Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-11-09 18:36

matau, kad mergaites cia rasosi ka bande, tai as irgi pasigirsiu, kad turiu amway i cook puodus , ir zinot, kaifuoju juose gamindama. maistas nuostabus, skoniai nesusimaise, galima kelis patiekalus gamint vienu metu, puodas pritaikytas netgi akliesiems ar silpnariagiams: ikaitus puodui ima lengvai judeti dangtis, tada reikia sumazinti dujas ar elektra iki minimumo (cia tik keli pliusai is daugelio ) vienu zodziu naudojau produkcija, bet negalejau patiket, kad puodai tikrai tokie kaip sneka, kol pati neismeginau :) )

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-11-21 00:24

sveikutes as tai pat naudoju amway produktus ir esu tuom patenkinta,ka domina galiu plasciau paasakoti ir padeti isigyti siu produktu o ju tikrai ilgam uztenka juk krize reikia pinigelius taupyti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-01-14 15:43

laba,

matau komentarus apie amway puodus.....gal galite paprotinti kuo jie pritaikyti akliesiems ir silpnaregiams/ Aciu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-02-08 18:59

mes taip pat naudojam sia produkcija.Naudoju skalbimo miltelius,minkstikly,indu plovikly,dantu pasta,vitaminus,ir dabar uzsisakiau orkaiciu valikly,sampuna bei balzama,loca :) niekuo dar nenusivyliau :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 18

2010-02-09 21:06

Na aš Amway produkcija pakankamai seniai naudoju, ir tikrai nesiskundziu, tuo labiau kad dabar ja pradejo vesti si Anglijos taigi ir kainoas stipriai kritusios pvz pasta kuri kainavo 23lt dabar tekainuoja 13lt nera aisku kiek laiko bus tokia kaina nes svaro kursas jau po truputeli kyla. Dabar galima ir patiems uzsisakyti prekes internetu ir jos jums bus pristatomus i namus. Jeigu norite galiu placiau parasyti i az :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-02-17 23:48

Sveikos
mane sudomino Amway produkcija, ar galit pakomentuoti apie universalų valiklį L.O.C., L.O.C. Plus vonios valiklį ir Orkaičių valiklį
Norėčiau įsigyti šiuos produktus, bet neįsitikinus ar jie tokie veiksmingi kaip yra rašoma

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-02-19 12:42

Universalus Loc tai man patinka,o va dušo valiklis tai nė velnio nevalo,š... paskutinis. Turiu ir vitaminus-vaikiškus,C, ir plaukams ,nagams,bet dar nieko negaliu apie juos pasakyt,nes per mažai laiko naudojam.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 13:04

as tai labai patenkinta orkaiciu valikliu....

aisku jei ten ta orkaite nevalyta simta metu, tai nezin kas naudos bus...

bet jei tvarkingai naudoja ir tvarkingai valoma tai dalykas super...

nuvalo ...

beje as ir virykles virsu (ypac po vyro gaminimo) valau, ir apkepinta keptuve(isore) nusivaliau...

tiesa teko ilgiau palaikyti nei raso ant buteliuko...

2010-02-19 13:43

Vat apie tą valiklį tai ir aš galvoju ,kad reiktų nusipirkt,jau ne iš vieno girdėjau ,kad geras...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-19 14:01

O as nieko gero apie ta firma negaliu pasakyti,tik akiu dumimas,milteliais kad isgautum norima efekta turi skalbti naujoje skalbimo masinoje,visi tie indu plovikliai,orkaiciu valikliai ir visi kiti valikliai valo tik kai turi buti supilstyti i tam tikrus indus,pasta ir nu pasta ir tiek.Zodziu mano tokia nuomone ir nieko cia nepakeisi

2010-02-19 14:21

Nu taip , nėra stebuklo,bet gal šiek tiek  iš natūralesnių priemonių pagaminti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 12:04

Laurike, tikrai nereikia skalbti naujoj skalbimo masinoj. Tereikia kokius keturis kartus praskalbti tamsius rubus, nes skalbimo masina prasivalo... Tik nereikia naudoti jokiu calgonu, minkstikliu kitos firmos ir pan. Taupymo sumetimais Amway milteliai tiesiog puikus. Nusipirkai dezute ir metus laiko ramu.

2010-02-25 13:38

edytuke 2010 02 25    

Laurike, tikrai nereikia skalbti naujoj skalbimo masinoj. Tereikia kokius keturis kartus praskalbti tamsius rubus, nes skalbimo masina prasivalo... Tik nereikia naudoti jokiu calgonu, minkstikliu kitos firmos ir pan. Taupymo sumetimais Amway milteliai tiesiog puikus. Nusipirkai dezute ir metus laiko ramu.

Nezinau kiek tu skalbi,kad tau tokiam laikui uztenka,siaip tu milteliu ir kaina kaip uz metus yra

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2010-02-25 14:21

Sveikos . Naudoju ir aš Amway produkciją. Pasirinkau ją pirmiausia dėl to jog tai naturalūs produktai, bei jų ilgai užtenka. Mano mažiukas serga bronchine astma, tai stengiuosi kad viskas būtų kuo naturalesni. Naudojų visus valiklius, miltelius, servetėles, dantų pastą, vitaminus vaikams c... Išskyrus indus, kosmetiką, nes tam nebeužtenka pinigiukų  

Kolkas dar nenusivyliau nė vienu produktu. Žinoma iš seno ir užsinešusio daikto , jokia priemonė naujo nepadarys, tai mano nuomonė

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-26 14:03

nezinau laurike is kur jus tas kainas traukiate. Jei 70 lt yra daug, tai paskaiciuokit kiek per metus jus aplamai ant skalbimo milteliu isleidziate. Nemanau, kad tai labai dideli pinigai.

2010-02-26 14:25

edytuke 2010 02 26    

nezinau laurike is kur jus tas kainas traukiate. Jei 70 lt yra daug, tai paskaiciuokit kiek per metus jus aplamai ant skalbimo milteliu isleidziate. Nemanau, kad tai labai dideli pinigai.

Pinigai tai nera dideli,bet rezultato as ir nemaciau,tikrai kalbu ne siaip sau,kalbu del to kad jau esu isbandziusi sios firmos siulomus produktus ir man jie nepatiko,tik akiu dumimas,gal kitom kitaip atrodo,bet man tai tik taip.Ir labai atsiprasau jei jums nepatinka mano issakyta nuomone

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-26 14:31

Gerbiu jusu nuomone...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-26 14:33

Bet tai tikrai nera akiu dumimas.. Gal ne taip kazka naudojot....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2010-02-27 10:20

Kiekvienas turi savo nuomonę ir manau nėra dėl ko pykt. Kiekvienam savaip atrodo, vieniems patinka, kitiems ne - tai normalu .

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 18

2010-03-04 21:54

Na as netik naudoju bet ir platinu Amway produkcija, jos ilgai pakanka todel, kad pvz indu ploviklis,pasta yra koncentratai, indu plovikli reikia skiesti vandeniu, pastos pakanka labai mazai ir ji tikrai labai isputoja, man labai patinka kvepalai ir tikrai nera brangu, Anksciau kai prekes platindavo zmones dirbantys per lenkus buvo gerokai brangiau, ir man budavo net kaikas perbrangu :)   , o dabar kai prekes uzsakinejam is anglijos kadangi krize yra krites kursas ir prekes daug pigesnes, O jeigu patys isidarbinate ir uzsakinejate prekes jos jums yra pristatomos i namus.

3

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Šiandien gimtadienius švenčia (170)