Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Silkė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Silkė

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-08-12 11:16

Labai skanu pamarinuota silke su tokia misraine ;
Reikes marinuotu agurkeliu , ridikeliu , kietai virto kiausinio ,raudonojo svoguno , Viska smulkiai supjaustyti ir sumaisyti su majonezu . Vienoje lekstes puseje dedama silke , salia misraine . Prie visko labai tinka virtos apkeptos bulves user posted image user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-12 12:04

Kaip užsinorėjau marinuotos silkės su daug daug marinuotų svogūnų Net jei daraus sumuštinius su silke, perku marinuotą silkę, labiau ji man priimtinesnė nei aliejuj paruošta.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-12 12:40

labai skanu su ananasais marinuotais .dedi virta morka ,zaliu poru,marinuotu ananasu kubeliais supjaustytu,koncervuotu kukuruzu na ir be abejo silkes viska sumaisai su majonezu ir labai skanu ir su duona, ir su bulvem.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-12 12:40

Man irgi marinuota silke skaniausia user posted image o jei dar salia jos daug marinuotu svogunu , karstos bulves , saukstas grietines ir kelios riekutes pomidoro - tai is vis tikras skanumelis user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-12 12:49

Aš darau sumuštinius ant keptos arba paprastos duonos,dedu silkę su jūros kopūstais.Jūros kopūstus nusiperku sveriamus su daržovėm,įpjaustau silkės,įdedu majonezo ir tepu ant duonos.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-13 01:10

Ar esat ragavusios silkės su varškės padažu? Kas nebandėt, pamėginkit. Paruošti labai paprasta.
Padažui reikia šv. agurką ir svogūną susmulkinti, sumaišyti su varške bei majonezu ar grietine, paskaninti prieskoniais. Į silkinę sudėti supjaustytą silkės filė, šalia sukrėsti padažą ir papuošti žalumynais. Skanaus

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-13 07:10

QUOTE(mila2 @ Aug 13 2005, 01:10 AM)
Ar esat ragavusios silkės su varškės padažu? Kas nebandėt, pamėginkit. Paruošti labai paprasta.
Padažui reikia šv. agurką ir svogūną susmulkinti, sumaišyti su varške bei  majonezu ar grietine, paskaninti prieskoniais.  Į silkinę sudėti supjaustytą silkės filė, šalia sukrėsti padažą ir papuošti žalumynais. Skanaus
Mes namie dar mėgstam su pomidorais silkę.Silkę sumaišyt su svogūnais,o ant viršaus uždėti pmidorų,viską užtept majonezu,truputį ketčupo ir krapų.
Per kažkokią TV laidą mačiau kaip ruošė silkę su keptom tarkuotom burokine tarka bulvėm,irgi šitas receptukas pas mus prigijo.Silkė paruošiam tik su marinuotais svogūnais.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-13 20:46

Aš kažkaip nemėgstu silkės su vaisiais, man nedera kažko Tiesa, valgiau silkę giminių susiėjime, kuri buvo sudėta į išskobtą ananasą, su ananaso gabaliukais, ir dar su ananaso sultimis pamarinuota kažkaip, tai buvo skani, bet va kai ananasas ir majonezas, tai ni ni. Jei yra majonezas, tai valgau silkę tik su pievagrybiais, kiti priedai man netinka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 14:12

silkę darau aš su ryžiais
silkes file supjaustau į lėkštę,dedu pakepinta svogūną,razinas,tada ryžius, uždedu majonezo ir apibarstau smulkintais graikiškais riešutais labai labai skanu

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 14:21

dar darau salotas su silke:viską pjaustau kubeliais tai vat reikia fermentinio sūrio,svogūno(mėlyno),silkės filė,keptos duonos,žirnelių ir majonezo

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 14:42

man irgi skaniausia naturali marinuota silke su svogunu arba pamidoru. kazkaip per balius jau atsibodo silkes ( saldzios) t.y. su bananais, razinom, anannasais ir t.t.
labai skanu silke su kepintais svogunais ir tomatu. Taip pat pataluose: sluoksniais dedu silke, svoguna, obuolius(rugstesnius), burokelius, kiausini ir majoneza.
Oi kiap uzsimanaiu silkutes su citrina.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 14:49

Iš saldžių man tik patinka silkė su morkomis ir razinomis. Visų kitų su vaisiai nemėgstu

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-05 21:56

O man tai patinka silkė dūmo aromato, su virtom bulvėm ir ananasais

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-27 11:06

Laaabai skanu silkė su burokėliais ir kepintomis saulėgrąžomis

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-27 11:57

Silkės apkepas su raugintais kopūstais

8-10 sūdytų strimelių (ar kitokių silkių),
4-5 džiovinti baravykai ar kitokie grybai,
6-8 virtos bulvės,
0,5 I raugintų kopūstų (nerūgščių),
1 stiklinė grietinės,
1 didelis svogūnas,
truputis cukraus,
druskos,
aliejaus.

Susmulkintą svogūną apkepame keptuvėje su aliejumi. Į puodą dedame kopūstus, svogūną, grybus, cukraus, druskos, įpilame truputį vandens ir troškiname. Į skardą įpilame keletą šaukštų aliejaus, sudedame supjaustytas virtas bulves, uždedame troškintus kopūstus (grybus supjaustome atskirai), nuvalytas ir be kaulų susuktas strimeles, užpilame grietinę, užbarstome susmulkintus džiovintus grybus ir iškepame orkaitėje.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-28 17:52

JEREVANIŠKAS UŽKANDIS SU SILKE IR MAJONEZU

200g padžiūvusios kvietinės duonos
100g silkės
125ml pieno
50g majonezo
80g šviežių pomidorų
25g sūrio, žalumynų

Silkės file išmirkyti piene ir sumalti mėsmale kartu su piene išmirkyta duona. Supilti majonezą ir viską gerai išsukti. Sudėti į dubenėlį, papuošti pomidorų griežinėliais, apiberti tarkuotu sūriu ir žalumynais.

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-08 01:48

zinau labai gera receptuka:
padazui REIKIA:

-3 svogunu
-1 didelio obuolio
-2 marinuotu agurkeliu
-5 saukstai grietineles
-150 gr.grietines
-2 saukstai majonezo
-druskos,pipiru
-truputi cukraus
-krapu garnyrui

cia vokiskas senoliu receptas.Padazas toks skanus,kad kai lietuvaites apsilanko,visada klausia ar kartais nenoriu silkes pavaisinti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-29 19:37

O man nepatinka būtent su slke daryti abra kadabra, patnka labai skaniai ir paparastai pavalgyti silke su bulvem,  na dar turputi majonezo.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-07 18:40

man patinka silke patale,reikes:

1-silkes

2-pomidoru

3-kiausiniu

4-svoguno

5-majonezo

Silke supjaustyti,tada isvirtus kiausinius supjaustyti kubeliais,pomidorus ir svoguna taip pat supjaustyti kubeliais,viska deti sluoksniais ir ant virsaus uzdeti majonezo.Skanaus!

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-07 18:43

Drugelis 2008 09 29    

O man nepatinka būtent su slke daryti abra kadabra, patnka labai skaniai ir paparastai pavalgyti silke su bulvem,  na dar turputi majonezo.

siaip ir man skaniausia silke su virtomis bulvemis ir visada valgom tas tokias paprastas su kepintu svogunu tomate,su zaliais svogunais ir dar ta patale silke kur uzrasiau,o jei tingiu isvis kazka daryti tai pasipjaustau i lekste silke,majonezo ir jei turiu zalia pomidora ir kertu su virtom bulvem mmmm kaip skanu

Lilypie Pregnancy tickers

2

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Mažiukas