Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Knygų graužikių tema

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-05-08 20:31

aš irgi bet irvingą mėgstu, ir atrodė nuodėmė šitos nepaskaityt. ilgai kaupiaus, nusipirkau tik gavus solidų dovanų čekį. dar kelius mėnesius kaupiaus, kol paėmiau skaitymui

nors pamenu, legendinis romanas "erškėčių paukščiai" seno leidimo irgi buvo storokas. bet perskaičiau su malonumu.

jėtau, rimtai, reiks paieškot šitos knygos ir paskaityt dar kartą

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-05-08 20:33

tiesa, dėl to vienuolio ferary- rimtai, gal tau perduot? aš gi dar knygos nesu pasiėmus (iš eli.lt laimėjimo), kada jau prisiruošiu, ten pat ir šitą palikčiau ;)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-09 14:42

man ir irvingas tinka :) jo visu knygu istorijos ilgos :)

db kazkaip pasiilgau klasikos... rusu. tai dostojevskio pazeminti ir nuskriaustieji skaitineju, tik tokiai knygai reikia daugiau laisvo laiko nei turiu, bet kadangi ne pirma karta skaitau ... :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-05-14 11:19

pa_radize 2009 05 08    

tiesa, dėl to vienuolio ferary- rimtai, gal tau perduot? aš gi dar knygos nesu pasiėmus (iš eli.lt laimėjimo), kada jau prisiruošiu, ten pat ir šitą palikčiau ;)

Būčiau pamaloninta :)

O dėl storų knygų - taip, pritariu, kad esu prarijusi (tikra ta žodžio prasme) ir Erškėčių paukščius, ir Irvingo beveik visas knygas, ir Aistrų našta, ir Altorių šėšėlyje ir kitų baisių baisių storų knygų

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-05-14 11:21

Beje, peržiūrėkite Skaitinių skyrelį - Vaga siūlo naujas knygas ;)

Dabar Vaga labai fainus viršelius daro ir gan įdomias tematikas nagrinėja - įdomus pateikimo kampas.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-20 14:16

Perskaičiau visai nesenai knygą ,,Tik su dukra".Patiko,per tris vakarus aš ją prarijau,nors ir storoka.Gyvenimiška,baisoka moters patirtis.

Dabar baigiu skaityt ,,Stiklinė pieno",visai nieko irgi,o po to jau savo eilės laukia ,,Vienuolis,kuris pardavė ferrari"

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-22 11:57

Perskaičiau ir aš vover rekomenduota knygą ,,Tik su dukra".Tikrai gera knyga.Dabar laukiu mamos šią savaitę grįžta pasisvečiuoti, skaė turi superine knyga tai labai įdomu Kaip turėsiu rankose ir jums pasakysiu

2009-07-01 14:57

Baigiau skaityt Herbjorg Wassmo ,,Stiklinė pieno".Nu nieko visai,bet yra kur kas geresnių knygų.

2009-07-01 19:42

Perskaičiau Hornberger Francine "Žymiausi pasaulio aiškiaregiai" na  knyga nebloga, daug žinojau, bet ir nemažai sužinojau  Na , bet knyga ne iš tų dėl kurios negalėtum nemiegoti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-07-02 22:22

dabar karalienes sesuo skaitau (kiek laiko turiu), gal kas skaitet? ka manot? man visai nieko, ir aktualu, nes anglijoj gyvenu...irgi baisu kaip moterys buvo zeminamos

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-07-07 16:09

Neskaičiau ,bet jau dairaus ką reiks skaityt,nes jau graužiu vienuolį su ferrariu.Gal reiks pasiieškot tos karalienės sesers...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2009-07-28 14:37

man dzodi picuolt superines visos knygos,skaiciau visas(isskyrus paskutine)ir likau suzaveta,net nezinau kuri labiausiai patiko,gal "19 minuciu",vercianti susimastyti "mano sesers globeja","nykstantis pavidalai",verta demesio "9ratas".o paskutines "tobulas paveikslas"dar neskaiciau,bet lb noriu,tik bibliotekoj ner.dievinu dar v.c.endrius knygas,panasios,bet man tai super jos visos.neskaiciau tik olivijos,nes bibliotekoj ner.gal kuri turit ja?dabar laukia eileje"keliautojo laiku zmona",nerimo dienos-girdejau gera knyga.gal kas ja jau skaite?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2009-07-28 14:40

dar lb patinka sandros braun knygos,"sveika,tamsa "lb patiko, "svetimas veidas",patiko ir "pavydas".db noriu lb paskaityt "uzgavenes"

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-07-28 16:25

o as tai pagaliau prisiruosiau perskaityt laimeta knyga "Kvepalai.Vieno zudiko istorija"...

2009-07-31 11:50

Nu nesiskaito man tas vienuolis su ferrariu.....

2009-08-21 14:26

Jau visai baiginėju skaityti "Lušnynų milijonierius " labai lengvai skaitosi, įdomi knyga, man labai patiko . Sekanti laukia psichologinė

2009-08-21 14:34

O filmą žiūrėjai, Kristulka? Aš buvau gana skeptiškai nusiteikusi, nes indų. Ir nežavėjo manęs tie gauti oskarai. Bet dabar atsiimu žodžius, nes net vyras iki galo visą išžiūrėjo Ir aktoriai tikrai gražūs vaidina.

Aš dabar kertu "Mano sesers globėjas" - tikrai tokia lengvai šokiruojanti knyga. Jau neatsimenu, kada tokią gerą skaičiau.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-21 14:36

as tai irgi jau uzsivedziau su knygom,viena labai idomia skaiciau neatmenu pavadinimo drauge nusipirko antra dali,tai jau uzsisakiau kad duotu man paskaityti super gera knyga buvo,o dabar vakar uzbaigiau skaityti nieko geriau uz namus,gan idomi knyga,bet greit ja perskaiciau nors ir storoka,dabar turiu nusipirkusi knyga saulelydis reiks pradeti kokia diena skaityti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-08-21 14:39

man is psichologiniu tai labai Hermanas Hese patinka, beveik visas esu perskaicius, o siaip db skaitau Michael White,, Ekvinokcija'', tai visai nieko tokia.

2009-08-21 14:39

Giedre 2009 08 21    

O filmą žiūrėjai, Kristulka? Aš buvau gana skeptiškai nusiteikusi, nes indų. Ir nežavėjo manęs tie gauti oskarai. Bet dabar atsiimu žodžius, nes net vyras iki galo visą išžiūrėjo Ir aktoriai tikrai gražūs vaidina.

Aš dabar kertu "Mano sesers globėjas" - tikrai tokia lengvai šokiruojanti knyga. Jau neatsimenu, kada tokią gerą skaičiau.

Ne nežiūrėjau , dabar kaip visai baigiu perskaityti būtinai sakiau pažiūrėsiu, knyga labai gera, tai įsivaizduoju ir kinas tūrėtų būti geras.

3

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Knygų graužikių tema

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
faustas ivoska