Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2011-04-19 14:08

Turejau muila - nepatiko, burnos gaivikli taip pat  nesuzavejo labai :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-04-19 15:22

anway tikrai neekologiski,paskaitykite produktu sudeti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-04-27 09:06

Sveikos mamytes radau nebloga svetaine. Tos kurioms patinka si produkcija ir ja naudojate, galite apsilankyti :)

www.gerakaina.eu

sekmes

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2011-10-18 20:43

O as kaip tik dabar esu nusipirkus nemazai produktu, visais likau patenkinta, paziuresim kai laikas praeis, ar tokios pat nuomones busiu ;) Tik viena preke grazinau, lupdazi, nes spalva netiko.. ;) ) O kaip dar kam?  :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-10-18 22:20

Visai nesenai nusipirkau tualeto valikli,pabandziau pas mamą ,patiko kvapas ,toks neįkyrus. Kažin kaip skalbimo milteliai?  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-11-30 14:33

Amway produkcija naudoju jau seniai. Esu labai patenkinta. Neseniai suzinojau, kad dabar yra galimybe uzsiregistruotis ir Lietuvoje, kur galima gauti iskart  su nuolaida.  :) Jei kam aktualu rasykite i e - maila natalilok@info.lt

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-11-30 20:05

Stomatologė  išgirdusi ,kad naudoju pa tą iš amway,ištraukė parodyt medžiagą,kad joje yra neleistinų medžiagų  viršyta norma.Tai koks čia ekologiškumas ? Patarė visiškai atsisakyti tos pastos.

2011-12-06 23:30

sveiki.na as daug naudoju amway produktu.ir galiu pasakyti kad geresniu nera pasta dantu-super :) kvepalai moteriski -neturiu zodziu isvis :) po dvieju skalbimu dar kvepia.kazkas neapsakomo :) dar naudoju prikepusiems,prisvilusiems puodams ar pan.vyras vire cepelinus ir puoda prisvilino labai.uzpyliau skyscio amway apec. palaikiau 15-20min.Ir apakau viskas susoko y zele net sveisti nereikejo... :) dar skutimosi peiliukai geri labai :) tik vitaminu nebandziusi :) jei kam reikia marijampoleje galiu suvesti su prekiaujanciais zmonemis.kreiptis skype xMilitaxB

tikrai gera firma ir kokybe.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-02-24 21:59

:)

Paskutinį kartą redagavo: lektura (2012-03-11 14:25)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-03-05 10:59

Paskutinį kartą redagavo: lobabilaus (2012-12-04 09:09)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 101

2012-03-05 11:03

Esu patenkinta skalbimo milteliais. Nusipirkome ir sau ir vaikams atskirai.

2012-03-12 01:01

produkcija tikrai super gera, as pati pradejau naudoti pradzioje pasta, o galiausiai jau produktus uzsakineju ir kitiems zmogeliukams :) taigi prasom skambinkite jei kas domina ir uzsakysime :) mano nr 867845717, Kaunas bet galiu ir siusti ;)

2013-02-17 17:08

Visi tik ir sneka,kad pirkau per platintojus,bet ar tokia sio verslo paslaptis? Yra verslo galimybes,o zmones pamirsta ir kaip ir visad sugalvoja kaip kitaip pinigeliu daugiau uzsidirbt...verslas jau sugalvotas mieli Lietuvaiciai,nebeisradinekim dviracio,pinigai yra uzdirbami tinko pavidalu......sedint prie kompiuterio ir apsipirkinejant butent sau..zmones kurdami savo tinkla is gaunamu pajamu isgyvena,neturedami kito pajamu saltinio,dirba ne del pinigu kaip mes visi iprate,kad isgyventume,o pinigai dirba jiems..domina smulkmenos kreipkites,suorganizuosiu prezentacija apie verslo galimybes. (nemokamai)                              

linapanasiuk@gmail.com

2013-05-22 14:07

Esu išbandęs maisto papildus, nepasakyčiau kad labai veiksmingi. Aš mieliau renkuosi kitų gamintojų produktus.

maisto papildai herba

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2013-05-26 07:21

Laba diena :) kompanijos tikslas yra ne platinti produkcija, o kad zmones suprastu kad galima apsipirkti labai kokybyskomis prekemis ir sedint namuose prie kompiuterio, taip pat esant noro dar ir uzsidirbti! Tai gi jeigu yra norinciu smulkiau susipazinti su ja arba teisiog isbandyti produkcija, tai galiu pagelbeti tai padaryti :)

6

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Šiandien gimtadienius švenčia (170)