Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Knygų graužikių tema

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2009-08-21 14:40

o man labai patiko "atostogu flirtas" labai patiko.apie gyvenimu nusivylusia mama,kuri havajuose susiranda uz save 20 metu jaunesni grazuoli meiluzi... man tokios patinka knygos,kur lengvai isijauti i pagrindini veikeja...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-21 14:43

Oj Sandra - atsargiai tu atsargiai su tuo įsijautimu Nors vasara jau į pabaigą, bet ką gali žinoti su tais dvidešimtmečiais :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-08-21 14:44

tiesa,dar ypatingai patiko "Ir velnias devi prada". ispradziu ziurejau filma,ziauriai patiko,tada perskaiciau knyga,tai desimt kartu labiau patiko,o perskaiciusi knyga,vel filma ziurejau,tai visai kitaip filmas ziurejosi,zodziu nerealu

2009-08-21 14:47

Giedre 2009 08 21    

Oj Sandra - atsargiai tu atsargiai su tuo įsijautimu Nors vasara jau į pabaigą, bet ką gali žinoti su tais dvidešimtmečiais :D

labai uzsimaniau i havajus...

2009-08-21 15:04

O aš kai pasižiūriu filmą, niekaip negaliu prisiversti skaityti knygą... Todėl stengiuosi iš pat pradžių perkrimsti knygą ir tik tuomet žiūriu filmą.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-08-21 23:40

tai va, o as maciau ta milijonieriu, bet turiu knyga, ir galvoju, ar skaityti ar ne? kazin ar verta. reikejo atvirksciai, pirma perskaityti.  O cia kazkas minejot sesers globotine, tai man atrodo irgi yra jau naujas filmas, bent jau vadinas taip pat-my sisters keeper.  Man Dan Brown knygos visai patiko, o filmai siaip sau...taip pat ir su harriu potteriu. taip, taip, skaiciau, prisipazinsiu, tik nesijuokit

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-08-22 08:03

Ko čia juoktis?  Pati filmus esu peržiūrėjus po kokius 10 kartų, o vat prie knygų šitų niekaip neprisėdu...

Sesers globotinis - jo, jo! Jau yra filmas, bet aš nežinau, ar norėčiau jį žiūrėti  Labai dramatiškas turėtų būti - reikia savo nervus tausoti :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-23 12:25

Mano po daugel neskaityto laiko perskaityta knyga buvo"Meteoritas".Tai kaip uzsikabliavau,dabar jau jei tik knyga i rankas paimu,viskas-nieko namie galiu nedaryti,tik vaikus pamaitinu,vakarais iki isnaktu grauziu kol sedu .Paskutine dabar perskaiciau "19 minuciu" .Man ji taip pat patiko.

2009-08-24 11:07

Na žinokit... Perskaičiau Mano sesers globotinę Eina sau, kokia dramatiška. O dramatiškumas visas slypi tame, kad yra apie gyvenimą. Gyvenimas yra žiaurus.

Viena mintis patiko, kad vaikai yra mums dovanojami: jie ateina ir išeina. Nesvarbu, ar iš šeimos, ar iš namų, ar iš gyvenimo. Vaikai tokie patys laikini, kaip ir viskas šiame gyvenime. Jep...

O dėl filmo - tai suintrigavo, kad motiną vaidino Cameon Diaz. Labai įdomu. Vien tik dėl to, gal kažkada visgi prisiversiu pažiūrėt šį filmą.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-25 18:21

Peržiūrėjau kiną "lušnynų milijonierius" oi ne ne nėra ko ir lyginti su knyga, knyga šimtą kartų geresnė, įdomesnė, načia taip jau visada , knyga laimi prieš kiną

2009-08-26 09:37

sutinku, kinas visada nuvilia. as baigiau beveik visas Filipos Gregory karaliene ir sesuo, karaliene ir meiluzis, ir t.t. apie Henrio 8-o zmonas. Kam istoriniai romanai patinka tai labai rekomenduociau. Ir erotikos imesta

2009-08-26 10:02

Na,labai jau isgyret sesers globotine,tai gal reikes pasiieskoti ir paskaityti.nes susidomejau,kaip tik neturiu ka skaityti.

2009-08-26 10:44

Aš dabar labai madinga ir skaitau Saulėlydį Šiurpuliukai tokie laksto - taip norisi grįžti į jaunystę, kai meilė padus kuteno ir drugeliai pilve skraidė... ech

2009-08-26 12:01

Jo,Giedre,as net kiek ir pavydziu,kad tu tiek daug ir tokias idomias skaitai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-26 22:29

nu perskaičiau knygą apie  Džordaną,nu ką aš žinau....prarastas rojus,tai jau tikrai,nėr ten ką skaityt.

2009-08-27 09:19

O mane tos pijokės knyga nevilioja, nei Radžio nevilioja, man jie tokie greitų pinigų pramanytojai su tom knygom, ypač Radžio pensininkės šluoja kaip reikalas

2009-08-27 11:35

mamba 2009 08 26    

Jo,Giedre,as net kiek ir pavydziu,kad tu tiek daug ir tokias idomias skaitai

Ai turiu tokias kelias pažįstamas, kurios pakvaišusios ant naujų knygų - tai vis pasiskolinu

Viena iš jų paauglė, bet tokia ganėtinai apsiskaičius daugiau nei aš :) Tai vat ir nušvilpiu vieną kitą knygutę iš jų lentynų :)

Brangus malonumas dabar knyga... Brangus... Seku visuomet akcijas-atrakcijas :)

2009-08-27 11:54

Aš laukiu labai akcijų , noriu sesers globotinis nusipirkti, ji kainuoja be 1 lt. 40 lt. tai brangoka tikrai, bet sulaukus 40% nuolaidos bus gera kaina  

2009-08-27 15:24

o ka, bibliotekose nesilankot? ar geru knygu nebuna? as is vyro gavau gimtadieniui toki sony nesiojama skaitymo sistema, nu mazyte tokia knygute, gali is interneto pasikraut kokia nori knyga, iki 1000knygu. tai truputi pigiau ir dulkiu nerenka. tik sakau labai gera laika parinkai tokiai dovanai, kai 2 vaikai atsirado ir laiko skaityt nera...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-08-27 15:51

dabar skaitau Kataržyna Grochola Niekados ...rekomendioju...apie vyro paliktą moterį,su paugle dukra,statomu namu...gera humoro dozė,gyvenimiška tokia...

4

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Knygų graužikių tema

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Godyte