Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Knygų graužikių tema

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-09-09 17:09

senajam forume jau buvo beveik iki 100 psl. užlipę. pradėkim iš naujo :)

rašykim toliau, ką skaitom, kas patiko, kas ne. rekomenduokim, girkim ir peikim.

labai smagu būtų, jei aprašydamos knygą įkeltumėt ir kokią nuorodą- kur ąj galima rasti ar pasiskaityti anotacijas. jei pavyks, norėčiau kaupti sąrašiuką su knygomis vienoje vietoje, kad ir kitos galėtų lengviau rasti

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2008-09-09 17:18

vakar pradejau skaityti trecia Buivydaites romana "telefoninis romanas". esu skaicius "laimingo namo melodramos" ir  "simtas baltu mersedesu".  nu ka as galiu pasakyti, visose knygose yra labai panasiu elementu, net sakiniai kartojas. trecia knyga perskaitysiu, bet ar dar rizikuosiu pirkti jos knygu, tai nezinau..... skaitos labai lengvai, bet kad panasumu begalo daug :/ neidomu!

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2008-09-10 10:54

Aš susidomėjau Maksu Frajum ir laukiu savo eilės paskaityti Laiko keliautojo žmoną. Girdi, LediLee, moki greit skaityti?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2008-09-10 19:06

greit skaityt tai aš moku...va laiko tam-  trūkumėlis

ale pažadu - iki Kalėdų tikrai tikrai...

Paskutinį kartą redagavo: LediLee (2008-09-10 19:08)

Kiek lieka jumoro jausmo neišsiskleidus parašiutui?

2008-09-10 21:29

LediLee 2008 09 10  

greit skaityt tai aš moku...va laiko tam-  trūkumėlis

ale pažadu - iki Kalėdų tikrai tikrai...

Iki kurių?

2008-09-10 22:14

Afe 2008 09 10  

LediLee 2008 09 10  

Iki kurių?

kiba reik pažadėt iki šių? 

2008-09-10 23:03

Nu dar gali išmokt keliaut laiku ir per Kalėdas baigus, gali knygą man perduot... vakar :D

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2008-09-14 07:27

Vakar su dukra eilini karta buvome bibliotekoje. Vaiku. Bet dirbo nuostabi bibliotekininke. Taip patiko: isaiskino mano mazei, emusiai eiline Barbes knygele, kad tai - knygu "traskuciai", o ne tikrasis maistas, rekomendavo keleta tikrai puikiu knygeliu, i kurias buvome neatkreipe demesio, o pamaciusi, kad knygomis labiausiai domiuosi as, idave man keleta knygu, kuris teoriskai yra lyg ir vaiku, bet realiai - skirtos suaugusiesiems ar bent jau tokiems neblogai pabrendusiems ir apsiskaiciuosiems paaugliams.

Viena ju - Sarlio Pero pasakos http://www.rasyk.lt/knygos/motules-zasies-pasakos/1578.html

Pradejau skaityti ir buvau maloniai nustebusi. Kas norite lengvo, bet manieringo, XVII a Prancuzijos salonais dvelkiancio pasiskaitymo - bus pats tas. Tai jo pasakos, maksimaliai artimos originalui, kai kurios - visai kitokios, nei esame iprate, kai kuriu pabaiga neregeta negirdeta, turi autoriaus parasytus izvalgius moralus, kurie tikrai ne vaikams skirti. Super, tikrai nesitikejau

Kita bibliotekininkes rekomenduota knyga - "Kaip romanas" http://www.rasyk.lt/knygos/kaip-romanas/919.html

Is anotacijos supratau, kad man irgi bus pats tas.

Tai va, suvaikejau: pradejau imti knygas sau is vaiku bibliotekos

2008-09-14 14:42

Para_dize,

Afe

kuriai atiduot knygą "Keliautojo laiku žmona"? perskaičiau  - patiko

2008-10-09 16:09

Nė nesitikėjau, kad taip užsikabinsiu už Makso Frajaus "Atėjūno". Pavarčiau šią knygą, norėjau dukrai nupirkt, bet kai paieškojau info - ėgi užsislaptinęs bestseleris, lengvas ir "pagaunantis" suaugusiems besąs. Tai dabar skaitau ir jau likusias dalis skaityt noriu. Nors, kai pasiskaitinėjau, jog jų ketinama išleisti 10, smarkiai abejoju, ar per gerklę neišlįs

O šiaip vakar knygyne dar nusižiūrėjau "Sapnų valgytojų stiklo knygos". Įtariu, mano stiliaus perliukas, reiks nusipirkti...

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 17:49

Neseniai perskaiciau Šarlotės Link "Angelų nuodėmės". Visai nieko, yra ir dramos, ir detektyvo, ir tragedijos. Vienos moters didziules gyvenimo klaidos..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-11-01 19:15

Jei, sena gera knygraužių temaLux.Skaitome toliau.

Ką įsigijote Pegaso "nuolaidyne"?Prisikroviau stirtelę, o paskui atranką įvykdžius mano lentynoje atsirado E.Docx KALIGRAFAS(labai gražiai išleista knyga, tikiuosi lygeverčio turinio) bei I.Allende ZORO JAUNYSTĖ. Je, gal kas skaitęs atsiras?

Vakar baigiau A.Heilio Oro uostą(ale pas mani dar 1990 m. leidimo, taigis Aerouostas) - na kaip ir daugelis kino vaizdelių apie lėktuvų katastrofas, detektyvų šiaip nemėgstu, bet ši visai patiko pertraukėlėje - dabar jamsim ką nors sudėtingesnio.

2008-11-18 09:51

Apie "Kaligrafą" girdėjau labai gerų atsiliepimų - elegantiška ir stilinga ;)

O aš skaitau "Kauliukų žmogų". Verčianti susimąstyti, bet tikrai įdomi ir intriguojanti :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 24

2008-12-02 14:43

mamytes, gal katra nors skaite knyga "SIDRO NAMU TAISYKLES"?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-12-02 15:30

skaitė, o ką?  :)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

2008-12-02 20:56

saunu  vis noriu paskaityti..ar idomi knyga?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2008-12-03 00:24

simse 2008 12 02    

mamytes, gal katra nors skaite knyga "SIDRO NAMU TAISYKLES"?

Skaičiau ir labai labai patiko. Nėra iš "vienu atsikvėpimu" perskaitomų knygų, bet man tiesiog buvo malonu ją skaityti neskubant, "pasigardžiuojant". 

2008-12-03 12:07

manau kad turetu buti gera knyga...siek tiek skaiciau istrauka, tai tokia nebloga atrode...aciu tau... butinai paskaitysiu..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-12-04 14:41

Pritariu, labai rafinuota knyga apie jauno kaligrafo lakstymą paskui sijonus - yra visko: šiek tiek komedijos, melodramos, poezijos, kulinarijos, kaligrafijos... Turinys, skirtingai nei knygos fasadas, neįpareigoja, atvirkščiai - atpalaiduoja. Recommendation

2008-12-15 21:04

Baigiau šiandien "Penktadienio vakaro mezgimo klubas". Šilta, jauki, optimistiškai nuteikianti knyga. Tiesa, gale verkiau, kas itin retai pasitaiko. Matyt, pernelyg smarkiai susitapatinau su pagrindine heroje - šiaip ar taip, megzti labai mėgstu :)

Dabar bandysiu pasinerti į Paryžiaus bohemą su "Klajojančia Gojos dvasia" :)

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Knygų graužikių tema

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Enrika