Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamytės žuvys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 39

2008-09-04 08:51

Idomu susipazinti su mamytem zuvim. Ar daug musu.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2008-09-19 18:04

Sveikos. Nežinau ar čia bus mūsų daug, bet aš prisijungiu . Tai ką, paplepėsim  geriausio zodiako zenklo atstovės .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-11-05 13:38

Jungiuosi ir as prie zuvu staliuko ir dar kartu atsivesdama savo vyra zuvi :) Kovo menesi turi gimti dar vienas zuviukas seimoje-labai "stengsiuosi", kad netaptu "aviuku", nes jau abieju mociuciu avinu per akis, kad teskentu savo ragais musu ramius vandenis. nes mes labai jautrios butybes ir pati augusi "raguotu" seimoje labai stokojau gilesnio supratimo is savo namiskiu kai kuriais klausimais, taip kad bus idomu zuviai auginti zuviuka. O ka jau kalbet apie kurybiskuma, polinki i menus ir pan.-cia pritariu anksciau isreikstai minciai-"geriausias zenklas"! Beje, kazkada kazkur perskaiciau, jog vyru seksualiausias zenklas yra skorpionas , o moteru-spekit-butent! zuvys!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 39

2008-11-07 10:15

O mano vyras skorpionas, o as zuvis.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2008-12-18 21:04

Sveikos . As ir zuvyte, mano vyras ir vaikas taip pat zuvytes . Vat kaip buna./

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2009-02-24 21:20

sveikutes! Na va kiek mazai mamyciu-zuvyciu  na bet vistiek istosiu i jusu gretas . Esu zuvyte, vyras svartukles, o dukryte aviniukas-visi skirtingi

2009-02-25 10:23

cesekiene 2009 02 24    

sveikutes! Na va kiek mazai mamyciu-zuvyciu  na bet vistiek istosiu i jusu gretas . Esu zuvyte, vyras svartukles, o dukryte aviniukas-visi skirtingi

Sveikute. Matai, pas mane šeimoje irgi panašūs ženkliukai, tik truputi vietomis susikeitę - mano dukrelė skorpioniukas, o vyrelis - avinas. Na, dukra dar tik formuoja savo būdą, bet vyrelis tai tikrų tikriausiai pateisina savo ženklą . Oaš pati tai neblogai jaučiuos tokioje kompanijoje. Kažkaip moku sutvarkyti vyro užsispyrimą, tik tas mano jautrumas ir minkštaširdiškumas kartais išduoda mano silpnybes. .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2009-03-15 18:38

Sveikos, žuvytės Esu visiškos žuvys O ką tuo noriu pasakyti, pasakoti šitam klube neverta Aišku, kad tai pats šauniausias ženklas ;) Vyras mano avinėlis, laukiam jautuko arba jautukės.

2009-03-16 12:10

ingridastar 2009 03 15    

Sveikos, žuvytės Esu visiškos žuvys O ką tuo noriu pasakyti, pasakoti šitam klube neverta Aišku, kad tai pats šauniausias ženklas ;) Vyras mano avinėlis, laukiam jautuko arba jautukės.

Na tai dabar jau pasakok, kaip sekasi su avinuku sugyventi? A? Labai jau idomu pasidarė

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2009-03-16 13:43

Atrodo kaip ir nieko, kad ir avinas Aišku, užsispyręs, o šitą ypatybę tai tik gudrumu, gudrumu... Subtiliai diplomatiškai siekiu savo

na, kaip kiekviena vyrui, taip ir avinėliui norisi būti pačiu pačiausiu... Čia ne liūtas, avinukai dar turi ir nuoširdumo ir sąžiningumo. Beje, mano gera draugė avinas, aa senelis buvo (oi, bet jau tikras avinas), tai nelabai mane gąsdina. Ir klasiokė draugė, ir klasiokų avinų buvo, su jais ir db susibendraujam gražiai, tai

Na, ką čia daug, pačios suprantam, kad ko gero vienintelės žuvys ir tesugeba taip su visais kitais sutarti. nebent jei su mumis nenori gražiuoju, tai ką gi...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 15

2009-04-29 10:21

Ash irgi zuvyte, o vyras svarstykles, o musu mergyte oziaragis, uzsispyrele

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-03 15:03

sveikutes :) na as irgi zuvyte :) vyrelis saulys o dukryte tikra jautuke :) ir jaucio metais gime ir pagal zodiaka jautuke :)  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 307

2009-07-03 15:18

labas mamytes na ir as jungiuosii esu zuvyte

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-07-05 13:18

Labas, jungiames prie jusu ir mes su dukryte - ne tik, kad abi zuvytes, bet ir gimtadieniai viena diena :)

2009-07-16 22:20

jolux na jus ir uztaiket su dukryte ta pacia diena svesti gimtadienius :) kodel gi mamytes zuvys tylim? pagyvinkim si foruma :) dazniau uzsukime ir paplepekime :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2009-08-26 13:17

sveikos vandens būtybės - žuvytės, man atrodo kad reikia mums visoms plaukti pasroviui, malonu prisijungti, prie jūsų kompanijos

2009-08-26 13:21

na zuvytes papasakokite apie save?ar jus daznai nusileidziate kitiems zmonems?nes as kaip pastebejau pradejus gyvent su vyru tai labai principinga esu nelabai kada nusileidziu vyreliui :D  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2009-08-29 18:52

kad ir kokiame ženkle būtum nereikia vyrams nusileisti, jų žodis turi būti kaip sako liaudis po "dvylikos'.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2009-11-03 20:25

SVEIKUTES NA AS IR VIENA IS ZUVYCIU :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-11-03 20:42

labuka mamytes as taip pat zuvyte,vyras oziaragis,laukiam liakiuko skorpioniuko

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamytės žuvys

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Raigardas