiuosi :)

kaip gaila,bet nerandam is kur parsisiusti si filma.o taip norejau paziureti

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-28 10:18

Perskaičiau knygą Platonas "Puota" ne savo noru ją skaičiau  nu prieš gėjus nieko prieš neturiu, bet apie juos skaityti, nu keistai kažkaip man, bet antikos laikų kūrinys galop suintrigavo  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-09-28 10:45

Toms, kurios prijaučia prancūzų kultūrai labai rekomenduoju paskaityti Tracy Chevalier knygas. Paskutinė kurią skaičiau "Skaistusis mėlis". Man labai patiko, "surijau" per tris vakarus :)

Autorę atradau visai netikėtai, atėjau su dovanų čekiu į knygyną ir nenorėjau pirkti tų "topinių" knygų, norėjau kažko tokio, kas nebūtų išsukta labai, nenusivyliau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-09-28 10:50

P.S. dabar doroju "Gomorą", nes įdomu apie mafijos darbelius paskaityt ir kaip atsiranda vardiniai rūbai ( a la Dolce Gabanos ir t.t.), bet taip sunkiai skaitosi.. Daug itališkų vardų, pavardžių, vietovių pavadinimų...

Gal kas turi gerą pasiūlymą į ką dabar verta nukreipti akis ?  :) Žadu pasinaudoti tokiu triuku: radau, kad galima įsigyti už 90 litų Pegaso kortelę, kuri knygyne atsiskaitant turi 100 litų vertę. (kam įdomu paskaitykit: https://www.geradovana.lt/lt/ID440_knygynu_pegasas_dovanu_cekis.aspx) Tai sutaupysiu 10 litų ir džiaugsiuosi bent 3 naujom knygom :) Pasidalykit mintim, ką derėtų paskaitinėti :)

2009-10-07 11:09

gavau dovanu knyga,Carmen Bin Ladin,(mano gyvenimas saudo arabijoje),Kita karalystes puse

Knygų graužikių tema

Paskutinį kartą redagavo: maldaiva (2009-10-24 09:33)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2009-11-09 16:40

Prisidedu ir as prie grauzikiu. vakar kaiptik uzbaigiau J.Irvingo "Kol tave rasiu". turiu visas jo knygas, ir sita talpinu pirmoj vietoj- tai tikrai bene geriausia jo knyga

rugseji kaiptik grizau is Lietuvos, tai puse lagamino knygu parsitempiau:

J.Irving "Kol tave rasiu" nu 10 balu is 10

H. Robbins "Parko aveniu 79" 10 balu- siuzetas stebina sulyg kas antru puslapiu. nenuvalkiota, ir labai graziai papasakota istorija

S.Smith "Griuvesiai" ale siaubo knyga. na, tokia gan slykstoka, bet zanro paivairinimui- puikiai suejo. 7/10

R.Goddard "Negrizk atgal" ale kriminaline istorija. Siaip uzkabinanti knyga, nes baisiai idomu, kaip cia viskas baigsis. 8/10

D.Jazukeviciute "Anarchistes ispazintis" labai savotiska knyga, moters poziuris i pasauli su galybe filosofijos. nemegeja as tokiu knygu, bet sukramciau gan greitai. 5/10

A. Desarthe "Suvalgykite mane" kazkas panasaus i "Anarchistes ispazinti", tik tiek, kad prie visu tu filosofiju dar dadeta galybe kulinarijos. daznai uzplusdavo jausmas, kad skaitau kulinarine knyga. bet istorija tokia nebloga, nepaisant tu visu receptu. norincioms perprasti prancuziska virtuve, visai rekomenduociau. 4/10

S.Meyer "Saulelydis", "Jaunatis", "Uztemimas". na, kadangi tiesiog dievinu sitas knygas, skaiciau jas kompiuteryje, tai pagal save vertinu 10 is 10. grazi romantiska istorija, su fantastikos elementais. labai uzkabinanciai parasyta, lengvai skaitosi. kas patiko YPAC- ta meile taip graziai, tyrai aprasyta... pasiilgusioms virpuliuku (geraja prasme) labai siulau paskaityti.

kolkas tiek

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-25 17:01

Perskaičiau ,,Sidro namų taisykles",nu nieko visai ,bet tikrai nepasakyčiau kad superinė knyga.

Dabar skaitau detektyvą-,,Pernykštis sniegas".

2009-11-27 16:21

pradesiu skaityti-Nors tavo akys jos nemato,romanas,detektyvas

Knygų graužikių tema

Paskutinį kartą redagavo: maldaiva (2009-11-27 16:21)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-04 12:38

Aš pabaigiau skaityti "Popiežė Joana" - beje filmas tuoj bus rodomas. TAi super knyga. Labai patiko.

Esu visas J. Irvingo knygas perskaičiusi išskyrus naujausią...visos man super - tiesiog myliu šio autoriaus rašymo stilių.

Dar dabar pradėjaus skaityti sagą...- pirmoji knyga - "Palėpės gėlės - kaip motina dėl palikimo savo vaikus laikė palėpėje paslėpusi beveik 3 metus. Labai jaudinanti istorija - rekomenduoju tikrai. DAbar parsinesiau dar 4-ias likusias šios sagos knygas.

Skaičiau "Bėgančios su vilkais" - net neįpusėjau - man nelabai patiko, nieko naujo ten nesužinojau...na gal sakyčiau įdomiai parašyta, bet kai taip išgirta - tai man per silpna. Nes aš anksčiau domėjausi ir mėgau psichologines knygas ir pan. GAl dėl to tos visos gyvenimiškos tiesos man aiškios toje knygoje ir neskaičius.

Dar turiu eilėje laukiančias - Mergina su devyniais perukais bei porą knygelių apie parfyumerijos pasaulį, dar Šaltasis kalnas (anglų k. ) - sako, kad  knyga labai super -nes filmas patiko, idomu kaip knyga.

Dar vienos laukiu knygos - biografijos apie mėgstamą aktorių - Jude Law. Tai kolkas tiek...

2010-03-04 13:04

Perskaičiau ,,Mano sesers globėją" ,patiko,dabar skaitau  Anita Amirrezvani ,,Gėlių kraujas" ,užkabino mane šita knyga,liuks.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-03-04 13:54

sveikos prisijungsiu ir as prie jusu nes be knygu nelabai ir gyvent galeciau geriau gera knyga nei telikas as skaitau daug ir beveik viska na gal isskyrus politines ar api kara ir turiu pora knygu prie kuriu vis gryztu ir skaitau 3,4, karta tai emilio zola moteru laime ir geisos ispazintis man jos laaabai patinka na o siaip atsipalaidavimui detektyvus kramtau

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-03-04 18:37

Pries savaite perskaiciau Jacqueline Susann "Leliu slenis"-super knyga.Pries pora dienu pirkau Maximoje Sharos Owens "Taverna klevu gatveje"-tai jau taikausi i sisukti,bet vis kazkas sutrukdo...nes as kai pradedu skaityti,tada daugiau beveik nieko neveikiu arba iki isnaktu skaitau,todel ir reikia prisiruosti...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-16 22:31

nieko naujo neturiu paskaityti,o ir netraukia.gėles persodinu,sėklas sėju-knygų skaitymas sustojo

2010-03-17 08:37

Perskaičiau ,,Gėlių kraują",labai patiko ,kelias dienas  mintys vis sukosi ,o dabar skaitau ,,Mama Afrika".

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-17 09:09

gavau knygą E.Brontės-Vėtrų kalnas.gal kas skaitė?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-17 10:18

Merion 2009 11 09    

Prisidedu ir as prie grauzikiu. vakar kaiptik uzbaigiau J.Irvingo "Kol tave rasiu". turiu visas jo knygas, ir sita talpinu pirmoj vietoj- tai tikrai bene geriausia jo knyga

rugseji kaiptik grizau is Lietuvos, tai puse lagamino knygu parsitempiau:

J.Irving "Kol tave rasiu" nu 10 balu is 10

H. Robbins "Parko aveniu 79" 10 balu- siuzetas stebina sulyg kas antru puslapiu. nenuvalkiota, ir labai graziai papasakota istorija

S.Smith "Griuvesiai" ale siaubo knyga. na, tokia gan slykstoka, bet zanro paivairinimui- puikiai suejo. 7/10

R.Goddard "Negrizk atgal" ale kriminaline istorija. Siaip uzkabinanti knyga, nes baisiai idomu, kaip cia viskas baigsis. 8/10

D.Jazukeviciute "Anarchistes ispazintis" labai savotiska knyga, moters poziuris i pasauli su galybe filosofijos. nemegeja as tokiu knygu, bet sukramciau gan greitai. 5/10

A. Desarthe "Suvalgykite mane" kazkas panasaus i "Anarchistes ispazinti", tik tiek, kad prie visu tu filosofiju dar dadeta galybe kulinarijos. daznai uzplusdavo jausmas, kad skaitau kulinarine knyga. bet istorija tokia nebloga, nepaisant tu visu receptu. norincioms perprasti prancuziska virtuve, visai rekomenduociau. 4/10

S.Meyer "Saulelydis", "Jaunatis", "Uztemimas". na, kadangi tiesiog dievinu sitas knygas, skaiciau jas kompiuteryje, tai pagal save vertinu 10 is 10. grazi romantiska istorija, su fantastikos elementais. labai uzkabinanciai parasyta, lengvai skaitosi. kas patiko YPAC- ta meile taip graziai, tyrai aprasyta... pasiilgusioms virpuliuku (geraja prasme) labai siulau paskaityti.

kolkas tiek

saulelydis pati geriausia knyga kada esu skaiciusi,gaila kad neturiu kitu daliu paskaityti,gryzusi i lt butinai leksiu  i knygyna nusipirkti,o internetu parsisiunciau bet kazkokios programos man truksta kad galeciau knyga atsiverst paskaityti,vakar ziurejau filma saulelydis,siandien ziuresiu jaunatis,bent jau saulelydis visiskai neatitinka knygos,knyga 100 kartu idomiau skaityti,filmas tik gal 20 procentu atitinka visos istorijos,siais visas knygas sios rasytojos galeciau prilyginti 10 balu,dar nera taip buve man kad perskaityciau knyga ir visa savaite suktusi galvoje visi yvikiai tiesiog uzbure mane

6

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Knygų graužikių tema

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja