Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamytės žuvys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
40
Mama.lt

Mama.lt

2010-10-14 09:59

jo jo palapine pasistato,kilimais issitiesia,sutupia vistu burys...fee...piktas juokas paima tada...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-10-18 09:58

Vakar kaip tik abu su vyru ziurejom reportaza apie Vokietijoje gyvenancius musulmonus,as apakus,kaip jie rekia kai jiems pasakoma ,kad privalo integruotis i vok.visuomene,pats Turkijos prezidentas uz tai,bet visi pasipiktine,As apakus,kalbejo kokie 5 snargliai paaugliai apie moters vieta seimoje,kad joms vaikus priziuret,melstis 5 kartus per diena,moteri must vyras gali ir jos niekur iseit vienos negali,tokia ju nuomone,bet visi cia jau Vokietijoje gime,as apakus,ka daro fanatiskas tikejimas ir seimoje kaip jie auklejami.Mano vyras dukrai juokais sako,tik pabandyk pareit kada su kokiu musulmonu...

2010-10-26 09:05

Sveikos zuvytes,kas geresnio?ziuriu ramu cia pas mus.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-10-26 12:18

labutis :) turbut visos su savais reikalais uzsiemusios.. na man liko paskutine savaite iki sesijos prdzios tai mokausi paskutinemis dienomis ;) na o kai sesija prasides,tai isvis turbut nebus laiko prisest prie kompo savo amlonumui..turbut po situ mokslu paskui  i kompa net nenoresiu ziuret  :D nes daug reikia sedet prie kompo..dukryte sveikute, vis nauju veiklu susiranda  :)   kazkur issitate melyne ant zando,tai gal visa savaite buvo melyne  :D  apibendrinant viskas gerai pas mus ;)

2010-10-26 12:33

Saunu simona 26,kad viskas gerai pas jus...o be melyniu turbut nei vienas maziukas neuzauga...

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-26 12:43

pas mus taip pat viskas ramu ir po senovei.maziukas auga,tampa vis gudresnis ir protingesnis.nu nieko naujo nera papasakoti........va tik ,kad kaledas vaziuosim sutikti i Praha.super pigiai gavom viesbuti...Jau kelis kartus ten buvom,man tas miestas kur norisi vis sugryzti.kiti taip apie Paryziu galvoja.

2010-10-26 13:06

O man pirmos Kaledos bus cia Vokietojoje,nes jau busiu per stora kazkur bastytis...Prahoje teke keliose koncertuose but,nuostabus miestas sutinku su tavimi Gytuti,man atrodo,kad senamiestis pagal grozi Europoje Prahos vertinamas ar tik ne antra vieta...

2010-11-30 15:18

sveikutes :) kaip jus laikotes? mes gana normaliai, vaikas db biskiuka sloguoja,tai negalim nuvaziuot pasiskiepyti.. jau sesija issilaikiau,sakyciau netgi gerais pazymiais :) tik va db suzinojau matematikos egzo rezultatus ( del kurio labiausiai jaudinausi) tai super jauciuosi :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2011-01-12 00:19

Sveikos, prisijungsiu, esu zuvyte 2 vaikai taip pat zuvys, trecioji suvelavo ir tapo avyte, vyras vezys- tikras akvariumas

Jei dar tikrus 4 akvariumus priskaiciuoti.... musu dauguma , jega

2011-01-12 11:53

tee sveika prisijungusi :) na pas jus tai tikrai kad tikras akvariumas :)  lietuvoj gyvenat ar kur kitoj salelej? 

2011-01-15 14:38

sveikutes. tai kur zuvytes isplaukusios? kas pas jus naujesnio? as va uzsivedziau su vaiko krikstynomis, planuojam vasara krikstyti :D tai dabar vis sukneliu ieskau merginai.. radau kurios man prie sirdies, taciau ir ju kaina apie 300lt.. nes as noriu arba nertos sukneles arba linines.. biskiuka brangoka vien tik uz suknele.. o plius gi dar teveliams reiks pasipuosti, tai tik vien rubeliams iseitu apie 1000lt..o kur dar kitos islaidos.. kitos moterys pigiau savo vestuves susiorganizuoja :D gaila kad nemoku nerti ir nera kas pamokintu.. tai tada pati galeciau suknyte nunerti merginai..

siaip viskas gerai pas mus, va jau pradejau mokytis pavasarinei sesijai..ale kad dar labai tingisi :) atrodo oi kiek daug dar laiko, tai galima ir patinginiaut..ale jau zinau savo patinginiavimus, taip buvo ir rudeni, kai per pora savaiciu teko visus darbus padaryti :D  nenoriu kad ir si kart tektu taip mokytis :D

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-10 15:00

geras dalykas mokslai simona.o krikstynas gali ir pigiai pasiruosti.laiko turi dar,tai apziurek internete visokiu pasiulymu.o suknyte gali ir deveta nupirkti.vasara gerai,maisto nedaug nereikia,darzoves ir saslykai,liuks.gamtoje svesti,tai ir rubu geru nereikia,tik baznycioj.mes taip darem,tai zinok visai nebrangu.

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-11 15:52

sveikos mamaytes zuvytes ,as taip pat zuvyte,turiu dvi mergaites dickei 6-eri metai ji saulys, o maze 1-eriu metuku ji vandenis, mes gyvenam olandijoje

2011-02-11 16:32

Sveika onyerne,junkis, malonu kai zuvyciu daugeja...

Mama.lt

Mama.lt

2011-03-02 16:13

Labukas mielos mamytes zuvytes!!!

Su mielu noru atplaukiu i jusu saunu pulkeli..As esu zuvis,mano vyras dvinys,sunus avinas,dukryte liutuke.Kaip sakau vos ne visas zoologijos sodas.Smagu cia pas jus!!!

Visas zuvytes noreciau pasveikint su gimtadieniu,palinketi gero palukiojimo didziuosiuose vandenyse....!!!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-04-15 12:30

Sveikos mamytes, noreciau ir as prisijungti, nes pati po zuveles zenklu gimiau 

2011-04-15 14:14

sveikute sandraxa :) malonu kad prisijungei :) tik kad cia tos zuvytes kazkur isplaukiojo, nebepasirodo :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-16 09:34

Nea,nea tos zuvytes niekur neisplauke.Tik gal dauguma dirba ir neturi laiko apsialnkyti.O be to ir oras atsilo,daugiau laiko leidzia su vaikais lauke

2011-04-16 11:32

tai jau tikrai mamukas kad oras superinis :) maniske ttik atsikelia ir verziasi i lauka :) vakar saviske supazindinau su gyva rupuze :D  tegu susipazista su ivairiais gyvuneliais :)

2011-04-16 12:49

Sveikutes zuvytes,mes irgi vis i lauka lekiam,kartais laiko pritruksta ilgiau cia pasesdet.Kaip zirniukai jusu auga?mes augam,valgom ir storejam...

...
40

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamytės žuvys

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Sandra