Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Ovuliaciniai testai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2009-09-17 09:56

Kiek tu uz juos mokejai?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2009-10-14 09:55

kristale 2009 09 17    

Kiek tu uz juos mokejai?

7vnt. 53 lt.

Mano ciklas 29-30 dienu.Isbandziau as tuos testus nuo 14 c.d buvo kontroline juostele ryski kita nelabai ,

kita diena 15 c.d jau buvo abi vienodo riskumo pamaniau kad jau greit vyks ovuliacija ta diena ir sekancia  mes su vyru,labai tikejausi kad pavyko bet deja vel susirgau

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-15 11:51

Aciu tau labai, kad papasakojai. Nenusimink labai, dar sulauksit leliuko, jei tik pirmas bandymas, tai dar anksti nerimaut, viskas bus gerai, lauksim geru naujienu is taves.

Beje, o tu tik tas dvi dienas darei tuos testukus? Kai du ryskus bruksniukai, reiskia ovuliacija? Kazin galima su jais nuspet kokias 2/3 dienas iki ovuliacijos? Sorry uz kvailus klausimus, bet as tu testuku akyse nemacius, tai labai idomu, kaip jie veikia...

2009-10-16 23:46

kristale 2009 10 15    

Aciu tau labai, kad papasakojai. Nenusimink labai, dar sulauksit leliuko, jei tik pirmas bandymas, tai dar anksti nerimaut, viskas bus gerai, lauksim geru naujienu is taves.

Beje, o tu tik tas dvi dienas darei tuos testukus? Kai du ryskus bruksniukai, reiskia ovuliacija? Kazin galima su jais nuspet kokias 2/3 dienas iki ovuliacijos? Sorry uz kvailus klausimus, bet as tu testuku akyse nemacius, tai labai idomu, kaip jie veikia...

Labukas aciu uz palaikyma.pirma diena 14 c.d parode dvi bet viena neryskia juostele o kita diena 15 c.d abi vienodo ryskumo tai reiskia kad ovuliacija ivyks 24-48 val.bet tuos testus reikia daryt vienodu laiku.jei ka klauskite paaskinsiu,pas mane dar liko keleta testu tai bandysiu si cikla dar eksperementuoti,gal pagaliau pavyks,o seip geras patarimas: tai myletis kas antra diena butinai uztaikyt galima ant O.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-19 23:16

Sveikute, ziuriu cia dviese isiplepejom apie tuos testukus

As vel cia su savo klausimais. Ziurek, tu sakai, kad darei mazdaug per ciklo viduri ir pirma karta parode viena rysku ir antra nerysku bruksniukus, tai cia jau reiskai, kad ovuliacija neuzilgo ivyks, ta prasme keliu paru laikotarpy? Kazin ka rodytu siaip ciklo pradzioj padarytas testas? Matai, man yra aktualu nuspet kokias 2/3 dienas iki ovuliacijos...

2009-10-22 21:56

Turi buti abu bruksneliai vienodo ryskumo arba testo bruksnele ryskesne tik tada ovuliacija ivyks 12-48 val. laikotarpiu.

2009-10-22 21:58

o ka testukai rodys ciklo pradzioje net neisivaizduoju apskaiciuok vaisingas dienas ir nuo pradzios darykis juos,sekmes ,pas mane liko keleta tai bandysiu kartot si menesi gal pagaliau pasisekspadaryt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-11-02 14:09

Parduodu nestumo ir ovuliacijos testus. Nestumo testu turiu paciu jautriausiu 10 mIU. Ankstyvojo nėštumo nustatymo juostelė skirta žmogaus chorioninio gonadotropinio hormono (ŽCG) greitam nustatymui šlapime.
Ovuliacijos testu turiu labai jautriu 20 mIU ir jautriu 30 mIU. LH vienkartinė ovuliacijos tyrimo juostelė yra puiki priemonė, galinti pagal šlapimą padėti nustatyti ovuliacijos laiką ir vaisingumo piką. Šiuo vaisingumo laikotarpiu yra didžiausia galimybė pastoti. Perkant 20 vnt = 25 Lt, 30 vnt = 36 Lt, 40 vnt = 45 Lt, 50 vnt = 50 Lt.. Vilnius, jeigu reikės, galėsiu išsiųsti paštu. Tel. 8-647-53250.

Paskutinį kartą redagavo: as_as (2010-12-15 11:18)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-01-21 13:07

Sveikos, naudoju testukus jau antra menesi. Manu tikrai patikimas dalykas, kodel taip teigiu - nes internete yra vaisingu dienu skaiciuokliu ir be to tasios gleives parodo artejancia ovuliacija. Testukai labai tiksliai tai patvirtina, t.y. kai pagal skaiciavima ir pagal gleives galiu speti apie vaisinga perioda - testukai labai tiksliai parodo.

Daug esu visko perskaicius, kaip moterys vargsta su tuo BT matavimu ir t.t Tikrai neverta, patarciau uzeiti i www. testai.eu nusipirkau rinkinuka 10 ovuliacijos testu+ 5 nestumo, kainavo tik 24 lt (1,6 lt/ vnt), kur vaistinej pigiausias 1 ovuliacijos testas apie 7 lt. SIAUBAS.

Mano patarimas "gaudancioms" ovuliacija - nusipirkite pigiu testuku (uz tokia kaina negaila) ir galvos nesukit. As tai labai tikiuos, kad taip greiciau pastosiu Laikysiu kumscius ir sekmes visoms planuojancioms

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-15 16:20

Sveikos, gal kuri pasakytumėt, kokią paklaidą turi tos vaisingų dienų skaičiuoklės? Ba, man rodos, jog jos labai jau dideles pievas rodo... O taip sakau, nes jau kelis mėnesius tikslingai planuojam vaikelį (tikslingai, nes pradžioj, kai nusprendėm, kad norim vaikelio, tai sugalvojom, kad bus netyčiukas, t. y. pradėjom mažiau ir mažiau saugotis, kol galiausiai dabar išvis nesisaugom), mylimės kas 2-3 dienas, ne per prievartą tikrai. Pasiskaičiavom vaisingas dienas pagal tą skaičiuoklę, dar paklaidai pridėjom kelias dienas... Ir jau toks nerimas pradeda apimti, nors ir suprantu, kad dar nėra ko nerimauti, bet vis vien..

O dėl ovuliacijų testų, tai juos kiekvieną mėnesį reik atlikinėt?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-03-06 15:44

Taip ovuliacijos testus reikia kiekviena menesi atlikineti. Ju paskirtis "pagauti" vaisingas dienas. Bet papasakosiu paradoksa - 2 men aktyviai testavausi, mylejomes ypac intensyviai kai testai rode vaisingas dienas - na ir nieko - nepastojau. Praeita menesi irgi taip dariau, bet kartu naudojausi internetinemis skaiciuoklemis. Ovuliacijos testai nieko nerode, nors pagal internetine skaiciuokle, jau turejo buti vaisingos dienos - tai veikem pagal skaiciuokle :) Teko pasimylet tik 2 dienas, nes mano vyras isvaziavo i komandiruote. Na ir ka - mano nuostabai - jau 4 nestumo testus sunaudojau - TEIGIAMI

Todel dristu teigti - jei menesines yra reguliarios galima tiesiog pasiskaiciuoti. Mama.lt irgi yra skaiciuokle.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia