Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-06 21:41

laurike 2010 02 26     edytuke 2010 02 26    

nezinau laurike is kur jus tas kainas traukiate. Jei 70 lt yra daug, tai paskaiciuokit kiek per metus jus aplamai ant skalbimo milteliu isleidziate. Nemanau, kad tai labai dideli pinigai.

Pinigai tai nera dideli,bet rezultato as ir nemaciau,tikrai kalbu ne siaip sau,kalbu del to kad jau esu isbandziusi sios firmos siulomus produktus ir man jie nepatiko,tik akiu dumimas,gal kitom kitaip atrodo,bet man tai tik taip.Ir labai atsiprasau jei jums nepatinka mano issakyta nuomone

sutinku. isbandziau ne viena ju produkta-nesupratau as ju... kainos dideles, efekto daugumos prekiu nepajutau. viena pazystamu sake, jog sios firmos produktus naudojo lb. daug metu atgal, kai tik isgirdo apie tai, lygtai ir veze is kt. saliu ar pan., tai tuomet prekes buvo puikios kokybes, pasak jos (10m. ar daugiau atgal). o siandien ju jau senokai nenaudoja, nes ju kokybe suprastejo metams begant : (. gal juos pas kokius lenkus pradejo gamint is prastesnes kokybes zaliavu... pagrindo tiketi ta moterimi neturiu.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-06 22:03

tai kad dabar galima ir su anglu puse reikalus tureti, ne vien tik su lenkais :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-03-06 22:20

Labas vakaras.

Norėčiaus sužinoti kokia sutartis sudaroma su žmogumi kuris nori būti registruotas vartotojas? Ačiū.

2010-03-07 15:46

eiwut 2010 03 06    

tai kad dabar galima ir su anglu puse reikalus tureti, ne vien tik su lenkais :)

taip, bet senu klientu jau nesusigrazins : (

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-07 15:57

na jei labai pasisitengus tai bent keleta zmoniu galima.... pvz mane susigrazino :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 18

2010-03-10 18:19

Idarbinimas yra nemokamas, svarbiausia kad per metus padarytumete uzsakymu kuriu suma bent butu 150svaru kitaip jus isbraukia is sutarties, parasykit man i el pasta: gugis15@gmail.com papasakosiu placiau. Skalbimo milteliai is anglu tekainuoja 2.25kg - 47lt; 4,5kg-88lt; wc valiklis tekainuoja 13lt; didele dantu pasta 13lt; maza-5lt; angliska pietu arbata kur pake yra 40pakeliu is vieno pakelio iseina nuo 3dideliu iki 5-6mazu puoteliu tekainuoja 5lt. Tai ar cia daug? As pas lenkus nedirbau nes man ju sistema nepatiko dabar pasanglus yra normalesnes kainos ir uzdarbis didesnis.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-03-10 18:26

nu kiek parasei jeitaip istikruju tai normalios kainykes

2010-03-11 10:30

Parasykit savo el pasto adresa atsiusiu kaininika su lietuvisku prekiu aprasymu tada labiau galesite palyginti kainas?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2010-03-11 11:42

Norėčiau ir aš sužinoti produktų kainas. Gal galėtumėte man atsiųsti kaininka į agniete@goo.lt ?

Išskirtiniai drabužiai vaikams kuriami ir gaminami su meile :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-03-17 15:48

Ką galiu pasakyti apie amway......naudojau: dantų pastą, dantų šepetėlį (kurį l.išgyrė), vitaminus, automobiliui stiklams... ir nieko ypatingo....vitaminai veikia tol kol geri..dantų šepetėlis geriau patylėsiu...dantų pasta ir nieko ypatingo. Na čia mano nuomonė :) kolkas nepakliuvo man gera, kaip sakoma superinė prekė iš amway....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-03-17 16:01

Nesu naudojusi dantu pastos is ANWEI ,bet perku ir visa seima naudojame is kitos firmos panasia pasta(be fluoro ir be konservantu),taciau kaina irgi gerokai didesne-26lt.,uztenka 3-4 menesiams.Del ko as cia taip sakau-ogi del to,kad buvo tokiu pazystamu,kurie pirko arba gavo is musu ja dovanu,pradzioje taip pat sake,jog s... ta jusu pasta,bet su laiku,vel pereje prie colgeitu bei blendametu,atsiprase ir prase uzsakyti.Taigi,gal ir su Anwei tas pats?..

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-17 16:11

na kai as pirma karta pirkau pasta tai ir mokejau 26 lt, o burnos skalavimo skysti is pradziu vyras keike, o dabar isvaziuodamas prase uzsakyti...

jau labai stiprus jis... ta prasme astrus...

2010-03-17 16:41

dantu pasta taip pat bandeme naudoti, bet... nepasiteisino mums ji. ir jeigu tiesa, jog platintojai gauna dabar uz 13 lt, tada su sazine nelabai gerai jiems. taip pat esu pirkus uz 26 lt ne viena kart, karta gal uz kokius 24 lt. tokius komisinius uzsideti negaleciau. gaunasi + 100 % prie savikainos. kaip beziureciau - nenormalu.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-17 20:15

is anglu linijos 13, is lenku 22...

kodel toks skirtumas tai nezinau...bet tokia tiesa... :)

2010-03-17 22:30

pati daug ka platinu, tokiu dalyku nebuna . n kartu esu pardavus i minusa, jei matau, kad galiu sau ta leisti arba, jei zmogus negali moketi daug, o cia... pas kiekviena sava sistema.

2010-03-18 17:53

Na jus klystate, mano giminaite dirbo Lenku linijo ir dantu pasta kainavo 26lt , dabar dirbame Anglu linijo ir kaina labai skiriasi pasta dabar 13 lt, ir jos taip pat ilgai uztenka, nebent nezinote kaip naudoti, Nesigincinu yra zmoniu kurie nusiperka pasta po 13 o parduoda po 26 taciau jie bus nebeilgai nes rinka juos ismes lauk :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-23 10:47

Aš taip pat dirbu su Amway ir Lenkijoje ir Anglijoje .Lenkijoj pigesni papildai ir kosmetika. valymo priemonės -Anglijoje. Jau daug metų vartoju šią produkciją ir esu patenkinta . Tai ne stebuklas , bet padeda taupyti laiką ir pinigus.

2010-03-23 17:54

:) pas jus vitaminai ir kosmetika truputi pigesni bet zmones dirbdami su anglu linija pasigrazina 22% nuo uzsakymo sumos taip pat ir nuo vitaminu, jei vitaminai kainuoja 100 lt tai juos realiai nusiperka uz 88 lt nes 22 % grista, tuo tarpu pas lenkus tik pasiekus 200 tasku yra gaunami beroc 36 lt uzdarbio, taip kad manau pas anglus yra geriau beto ir kvepalu kvapas skiresi kurie yra pirkti per lenku linija ir kurie per anglu

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-02 10:51

na gavau ir as savo laukta siunta... leksiu virtuve tvarkytis :)

rankytes pailses :) tiklsiau oda :)

2010-05-10 12:04

http://2ecka4u.weebly.com/u382sakymas.html si adresa radau siame forume. susigundziusi kainomis uzsisakiau pora prekiu. pervedziau 40 lt i ju nurodyta saskaita ir... prekiu negaunu jau tuoj menuo. ats., kad dingo paste. va taip, neturiu nei lt, nei prekiu. zmogus dingo ir neatsako man, kaip dabar bus... supratau taip, kad tokia ir pabaiga.

4

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Samanta