Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Silkė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Silkė

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-04 19:53

Nusipirkau silkes file ir galvoju ka cia tokio skanaus ir nepabodusio pasidaryt.Gal mamytes pasidalins savo receptukais?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-04 19:55

Sakes kaip noreciau silkes!!! Seile ir varva dabar :twisted: Atrask tu kad nori ta silke cia! :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-07 17:08

silke dazniausiai ruosiu taip: ant aliejaus pakepinu daug svogunu ir tarkuotu morku,bebaigiant idedu pomidoru padazo, jei reikia truputi maltu pipiru ar prieskoniu zuviai ir apie min. dar pakaitinu. Silke supjaustau ir uzpilu tuo makalu(turi truputi atvesti), ismaisau . :wink: skanaus :wink: Ir dar labai megstu silke su dziovintais vaisiais . :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-07 17:13

Ech, gavau silkes pas rusus, tai vakar prisisveiciau iki soties! Jokiu makalu nedariau, bet paprastai su virtom bulvem ir grietine. Simta metu kai nebuvau valgius, tai labai skanu buvo!!! :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-11 12:14

O as vasara labai megstu silke su svieziais pomidorais.Supjaustau silke,sudedu i silkine,ant virsaus svoguna dedu,tada uztepu majonezo ant tu svogunu.Tada supjaustau pomidora kubeliais ir dedu ant majonezo.Niam niam kaip skanu :) Kuo daugiau pomidoru,tuo skaniau.Ir dar,reikia deti tiek pomidoru,kad beveik nesimatytu majonezo.Skanaus :)

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-25 14:31

Savo gyvenimo be silkes neisivaizduoju :) -valgau ja beveik kiekviena diena :) ziema-tai uzsimarinuoju su svoguniukais i stiklaineli-tai ir svogunai issimarinuoja-gaunasi ne tokie kartus, o ir labai skanus :) )), o siaip tai isbandau ivairia silke is pakeliu-labiausiai patinka Zigmo, prisiverdu bulvyciu, ar issikepu-puodelis kefyro...ir niam niam :) Taip pat megstu kilke :)

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-02 10:38

Aš silkę darau panašiai, kaip Evelina, tik vietoj majonezo dedu grietinės, man skaniau. Jei nusiperku didesnį kiekį - pasimarinuoju su svogūniukais, niam niam.. Perku dūmo skonio, niu suprantu, kokiu būdu tas dūmo skonis ten atsiranda, bet vis tiek.. skanu 8)

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-18 19:03

Man tai skaniausia silke su pakwepintais svogunais,morkytemis ir pomidoru padazu. Dar galima deti siek tiek razinu. Viska pakaitinti kol razinos issipus ir uzdeti ant silkutes

Dar labai patinka gaiviosi silke su svogunais,smulkintais arba tarkuotais obuoliais ir majonezu. Viska sumaisyti su gabaleliais pjaustyta silke ir skanaus!

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-18 19:11

Aš pati niekad silkės neruošiu, nes valgau beveik be druskos, bet va pas mamą, tai paragauju. Nes ji be visų tradicinių silkių dar gamina su grybais arba graikiniais riešutais.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-18 22:18

Dievinu marinuotą silkę niam niam man ji, o nemėgstu su kepintom morkom bei svogūnais, vietoj šių ingridientų renkuos silkę su pievagrybiais

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-19 08:58

Dažnokai darau silkę patale
Kaip dedate į lėkštę, nuo apačios ir rašau tuos sluoksnius. Kas valgė - visiems patiko :
1 (sluoksnis ant viso lėkštės ar dubenio dugno). gabaliukais pjaustyta silpnai sūdyta silkė
2. Burokine tarka sutarkuoti virti burokėliai
3. Mėgstamo majonezo (užtepate visą plotą)
4. 1 - 2 kietai virti kiaušiniai, užtarkuoti burokine tarka ant viso ploto. Gaunasi kaip sniegas

Iš lėkštės imti su dideliu šaukštu taip, kad nesusimaišytų sluoksniai ir būtų gražus "tortuko" gabalėlis. Skanaus

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-06 11:19

čia ne receptas, o tiesiog be galo skani silkė, kurią "atradau" praėjusį savaitgalį (gal kitos jau seniai ją perkat?..) - VICI rinktinių silkių filė "[u] vadinasi RIEBI" Pirmąkart man taip buvo, kad atsidariau pakuotę ir suvalgiau ją visą, su niekuo nesidalindama, be jokių priedų, tik su duona

O mano mama daro silkę su grybais. Pridziovina rudeni baravyku ir raudonikių, po to žiemą juos naudoja padažams ir silkėms. Grybus apipila verdančiu vandeniu, palaiko dubenėlyje kol jie suminkštėja. Tada supjausto kubeliais, apkepina keptuvėje su svogūnais, skysčio kuriame mirko grybai neišpila, o vėliau supila keptuvėn, dar įdeda grietinės, gal dar šaukštą miltų ir užpila ant silkės. Ech... man jau kvepia Kūčių, Kalėdų šventinis stalas :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-06 12:04

Lina as ir taip silke darau-tikrai labai skanu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-06 12:42

QUOTE(Lina)
Kaip dedate į lėkštę, nuo apačios ir rašau tuos sluoksnius. Kas valgė - visiems patiko :
1 (sluoksnis ant viso lėkštės ar dubenio dugno). gabaliukais pjaustyta silpnai sūdyta silkė
4. 1 - 2 kietai virti kiaušiniai, užtarkuoti burokine tarka ant viso ploto. Gaunasi kaip sniegas

Iš lėkštės imti su dideliu šaukštu taip, kad nesusimaišytų sluoksniai ir būtų gražus \"tortuko\" gabalėlis. Skanaus

Mano mama daro panašiai, tik dar deda sluoksnį virtų, smulkintų bulvių.

Labai labai skanu

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-13 14:59

QUOTE(Katia)
QUOTE(Lina)

Iš lėkštės imti su dideliu šaukštu taip, kad nesusimaišytų sluoksniai ir būtų gražus \"tortuko\" gabalėlis. Skanaus

Mano mama daro panašiai, tik dar deda sluoksnį virtų, smulkintų bulvių.

Labai labai skanu

O as dar pridedu sluoksni smulkintu svogunu pamirkytu acte su vandeniu :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-14 11:53

QUOTE(Lina)
Katia, o ant kurio sluoksnio deda bulves?

Ant silkės, prieš burokėlius

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-14 15:19

aš taip pat darau silkę pataluose:1sluoksnis- silkės, ją apibarstau svogūnu; 2-virtos, tarkuotos bulvės, jas taip pat apibarstau svogūnu ,druska ir pipirais, 3-tarkuotos virtos morkos, jas taip pat abibarstau kaip ir bulves, 4-tarkuoti burokėliai juos apibarstau kaip ir visa kita, o ant viršaus dedu majonezą. labai skanu

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-18 16:29

O as gaminu silkes kukuliukus. Jeikam idomu,sakykite,bus ir receptas Nes dabar taip staigiai jo nepamenu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-19 09:10

Silkę svečiams ateinant darau taip - supjaustau ir sudedu silkės gabaliukus į tam skirtą lėkštę 2 eilėm, per vidurį dedu griežinėliais pjaustyto ir neišskirstyto svoguno riekeles, pabarstau svogūną pipirais ar cinamonu, tada šonuose (pas mane gaunasi ant lėkštės krašto - beveik stačiai) dedu citrinos griežinėlių puseles, viską užpilu kokiu nors marinatu, o jei neturiu ar nepasiruošiau tai aliejum su trupučiu acto. Ir skanu, ir gražiai atrodo (man).

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-06 18:30

Savaitgali isbandziau dar viena receptuka,vietoje silkes su saulegrazomis,pasidariau silke,su moliugu seklomis. Viskas analogiskai - kepinti svogunai alyvuogiu aliejuje,ir seklos siek tiek,kol pradeda sprogineti. Skaniau net negu su semkem

1

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
AIRONAS